Šta je novo?

Samsung Galaxy A50

Samo tri otiska prsta mogu da se dodaju za otkljucavanje?
 
Jel moze nekako da se poveca brightness always on displeja? Cas je tamniji cas je svetilji. Adaptive brightness je iskljucen.
 
Procitao sam dobar deo komentara za samsung a50 vidim da su misljenja podeljena ali bez obzira na sve te komentare ja sam kupio svom detetu samsung a50 4gb 128 gb inace ovo nam je cetvrti samsung telefon koji do sada kupujemo i za cenu koja je ispod 300 eura kod pojedinih prodavaca smatram da telefon sa svim svojim specifikacijama koje poseduje naravno i manama koje ima u vidu plasticne pozadine ili sporijeg otkljucavanja otiskom prsta nije vodootporan smatram da je odnos ulozenog i dobijenog na strani onog sto se dobija za te novce.Mislim da samsung opravdava svoje ime kvalitetom i zaboravih da napomenem da prethodni model samsunga koji je moje dete koristilo a sada ga ja koristim je samsung c7 4gb 64gb 2016 god.koji i posle dve i po godine maksimalnog koriscenja radi takoreci savrseno a za mene licno je to jedan od najlepsih da ne kazem i najlepsi model samsug galaksi serije koji je izradjen od aluminij kucista debljine 6,7 milimetara izuzetno atraktivnog izgleda i performansi vredi pogledati.
 
ja nemam to, nista se ne desi, samo da slajdujem levo desno, crap
 
Ni ja. Koliko sam video to samo ima na S10 modelima (mozda i ovim ostalim flagship). A50 nema, iako isto koriste One UI.
 
Na A70 ima , potrebno je kliknuti 2x na casovnik na aod displeju i pojavi se slajder ispod sata i levo od slajdera imas sunce sa A u sredini (adaptive) klikom na sunce palis i gasis adaptive za aod.
 
Na A50 kad tapnes sat dva puta samo mozes da slajdujes levo desno. Opet kazem, cudi me, jer ako se ne varam i A70 i A50 isto imaju One UI 1.1?
 
idite na settings---lock screen---AOD, pa tamo isključite auto brightness kako biste mogli ručno da podešavate aod brightness...trebalo bi to da imate u opcijama...
 
onda očito nemaju svi ui one telefoni iste opcije i funkcije...
 
Izgleda da je tako. Iskreno, ne razumem zasto nema tako neko prosto podesavanje...
 
Колико ћемо јoш чекати на "update"? Интересује ме како ради "night mode"...
 
Телефон ми се неких две недеље, до пре десетак дана, откључавао у џепу иако сам користио откључавање отиском прста. Пробао сам све шта сам нашао на интернету као могуће решење, али ништа није помогло (побрисао и поново унео отиске, нема увезаних уређаја од поверења, нема локације где телефон остаје откључан, укључено спречавање случајног откључавања итд).
Проблем сам решио једино тако што сам искључио откључавање отиском прста и сада користим само ПИН. Чекам ово јунско ажурирање софтвера да видим хоће ли решити проблем, јер се проблем појавио како сам инсталирао ово последње доступно ажурирање. Просто је несхватљиво да нешто шта се рекламира као поуздана заштита од неовлашћеног приступа подацима не може да се одбрани од стајања у џепу. Има ли још ко сличан проблем?

P.S.
Користим заштитно стакло, али сам га користио и пре месец дана пре него што је проблем настао, па ми делује да је проблем пре до овог последњег крпљења софтвера. Стакло сам добио од Теленора са телефоном.
 
Poslednja izmena:
Da , ne samo da se otključa, već i "random" zove
Samsung 6+ edge i bespomoćan sam

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
 
Da , ne samo da se otključa, već i "random" zove
Samsung 6+ edge i bespomoćan sam

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Јеси ли пробао да искључиш откључавање отисцима и користиш само ПИН?
 
Колико ћемо јoш чекати на "update"? Интересује ме како ради "night mode"...
Došao sam ovde da napišem ovo. Stvarno je sramota da je ovako nov model u sred jula na majskom peču. Takođe, više bih voleo da vidim unapređenja "pro" moda u kameri nego night mode (jer je beskoristan na svim telefonima na kojima sam ga probao, nadam se da to neće biti slučaj ovde).
 
Došao sam ovde da napišem ovo. Stvarno je sramota da je ovako nov model u sred jula na majskom peču. Takođe, više bih voleo da vidim unapređenja "pro" moda u kameri nego night mode (jer je beskoristan na svim telefonima na kojima sam ga probao, nadam se da to neće biti slučaj ovde).
+1

I još da srede AOD i FP.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Koliko sam citao po forumima, Night Mode sto su ubacili pravi razliku. Slike su svetlije dosta, lepse izgleda. Takodje su ubacili i super steady mode za video zapis i super slow motion (neki kazu da je 480 fps). Video sam da spominju i da je otisak jos dodatno ispeglan i bolje radi.

Sad jos samo pitanje kada ce u Evropi da bude.
 
Ima još da se radi na softveru ovog telefona. Što se mene tiče, trebalo bi da dodaju kontrolu osvetljenja na AOD, da ubace još kontrola u pro mod kamere, da poboljšaju softver kamere sveukupno jer daleko jeftiniji telefoni prave dosta bolje slike, da se popravi trajanje i potrošnja baterije i da se još ubrza otisak prsta. Takođe i najnoviji security patch nije na odmet.
 
Ja sam uzeo u Telenoru, bio je na popustu 31.000 (12.000 popust). To je otprilike cena na KP koliko sam video, a imas 2 godine garanciju. Plus dobio sam masku i staklo besplatno i 20% popust na pretplatu.
 
Телефон ми се неких две недеље, до пре десетак дана, откључавао у џепу иако сам користио откључавање отиском прста. Пробао сам све шта сам нашао на интернету као могуће решење, али ништа није помогло (побрисао и поново унео отиске, нема увезаних уређаја од поверења, нема локације где телефон остаје откључан, укључено спречавање случајног откључавања итд).
Проблем сам решио једино тако што сам искључио откључавање отиском прста и сада користим само ПИН. Чекам ово јунско ажурирање софтвера да видим хоће ли решити проблем, јер се проблем појавио како сам инсталирао ово последње доступно ажурирање. Просто је несхватљиво да нешто шта се рекламира као поуздана заштита од неовлашћеног приступа подацима не може да се одбрани од стајања у џепу. Има ли још ко сличан проблем?

P.S.
Користим заштитно стакло, али сам га користио и пре месец дана пре него што је проблем настао, па ми делује да је проблем пре до овог последњег крпљења софтвера. Стакло сам добио од Теленора са телефоном.

Imao sam isti problem, resio sam tako sto sam iskljucio opciju pokretanja telefona tako sto dva puta tapnes na zakljucan ekran. Vise nisam imao taj problem.
 
Mislim da veći problem pravi opcija lift to wake...
 
Nazad
Vrh Dno