Šta je novo?

Samsung Galaxy A50

Иста ствар се и мени дешава, Теленор + ВИП :mad:
Вероватно мислите на "нисте доступни" а не "заузети"...
Узмите нову картицу у пословници.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Na zeninom a50 sve ok, eu verzija

...riding on 720p...
 
Meni je bilo sve ok, dok sam koristio 2 sima istog provajdera. Dok se jedna koristi druga nije bila dostupna - zaboravih. Model je za Azijsko trziste sa 6/128 gb.
 
Imam 2 a50 i 1 a40 od letos, svi imaju ponekad problem sa signalom. Dok na proslom j6 2018 nisam imao nikakav problem. A dok se telefon koristi u razgovoru ne mogu na primer da pretrazujem nesto na internetu dok razgovaram. Istog momenta se isključi net a cim se poziv završi vrati se internet.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Meni se desavalo na ovom A505F single sim da izgubi signal na Mts kartici. I moram ili da prebacim na 2g ili da rebootujem da bi se vratio signal. To je ja mislim nesto softverski oko podrske za mrezni protokol. Jer ja imam model sklapan u Indiji, glavni firmware za Arabiju, a podsoftver za Tursku, sa Mts provajderom. Cudi me da je uopste i radila mreza [emoji6]. Sad mi koristi samo za klipove, muziku i selfi.

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Posle februarskog update-a je malo bolja situacija. Doduše izvršio sam i network reset, pa sad ne znam šta je pomoglo...
 
Meni crko A50 posle 4 meseca korriscenja, ekran tacnije. Cekam da vidim sta ce da kazu za garanciju posto nesto tupi Gigatron a nema ni 1 ogrebotinu i snimio sam izgled telefona.
 
Nemaju oni šta da tupe ako telefon nije oštećen.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Na ledjima je bila zalepljena folija + teracel gumena futrola, i zastitno staklo. I strucnjaci napisali "sitne ogrebotine konsultovati servis" i to su napisali i za displej a kad sam ih pitao kako znaju kad je zastitno staklo zalepljeno i kjad sam hteo da skinem poceli da baronisu da moze staklo da pukne ako se ne skida sa nekim spec. alatom -_-... Videcemo sutra je 8 dan...
 
Odbili me za reklamaciju ladno -_- ne znam na koju foru, ispizdeo sam...a ne znam sta da radim sad, snimio sam klip kako izgleda telefon....al to ce biti natezanje sad...

"Postovani, Tokom testiranja uredjaja nismo primetili nesaobraznost koju ste reklamirali. U duhu dobrih poslovnih odnosa i poverenja koje ste nam ukazali, uredjaj cemo proslediti u ovlasceni servis radi detaljnog testiranja. Po zavrsenom testiranju bicete obavesteni o rezultatima. U skladu sa Zakonom o zastiti potrosaca i definisanim zakonskim rokovima obavestavamo Vas da Vasa reklamacija nije prihvacena. Srdacan pozdrav, Nepo System Korisnicka podrska | Reklamacije.rs powered by Nepo System Info: [email protected] | Telefon: 011 40 30 100 Korisnicki portal: http://www.reklamacije.rs | Nepo System: http://www.nepo.rs"
Ne znam sta ovo znaci. Ekran je dobio neke linije, radi touch i zvuk samo ekran ima razne linije i boje. Ne znam sta ovo znaci da nece da uvaze garanciju? Ili planiraju da poprave telefon iako je mladji od 6 meseci?
 
Poslednja izmena:
Skines lepo staklo, sve folije i u ovlasceni servis sa garancijom. Ako ima ostecenja na displeju, mogu da te odbiju, ako nema mora da ti srede... A i sigurno si dobio izvestaj servisa zato je odbijena reklamacija. Stavi ovde scan izvestaja

Sent from my One using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nisam jos zvacu ih sutra za detalje ne rade sad... Odbio me gigatron valjda nisam nosio kod uvoznika... Zvao sam radnju u kojoj sam ostavio tel kaze da moze da bude da je genericka poruka i da ne mora da znaci da je odbijena reklamacija, mada iskren da budem nesto ne verujem.
Foliju sam skinuo a staklo sam zaboravio jer sam izasao sa posla na brzinu da izreklamiram...A pritom nema sta nista specijalno da se testira, upali se telefon vidi se displaj neispravan i to je to...
 
Poslednja izmena:
Odbili me za reklamaciju ladno -_- ne znam na koju foru, ispizdeo sam...a ne znam sta da radim sad, snimio sam klip kako izgleda telefon....al to ce biti natezanje sad...

"Postovani, Tokom testiranja uredjaja nismo primetili nesaobraznost koju ste reklamirali. U duhu dobrih poslovnih odnosa i poverenja koje ste nam ukazali, uredjaj cemo proslediti u ovlasceni servis radi detaljnog testiranja. Po zavrsenom testiranju bicete obavesteni o rezultatima. U skladu sa Zakonom o zastiti potrosaca i definisanim zakonskim rokovima obavestavamo Vas da Vasa reklamacija nije prihvacena. Srdacan pozdrav, Nepo System Korisnicka podrska | Reklamacije.rs powered by Nepo System Info: [email protected] | Telefon: 011 40 30 100 Korisnicki portal: http://www.reklamacije.rs | Nepo System: http://www.nepo.rs"
Ne znam sta ovo znaci. Ekran je dobio neke linije, radi touch i zvuk samo ekran ima razne linije i boje. Ne znam sta ovo znaci da nece da uvaze garanciju? Ili planiraju da poprave telefon iako je mladji od 6 meseci?
Ovo nabacano sve i svasta u mailu. Ja se iznervirah dok ovo procitah... No comment...
Znaci tolko i o famoznom super amoledu...

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Alex, zelis li godisnji?

...riding on 720p...
 
https://www.youtube.com/watch?v=ucljZig0fcI Ovo sam zbrzao da se vidi nemam ni jedan program da editujem zvuk pa sam ubacio kompresovano (malo) jer se cuju deca u pozadini :)
A sto se tice Gigatrona videcemo sutra kad ih budem nazvao ponnovo...
Jos uvek imam fabricku foliju tamo gde ulazi usb u tel :)
 

Prilozi

  • Screenshot_20200212-202016.png
    Screenshot_20200212-202016.png
    97.5 KB · Pregleda: 87
Poslednja izmena:
Meni su isti takav mail poslali kada sam reklamirao TV. Ispostavilo se da oni (servis) i ne pregledaju uređaj koji im poslat, ali moraju nešto da odgovore u roku od osam dana. Da ne dužim puno, TV mi je popravljen. U svakom slučaju preporučujem ti da kontaktiraš udruženje za zaštitu potrošača. Oni će ti dati najbolje savete šta da uradiš.

Sent from my moto g(6) plus using Tapatalk
 
Ne mogu da mi poprave uredjaj jer je mladji od 6 meseci moraju da mi daju nov ili pare ili da odbiju :D
Zvacy sutra da ne nagadjam...
 
To je za svercovane tel :)
Ja sam moj kupio u Gigatronu tako da mora da bude za nase trziste.
 
Ja sam moj uzeo u Mts i bas je ovaj slucaj sa Arabijom. Ako se pokvari mogu da se slikam. Ovde pomenuse Vip, ali isto je i sa Mts.

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Nema sta da se slikas. Kupljen legalno u radnji sa racunom/fiskalnim/ugovorom? Sve garancije su vazece po zakonu, tacka.

...riding on 720p...
 
1. Sramota je da A30 dobije pre A50.
2. Zašto ne stavljaju screen recorder u A telefone? P10 Lite (budžet model iz 2017.) ga ima, a A50 ne.
3. Sa security updateovima su na mestu ali sa updateom sistema na 10 mnogo kasne.
4. Kamera je sad dobra ali i dalje nije na zadovoljavajućem nivou. Treba još srediti to.
 
Odbili me za reklamaciju ladno -_- ne znam na koju foru, ispizdeo sam...a ne znam sta da radim sad, snimio sam klip kako izgleda telefon....al to ce biti natezanje sad...

"Postovani, Tokom testiranja uredjaja nismo primetili nesaobraznost koju ste reklamirali. U duhu dobrih poslovnih odnosa i poverenja koje ste nam ukazali, uredjaj cemo proslediti u ovlasceni servis radi detaljnog testiranja. Po zavrsenom testiranju bicete obavesteni o rezultatima. U skladu sa Zakonom o zastiti potrosaca i definisanim zakonskim rokovima obavestavamo Vas da Vasa reklamacija nije prihvacena. Srdacan pozdrav, Nepo System Korisnicka podrska | Reklamacije.rs powered by Nepo System Info: [email protected] | Telefon: 011 40 30 100 Korisnicki portal: http://www.reklamacije.rs | Nepo System: http://www.nepo.rs"
Ne znam sta ovo znaci. Ekran je dobio neke linije, radi touch i zvuk samo ekran ima razne linije i boje. Ne znam sta ovo znaci da nece da uvaze garanciju? Ili planiraju da poprave telefon iako je mladji od 6 meseci?

Ne sekiraj se. Ovo je standardan mail koji salju svima ako ne stignu da pogledaju tvoj uredjaj za 8 dana (to je rok za koji moraju da odgovore). I onda napisu da nisu nasli nista, i da je odbijeno (da bi pokrili sebe) i onda dalje to posalju u ovlaseceni servis koji ima mnogo duze vremena da resi. Meni je ISTO ovako bilo kad sam reklamirao kevin TV. Posle 7 dana odbijeno ali salju u servis kao. Posle 7 dana servis javlja da je nadjen kvar i popravljen i za dva dana mi stigao natrag TV.
 
Nisam bas u toku ali kako je prodavnica ovlascena da ceni ispravnost uredjaja, na zalost sto sada moramo dobro da ga islikamo pa tek onda da posaljemo na reklamaciju, da se ne desi da ga neko usput osteti pa ispadne korisnik kriv...
 
Ja kad sam TV reklamirao sikali su oni kad sam doneo. Time su pokrili i sebe i mene. Ako servis zasere nesto.
 
Nazad
Vrh Dno