Šta je novo?

Samsung Galaxy A50

Eto bas sam zato stavio snimak ekrana. Te verzije su sa Samsung servera. Nemas noviju od novembra. Tako da ti je to do Samsunga nikakve veze sa Telenorom. Inace kad se pojavi na serveru azuriranje mozes ti rucno uz Odin ne moras da cekas OTA azuriranje.

Sent from my SM-A505F using Tapatalk
Mozes li da postavis link za taj Samsung server. Hvala unapred

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Eto bas sam zato stavio snimak ekrana. Te verzije su sa Samsung servera. Nemas noviju od novembra. Tako da ti je to do Samsunga nikakve veze sa Telenorom. Inace kad se pojavi na serveru azuriranje mozes ti rucno uz Odin ne moras da cekas OTA azuriranje.

Sent from my SM-A505F using Tapatalk
Hm, nisam znao. Znaci ipak je do Samsunga. Zasto im toliko treba da izbace za Telenor? Zar nije sve identicno kao i kod ostalih, ne vidim sto bi kasnili toliko.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Hm, nisam znao. Znaci ipak je do Samsunga. Zasto im toliko treba da izbace za Telenor? Zar nije sve identicno kao i kod ostalih, ne vidim sto bi kasnili toliko.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
Logicno. Manje korisnika na Telenor mrezi. Za global SEE ima milionske korisnike. Kod Huawei za te na operaterima se ceka po 6 meseci u odnosu na druge. Tako da kasenje od dva tri meseca kod Samsunga i nije mnogo [emoji1787]

Sent from my SM-A505F using Tapatalk
 
Baš sam danas bio u prilici da se igram sa kamerom, dan i noć razlika nakon januarskog ažuriranja. Mnogo bolje fotografije pravi (stabilizacija je pogotovo bolja).
 
Povlačim ono za grejanje uredjaja [emoji16] nije bilo do telefona već do aplikacije za kameru koju sam skinuo. I koristeći je nekoliko minuta gornji deo telefona se znatno zagreje. Tako da je sve ok.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Stigo i update ATA1, security patch S4.... Pa da vidimo sta tu ima novo...Screenshot_20200120-133222_Software update.jpg

Sent from my SM-A505F using Tapatalk
 
Meni je ažuriranje za januar bilo oko 600mb i sad slika mnogo bolje a SoT je malo više od 10h.
 
Kolko vam ocitava Cpu temperaturu ovaj Anuntu monitor. Meni kao nije hladniji od 43 stepena, a nista ne cackam.... a rezultat testa od sramote i da ne pokazijem nakon ovog zadnjeg update...
Screenshot_20200120-201822_AnTuTu Benchmark.jpg

Sent from my SM-A505F using Tapatalk
 
Da li je bolje uzeti ovaj telefon sa 4GB ram-a u oficijalnoj radnji ili kupiti preko oglasa (KupujemProdajem)? Cena je preko oglasa manja i postoji opcija da se uzme telefon sa 6GB memorije. Piše da se dobija garancija u trajanju od 2 godine, ali je pitanje kakva je to garancija i da li će vredeti ako nešto krene po zlu.
 
Poslednja izmena:
Modeli sa 6GB RAMa nisu za srpsko tržište. Garancija verovatno neće puno vredeti. Ako smatraš da su 2GB RAMa vredna rizika, uzmi. Ja posedujem sa 4 i radi super.
 
Za telenor i dalje novembar zadnji update... Jel postoji nekako nacin da se telefon prebaci na SEE umesto MSR (Telenor)?
Nemas ovde nikog za te stvari vec sam pitao. U teoriji, trebas da nadjes odgovarajuci Combination firmwire za tvoju trenutnu verziju, to ti je u stvari servisni rom. Preko Odina se ubaci taj firmware, u opciji change csc izaberes sta zelis, restartujes. Nakon toga, gasis telefon skidas odgovarajucu verziju novog firmware sa novim CSC i preko Odina fleshujes. Govorim odgovarajuca verzija, jer ima nekolko bitnih stavki i oznaka koje moras da pratis da ga ne bi briknuo. Treba voditi racuna o verziji bootloadera dal je U1, U2, S2....i jos dosta toga. Svi ovi noviji firmware imaju antirolback i moze da se ocas zezne.

Sent from my SM-A505F using Tapatalk
 
Znaci u principu nije vredno rizika.
Tacno. Zaboravi na telefon i aziriranja. Ako zelis da cackas oko romova za to je onaj drugi proizvodjac da ga vise ne pominjemo. Nnihova teme se sastoji u glavnom od toga kojo dnevni rom ce flesnuti sta je unapredjeno, sta sve ima od dodatnih opcija i tt. Teme su zive. To kod Samsunga i Huawei zavrsena prica.

Sent from my SM-A505F using Tapatalk
 
Tnks. Cpu monitor pokazuje ok.

Sent from my SM-A505F using Tapatalk
 
Za Indiju ide beta testiranje za android 10 OneUI 2Screenshot_20200123-135707_CheckFirm.jpg

Sent from my SM-A505F using Tapatalk
 
Pa ja tipujem tako polovina marta pocetak aprila za 505FN. Za 505F moguce krajem februara....

Sent from my SM-A505F using Tapatalk
 
Jel ima ugrađen screen recorder? Jer ima negde neki review te beta verzije?
 
Vidim Indusi kace klipove, ali samo najava da ce uskoro. Ja ne verujem da ce ubaciti screen record jer da su hteli ubacili bi i u OneUI 1. Dizajn je isti. A ko ovo testira ne znam, ali nije kao kod Huawei. To neki zatvoren krug testera i ne kace klipove. Ovo je kao sto se vidi 6-ta beta verzija. Bas dosta bugova ispravljali. Samo da ne zeznu i ovo sto radi ok.....

Sent from my SM-A505F using Tapatalk
 
Alexxx1@

Како се убацити у бету? Моја верзија је индијска....
 
Alexxx1@

Како се убацити у бету? Моја верзија је индијска....
Pa testiraju od pocetka januara. Probaj u Samsung members moguce da imas opciju da se prijavis za betu...ako zelis da se zezas sa bugovima. Ja mislim da ce februar biti sa android 10, obzirom da nisi dobio januar security patch ako se secam.

Sent from my SM-A505F using Tapatalk
 
U Samsung Members su izbacili listu modela i datum kada ce dobiti OneUI 2.0 i Android 10. Za A50 stoji Maj 2020.
 
Nazad
Vrh Dno