Šta je novo?

Samsung Galaxy A50

Tako nekako, ta A i M serija bi se i reklo da upravo služi razračunavanju sa Kinezima koji su tu jaki i Samsungov pokušaj što većeg grabljenja tržišnog učešća i u tom segmentu.
 
Poslednja izmena:
I moze se reci da im dobro ide...

...riding on 720p...
 
Sta uradi konkurencija...

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
M31 ispade mozda i bolja kupovina od a51. Sem sto m31 nema nfc?
 
Dal neko uopste koristi NFC.... A svi se utrkujemo prvo da pitamo dal ima Nfc.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
O cemu ti pricas,o kakvom utrkivanju?
Gledaju se razlike,razgovara se. Opusti se slobodno.
 
Ovaj M31se polako(bar meni) nameće kao odlična kupovina za drugi(backup) telefon.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Ono, ako ja ne koristim, onda nikom ne treba... :)

...riding on 720p...
 
Na temu baterije i autonomije, 6000mAh vs 4000mAh, M vs A. Ovo je je razlika izmedju M30s (188g) i A50 (166g), oba na Android 9. Toliku razliku bi trebalo ocekivati na Android 10 i sa M31 u odnosu na A50s (pa i A51). Uz jos mali (apsolutni) pomak u odnosu na stariji M30s ali (relativan) odnos bi trebao ostati slican u odnosu na A seriju. Ta baterija je sasvim solidan argument.

gsmarean_437.jpg
gsmarena_345.jpg
 
Jedino odbojnije na m31 je malo stariji dizajn tj veći chin,notch i ledja koja deluju mnogo jeftinije.
 
Ledja nekako kod vedjine zavrse ispod maskice, pa se sve redje i vidjaju na svetlu dana.

Od napred pa prekopiran A50(s). Na M31 rendering slikama izgleda kao da ima bolji body-to-screen ratio od A50(s) ali po fotkama stvarnog telefona kanda izgledaju potpuno isti i po tome. Promo M31 rendering ima vestacki smanjen bezel/uvecan ekran.
 
Danas mi se dogodilo po drugi put da je ekran prestao da reaguje. Prvi put sam odradio hard reset i proradio je,sve funkcionisalo mesec dana besprekorno da bi se danas ponovilo. Sada kada odradim reset kroz recovery dođe do početnog "Lets go" ali ekran ne reaguje. Ako bi neko mogao da mi da neki savet šta dalje bio bi veoma zahvalan.
 
Poslednja izmena:
Da li je tel kupljen u legalnoj prodaji imas fiskalni racun, koliko je star tel. ?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Telefon uzet uz postpaid ugovor u VIP-u polovinom decembra 2019.god i jednokratno plaćen oko 17000 dinara.
 
Posto nije proslo 6 meseci od kupovine, odneces u VIP, i traziti da se u zapisniku upise da ne zelis popravku uredjaja vec iskljucivo nov uredjaj, tako da im kazes da upisu. Jer po zakonu imas pravo, tel. ce svakako biti poslat u servis da bi se utvrdio kvar, VIP salje u raspali Begram, ali ne smeju da ga popravljaju bez tvoje saglasnosti, a posto ces u zapisnik traziti nov uredjaj, nema sta da se sekiras.
Mene su probali raspali Begarm i VIP da prevare al su se malo zeznuli, izvrsili su popravku bez moje saglasnosti, u petak su dobili lep mail u ponedeljak ujuru me zvao VIP da dodjem po nov tel.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Posto nije proslo 6 meseci od kupovine, odneces u VIP, i traziti da se u zapisniku upise da ne zelis popravku uredjaja vec iskljucivo nov uredjaj, tako da im kazes da upisu. Jer po zakonu imas pravo, tel. ce svakako biti poslat u servis da bi se utvrdio kvar, VIP salje u raspali Begram, ali ne smeju da ga popravljaju bez tvoje saglasnosti, a posto ces u zapisnik traziti nov uredjaj, nema sta da se sekiras.
Mene su probali raspali Begarm i VIP da prevare al su se malo zeznuli, izvrsili su popravku bez moje saglasnosti, u petak su dobili lep mail u ponedeljak ujuru me zvao VIP da dodjem po nov tel.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Hvala,Dakii na savetu i uputstvu. Sutra nosim u VIP i postupam po tvom uputstvu.
 
Nešto nema ažuriranja u zadnje vreme... Verovatno je desetka par dana pred izlazak.
 
Zena na p30 lite jos prosle nedelje azurirala na 10-tku.Ovde su stvarno spori sto se toga tice...Jel ima neko pojma kad ce to vise biti?
 
Nema, kao sto vecina nas nema pojma odakle pomama za update-ima, kao da nam zivot zavisi od toga...

...riding on 720p...
 
Kakvo pitanje, takav odgovor.
Pogotovo sto imamo gomilu samsung insajdera ovde na forumu...
Vecina android one telefona nije dobila 10-ku, bice, polako, cemu zurba...

...riding on 720p...
 
Destetka na One UI je ista ko devetka. Tako da nema potrebe za pomamom i histerijom. Nikakva vidljiva unapredjenja nema u odnosu na devetku. Kod Emui je to malo drugacije, oni promene malo i izgled da bi razbili monotoniju. Sve u svemu Corona je stopirala i taj segment i kod Huawei i kod Samsung.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
To azuriranje pogotovo na Samsung treba paziti. Pogotovo zadnji znaju daga lepo urnisu

Послато са SM-A510F помоћу Тапатока
 
Zavrsio sam reklamaciju za A50 posle 28 dana zavlacenja u gigatronu, bilo je natezanja da dobijem drugi uredjaj. Uglavnom uzeo sam A51 i doplatio 8500 din (45000 din otprilike). Po meni mislim da ne vredi doplata al ajd. Ima bolji senzor za otisak a51, a50 mi jedno 50 %-70% radio otisak a kod a51 jedno 90% ako nije i vise, uglavnom retko kad odbije otisak a51. I cini mi se da baterija traje za nijansu duze...A ovo ostalo je mahom sve isto...
 
Cudi me da nema zasebne teme za a51. Trebalo bi i kamere da su vidno bolje
 
Nazad
Vrh Dno