Šta je novo?

Samsung Galaxy A50

Galaxy A60 uflešovan na HonKong ROM/region i sada u sebi ima Google servise ;)

Jedina mana, ponavljam, je "nedoststak" klasičnog zvučnika za uvo.

Kako slušati sagovornika: prineti gornju trećinu ekrana telefona uz uvo (ne prislanjati ga) i tako slušati vibracije :d

Veselooooo...
 
Nisam primetio.
U realnom i svakodnevnom radu rade isto. Igrice ne igram...

Sent from my P20 Midnight Blue using Tapatalk
 
Probao sam danas Footej Cameru. Ne da bolje slika od Samsungove aplikacije, nego rastura... Namerno unazadili softver za kameru da bi prodavali skuplje modele, klasika.
 
Šta je ta Footej kamera, odakle se skida, jel treba root? Daj neki info
 
Google play skinuo pa probam

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Evo prosudite sami levo Samsung desno ova nova obe u hdr rezimu
acc2310c40d0409ad4f1994bff5c9a69.jpg
9c9034a6d3503812027f97d7ca5dd6fb.jpg


Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Gornja Samsung donja sa novom aplikacijom

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Tu se razlika i ne vidi toliko zbog mirne ruke. Kad sam u pokretu i imam fazon 2 sekunde da slikam nešto, ova neuporedivo munjevitije fokusira i slike budu neuporedive.
 
Prvi utisci u vezi novog updejta: odličan 5!

Ali, zašto smo toliko dugo morali da čekamo da poprave greške?

FP reader mnogo bolji. Fluidnost aplikacija na visokom nivou; nestalo štucanje i seckanje prilikom prelaska između aplikacija. I tač na ekranu je bolji, ne podbacuje kao pre. Ne znam za kameru, za sada ne primećujem neka poboljšanja, što ne znači da ih nema. Nadam se da neće doći do naknadnih degradacija.

A baš jutros sam razgovarao sa kolegom o tome kako Samsung kasni sa apdejtima, kad ono...

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Зна ли неко сервис где умеју да поправе ослабљен пријем сигнала након оштећења течношћу? Телефон ми је упао у реку пре око месец дана. Осушио сам га и од тада ради са два недостатка. Један је батерија која држи 12 сати и ту ми је ок да дам колико кошта за замену новом оригиналном батеријом (ПроМоби каже 5100 РСД). Други проблем је ослабљен пријем сигнала. Тамо где је сигнал иначе пун све ради како треба, али на местима где сигнал варира имам једну, ни једну црту или немам сигнала уопште. ПроМоби није признао гаранцију због оштећења водом, што је логично. Они за поправку траже око 27,000 РСД, што немам намеру да дајем.
Налазио сам на интернету решења за сличне кварове и своди се на тест контактом шрафцигера на патрљак који треба да оствари контакт са металном плочицом-антеном. Ако се сигнал попуни када пипнеш шрафцигером решење је да се контакт очисти или залеми жичица да игра улогу антене. Не бих да се млатим са овим ако постоји сервис који ће то да уради за нормалне паре, највише због тога што нисам сигуран како да затворим телефон без дрндања са силиконом или нечим сличним.
 
:проблемчић:
Док слушам музику на слушалицама звони телефон, музика се утишава, али звук звона се чује на телефону не у слушалицама, јел то ок. Разговор је нормалан, преко слушалица. Неко подешавање?
 
To je normalno tako, bolje nego da ti probije na slusalicama zvuk zvona.
 
Ima li neko preporuku za staklo preko kojeg dobro radi FP?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Стигао је још један августовски апдејт од 3,8 мегабајта.... Нисам примјетио никакве промјене...
 
Procitao sam nekih dvadesetak strana ove teme, vidim da ste uglavnom zadovoljni telefonom. Posto su vecinom to bili prvi utisci, kako ste zadovoljni telefonom nakom visemesecne upotrebe? Kakvo je stanje sa baterijom i zagrevanjem? Koliko sam video update-ovima su ispeglali neke stvari, kao skener otiska prsta.

Vidim da su recenzije vecinom pozitivne, mada misljenja ljudi tu i tamo podeljena pa se jos neckam oko kupovine ovog telefona.
 
Procitao sam nekih dvadesetak strana ove teme, vidim da ste uglavnom zadovoljni telefonom. Posto su vecinom to bili prvi utisci, kako ste zadovoljni telefonom nakom visemesecne upotrebe? Kakvo je stanje sa baterijom i zagrevanjem? Koliko sam video update-ovima su ispeglali neke stvari, kao skener otiska prsta.

Vidim da su recenzije vecinom pozitivne, mada misljenja ljudi tu i tamo podeljena pa se jos neckam oko kupovine ovog telefona.

Bez zamerki. Sa poslednjim apdejtom vrh radi. Imam ga vec nekih 3 meseca skoro.
 
Odličan je telefon, slobodno pazari nećeš se pokajati. To ti kažem nakon 5+ meseci korišćenja.
 
Poslednja izmena:
Fon je ekstra, baterija posebno , kamera noc isto ok, samo kadbi bio malo kraci i uzi (kao A40) bio bi pun pogodak
 
Ok telefon za normalno koriscenje ko ne igra jake i zahtevne igrice. Multimedia drustvene mreze applikacije za dopisivanje da ih ne reklamiram znaci telefon ok. Pa i kamera se moze rec da je vise nego solidna cak u dnevnim uslovima ne pravi nista losije fotke od skupljih modela iz S i Note serije. Baterija odlicna cak bolje drzi od skupljih s10 i note 10
 
Kakav upgrade bi bio ovaj model sa J6 2016?
 
Veliki. :)

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Kakav upgrade bi bio ovaj model sa J6 2016?
Moja keva koristi taj telefon koji pominješ. Nisu uporedivi, nebi i zemlja. A50 je Ok telefon. Ekran: izvrstan. Zvučnik: solidan. Izlaz za slušalice: vrlo dobar. Brz, uglavnom hladan, minimalan lag koji se u ovom cenovnom rangu može očekivati; retka pojava. Za igre je vrlo dobar; lično igram DOZ i slične survivor igre bez problem, a nisam čuo da se neko žali na sporost u drugim igrama. Senzor za očitavanje otiska... khm... sledeće pitanje molim. Ume da podbaci. Face unlock: izvrstan i koristan.
Kamera... E pa, druže, ne može na telefonu od 250 evra još i kamera da bude savršena. Poslužiće za neobavezne sličice, a snima i prilično dobre klipove. Po mom skromnom mišljenju više vrlina nego mana. Mislim da je većina vlasnika uglavnom zadovoljna ovim telefonom.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno