Šta je novo?

Samsung Galaxy A50

Dobro je znati, kod mene je sve kao na klipu, samo recimo fejsbuk app moze totalno da se deinstal. i da se koristi preko browsera. Naravno kome ne trebaju instant obavestenja sa istog.
Ja sam obrisao sve nepotrebne aplikacije preko ADB-a. A za Facebook, obaveštenja rade i preko Chromea ili Samsung Interneta, može da se podesi.
 
Daj komande za brisanje aplikacija preko ADBa?
Tj. daj proceduru za deinstaliranje aplikacijqa?

TNX
 
Obrisah jutros sve što me je nerviraolo na telefonu :d

Komande rade iz 1ve samo što sam ja brisao direktno preko naziva aplikacije a bez onog listinga.
Instalcioni naziv aplikacije je zapisan negde pod imenom same aplikacije pa to ptreba pogledati.

TNX
 
Jel zna neko čemu služi onaj Samsung Push Service? Jel on daje notifikacije samo Samsung aplikacijama ili i ostalim?
 
Ljudi, je l vam se desavalo da se radio iskljucuje sam na svakih minut- dva max? Nekad i manje
 
Meni se na A50 nije dešavalo ali mi se dešava na Redmi 4. Mislim da postoji opcija za Ato turn Off radio pa pogledaj da se nije nešto poremetilo.
 
Obrisah juče preko ADB-a Samsung Vreme i Digitalnu Dobrobit. Baterija se dosta poboljšala.
 
Kakva je to digitalna dborobit? Govori Engleski da te ceo svet razume :d
 
Vjerovatno misli na digital wellbeing

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
 
Da, Digital Wellbeing meni u podešavanjima uređaja. Kod mene je telefon na srpskom pa...
 
Potpuno nestane taj meni iz podešavanja. Nešto tipa samsung.android.wellbeing. Instaliraj App Inspector, ukucaj ime i izaćiće ti tačno ime paketa koji treba da se ukloni.
 
Evo LINKa da propratite pristizanje ROMa za download. Možete ga ručno skinuti i preko ODINa flešnuti očas posla.
Za sada, i koliko ja videh, nema Junskog apdejta a i ako ga ima, kod nas će stići ok 10tog-15tog Jula.
 
Poslednja izmena:
Uzeh A50 danas i celo popodne bauljam po podesavanjima i nikako da namestim tastaturu na srpski layout. Lepo tamo odaberem srpski jezik za input ali na layout samsung tastature nigde nema š,đ,č,ć.

Zna li ko kako namestiti srpski layout na samsung tastaturi?
 
Samsung nema kirilicu, ako ti je bitno. Latinicna tastatura radi kao obicna qwertz a nasa slova se dobijaju duzim pritiskom na postojeca...
Samsungova tastatura je OK. Probaj obe pa odluci sam. Najbolje je tako.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
neogeo je ranije ovo postovao, kao i za Gbord.
 
Da, evo sad vidim da radi. Malo mi je čudno pošto sam na nexusu navikao na gboard. Naviknuću se vremenom i na ovu.

Celo popodne se ubih tražeći š,č,ć
 
Sta znaci ove verzije,SM-A505F/DS, SM-A505FN/DS ,SM-A505GN/DS, SM-A505FM/DS, SM-A505YN
koju verziju imaju nasi operateri, dali su sve iste ili ima razlike, vidim na oglase dasu bas povoljne +garancija 24 mes,
 
Da, evo sad vidim da radi. Malo mi je čudno pošto sam na nexusu navikao na gboard. Naviknuću se vremenom i na ovu.
Celo popodne se ubih tražeći š,č,ć

Jesi li probao neki NBA 2K na telefonu?? :D :D ;)
 
Sta znaci ove verzije,SM-A505F/DS, SM-A505FN/DS ,SM-A505GN/DS, SM-A505FM/DS, SM-A505YN
koju verziju imaju nasi operateri, dali su sve iste ili ima razlike, vidim na oglase dasu bas povoljne +garancija 24 mes,
razlike su za koja su trzista i koliko imaju memorije 4-6 gb/64-128
 
Nazad
Vrh Dno