Šta je novo?

ublock origin

  • Začetnik teme Deleted member 9456
  • Datum pokretanja
D

Deleted member 9456

Guest
Избор_027.png

I sta je sad ovo? Gde snima podatke kod mene ili kod njih i koji ce mu klinac moji podaci?
 
Poslednja izmena od urednika:
Poslednja izmena:
To je zbog toga sto ekstenzija vec koristi vise of 5MB za cuvanje listi - trenutno, Firefox nece blokirati ekstenziju iako predje ovaj limit, a nema dozvolu, ali verovatno hoce, vrlo brzo, u Chrome ekstenziji je omoguceno odavno. Slobodno prihvati.

https://github.com/gorhill/uBlock/releases/tag/1.18.12
 
Poslednja izmena:
Cudno objasnjenje i jos cudniji prevod. Sad odjednom ne moze da se uklopi u limit 5MB, nesto vise ne verujem u te price. Pored svih blokera ono sad FF i slicni derivati pustaju da te svaki sajt smara sa pitanjem da ti salje notifikacije. Jedva otera zenu sa kompa i facebooka a sad browseri postali ko facebook, samo iskace dal oces da te obavestavaju, preterali su ga malo previse.
Evo ova tema je premestena, ja se cudio kako moze a nikako nisam imao primer pa evo kako moze, odnose se bahato sa nasim podacima
https://forum.benchmark.rs/showthread.php?443041-Ukucaj-password-da-ti-kazem
004.png
Stize na mail, tesko ubaciti na serveru da ide jos na neku adresu, sve cist tekst pa i password......
 
Poslednja izmena od urednika:
Ništa, ti ga (bloker) onda uninstaliraj.

Kao da imaš nekih opcija. Koristi stariju verziju dok je ne batale tj. počne da propušta reklame ili se ažuriraj.
 
Ništa, ti ga (bloker) onda uninstaliraj.

Kao da imaš nekih opcija. Koristi stariju verziju dok je ne batale tj. počne da propušta reklame ili se ažuriraj.
Onaj lik vajda sto pise noscript je bio acker dok ga nisu skembali, citao sam to odavno, spijunaza na sve strane, windows javno a ostali kao oni su nevinasca. Kad pogledas programera ko pleve,
danas svako moz da bude programer ili ti developer, zadjabe da se radi, ne ide, treba leba da se kupi, ili prodas dusu djavolu pa te oni placaju ili akas pa onda trgovina na Deep Web.
 
Kako ga nije sramota sad nasao da se pere, citao mi je obrisane brojeve sa mobilnog i nudio zeni da se prijatelji sa pokojnom majkom :

https://www.blic.rs/slobodno-vreme/...i-se-sprecilo-sirenje-govora-mrznje-i/bn3lbvq
Zakerberg: Neophodne su NOVE REGULATIVE da bi se sprečilo širenje govora mržnje i zaštitila privatnost
Neophodno je na internetu uvesti nove regulative kako bi se sprečilo širenje govora mržnje, zaštitila privatnost i podaci, te onemogućilo mešanje u izbore, smatra osnivač i direktor američke kompanije "Fejsbuk" Mark Zakerberg.
U autorskom tekstu za američki dnevnik "Vašington post", Zakerberg navodi da je potrebna i "aktivnija uloga država i regulatornih agencija".
- Tehnologija je veliki deo naših života i kompanije, poput Fejsbuka, imaju odgovornost. Svakodnevno donosimo odluke o tome koji je govor štetan, šta sadrži politički marketing i kako sprečiti sofisticirane hakerske napade - ističe Zakerberg.
Prema njegovim rečima, to je neophodno radi bezbednosti zajednice.
On smatra da su regulative neophodne u četiri oblasti - štetnosti sadržaja, integritetu izbora, privatnosti i prenosu podataka.
Fejsbuk se našao na udaru kritika nakon napada na dve džamije u novozelandskom gradu Krajstčerču jer je napadač sve prenosio uživo putem ove društvene mreže.
Sredinom sedmice Fejsbuk je saopštio da će zabraniti sve sadržaje o nacionalizmu belaca i separatizmu, te da su uvedene strože regulative o reklamama pred izbore za Evropski parlament u maju.
 
Poslednja izmena od urednika:
Da nisi ti skroz promasio.... mnogo toga ovde?
 
Da nisi ti skroz promasio.... mnogo toga ovde?

Mislim da nisam, samo sam izneo 3 notorne cinjenice, mozda sam trebao jedino zasebne teme, ako nije u skladu sa politikom kuce vama na volju brisi, cenzurisi. Najlakse je neverovati i negirati sta ova dalabuda pise.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh Dno