Šta je novo?

Potreban keylogger za ovo

ki111er

Slavan
Učlanjen(a)
20.11.2007
Poruke
446
Poena
345
a sta je uopste u pitanju? mozda ima laksi nacin od keylogera ako raspakujes programcic koji to popunjava
 
Kad pokrenes program ucitas key koji sam kupio i onda proverava tvoj BIOS, CPU i plocu pa se zatim poveze na server. Zatim se ja izlogujem sa mog naloga i krenem kao da napravim novi nalog za windows store. Posle tog samo kliknem na user name on otkuca, zatim password kao sto se vidi na klipu. Nakon sto se ulogujem na njegov tj ovaj kupljeni akaunt izaberem igre sa store koje hocu da skinem i izlogujem se sa ovog na moj nalog. Posle igre cepam sa svog naloga. Eee sad ja uskoro bi trebalo da kupim Xbox one X i posto su igre na ovom nalogu Play anywhere ja bih hteo da unesem te podatke na Xbox da igram Forzu, Girse...
Ovo ce raditi sve dok imam istu plocu, Bios i Cpu cim nesto zamenim caooos i plati novih 5-6$.
 
Poslednja izmena:
Mislim da to neće moći. Keylogeri hvataju signale sa tastature.
Nisam siguran po kom principu funkcioniše taj programčić, i da je to baš primenljivo na njega.
 
probaj da raspakujes program preko necega kao sto je 7zip i vidi sta sve ima unutra. mozda ces lako moci da povadis podatke iz fajlova.
Mozda je neki exe napravjen u autoit ili autohotkey.

Ako program cari c/p, a ne stroke send, onda mozes mozda preko worda da pokupis clipboard.
 
Nazad
Vrh Dno