Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Promenio net kabl izmedju OTT i rutera, stavio kabl class 6 i bar mi se cini da je mnogo bolja slika

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
 
Zvali me danas iz kopernikusa da pitaju da li hoću tv po tvom kao stigli im uređaji

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
Ima li koga da je bio na home ethernetu na avcom-u? Izgleda da ova Supernova to nema u ponudi.
 
Dobio sam neki OTT uredjaj preko kog moze da se gleda tv program (preko wifija radi ili preko utp kabla) i spaja se na HDMI. Ima mnogo vise kanala nego preko obicne kablovske. Jel to taj tv po tvom il sta?
 
Dobio sam neki OTT uredjaj preko kog moze da se gleda tv program (preko wifija radi ili preko utp kabla) i spaja se na HDMI. Ima mnogo vise kanala nego preko obicne kablovske. Jel to taj tv po tvom il sta?
Nemam pojma. Kako ti izgleda stb? Jel sad preko njega gledaš kanale?

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
To je to ima isti broj kanala kao i digitalni prijemnik, dobićeš na mejl user name i password za android aplikaciju

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
 
To je to ima isti broj kanala kao i digitalni prijemnik, dobićeš na mejl user name i password za android aplikaciju

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
A jel cl modul vade i umesto njega ide stb?

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
Meni ostavili Horizont tako da sad imam dva

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
 
Ma ja imam cl modul u tv zato pitam

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
Ok hvala puno

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
Nije to STB jer nema prikljucak za kablovsku, prikljucuje se preko interneta (wifi ili utp) a povezuje se na tv preko hdmi kabla. Ima android al nisam primetio da ima bilo sta da se podesava...nisam siguran za broj kanala ali postoje brdo kanala koje nikad nisam video ni cuo. A ja ih nemam ni priblizno na kablovskoj.
 
Poslednja izmena:
Čekaj on se uključuje u cbn? A može i preko wi-fi

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
Čekaj on se priključuje na cbn?

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
Najobičniji android set top box (STB), spoji se na internet preko lan kabla, na tv preko hdmi i to je to.

Nikakva misterija.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
...da li je avcom ubacio u supernovu sport klubove?
 
Ma znam samo pitam zbog cl modula. Ako ga ne uzimaju onda tv može da se gleda i preko boxa i preko modula

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
^ upravo sam pitao u poslovnici ljubazno rece mi da nema niti ce biti

p.s ja ga nemam skoro tacno 2 god :mad: a cena samo povecavaju poceli su sa nekih 450 din koliko se secam negde 2011 ili 2013, sad je 1200
 
Poslednja izmena:
Koliko si tv programa i kojih imao 2011-te dok je pretplata bila 450 din?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
bilo ih je oko 80 cini mi se plafon (analogni signal), pa klasika bilo je sk arena 1 i sl.
 
Da li si na potezu od čukarice ka Obrenovcu?Tih godina još nije bio avcom,drugačije su se zvali i bio je sk,ali kad ih je kupio avcom od tada nema sk niti će ikad biti.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Slično je bilo i kod mene. Bilo je nekih 50-ak kanala u početku, naravno sve analogni, 2009-ta čini mi se. Ruma, Kopernikus.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
@Benhcmark & offline71 : zvali su se mozda Viva, Kovin je u pitanju.
 
Za resavanje problema su tek nikakvi samo ti kradu vreme...

Posaljem mail za reklamciju, dobijem mail potvrde, i nista...nikakav odgovor

Pozovem telefonom, kazu rok za odgovor je 8 dana a proslo 15 i nikom nista, nisu cak ni odgovorili.

Danas nema neta par sati, isto...nikom nista, kaze docice kad dodje, bukvalno tim recima.

Kada prijavim da skoro svaki dan po pola sata- sat nema neta kaze to bude neki sum na mrezi...i nikom nista.
Operateri drski i bezobrazni.

Kazu mozete da se zalite, a na zalbe ne odgovaraju, ni u roku ni van roka.

Danas odem do poslovnice da vidim za ovu reklamaciju.
I ljubazna devojka nadje moju reklamaciju i kaze da je u kompjuteru obelezena kao resena, ali ne pise kako niti ko je resio niti sam ja dobio neko obavestenje.
Sad sam reklamirao tu reklamaciju pismenim putem.

nemoguce je nepotpisati...
evo ja gledam ovaj poslednji racun...jednostavno mi se ne isplati da placam cenu minuta 1.2 dinara i ovakav obracun, bukvalno su me vratili kao kada sam bio na telekomu.

ovaj racun bi mi bio manji 700din da sam potpisao.
Pazite sad ove momente...

Odlucim danas najzad da odem da potpisem novi ugovor (tj obnovim postojeci na novih 2 godine) sa SN, posto i onako koristim sve usluge racunajuci da dobijem novi bezicni telefon i 1 mesec za dinar i da bar malo smanjim racun koji ovako obracunat obavezno ide preko paketa.

I odmah dobijem obavetenje da telefon ne dobijam posto samo produzavam ugovor... Razocaran, rekoh, OK prezivecemo, daj da potpisemo da placamo bar 2899din mesecno i izvucem taj mesec za dinar.

I onda hladan tus, ne mozete da dobijete paket od 2899 morate da idete na veci paket od vaseg!!!:mad:

-Pa ja imam 50mbit, TV i tel 100min koji placam 2875din, a treba da potpisem 60mbit TV + tel 150min koji kosta 2899
razlika jeste mala ali taj paket jeste veci od mog i kosta 25din skuplje!

-Kaze, ne moze, morate da potpisete paket od 3599 din, njega racunaju kao veci...

E pazi da necu!

Pa na sta ovo lici ljudi moji pa oni nas prave majmunima????
 
Upravo mi je bio postar i doneo racun za maj, kad ono 4 koverte od supernove, otvorio i sve jedan te isti racun :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno