Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izgleda ova kiša "pokvasila kablove", nema neta već nekoliko sati u Rumi.
 
Mail stigao juce, sms ne...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Jedno pitanje. Vidim da se mnogi žale da im puca sve i svašta u Supernovoj, od telefona do TV-a i neta ča sam hteo da Vas pitam sve, jel toliko često puca preko koaksijalnog ili optike? Koliko im je stabilna optika uopšte jer me ona interesuje zato što je prošla pored moje kuće i rado bih prešao jer mi nude usluge za smešne pare u odnosu na 3600 koliko plaćam SBB-u. Problem s call centrom je isti i za koaksijalce i za optiku ali me interesuje koliko su odprilike u % ovi gorenavedeni problemi koaks/optika. Retko ko navodi na kom je kablu pa ne mogu da presečem dal da pređem kod njih ili da se ne zezam. Hvala svima
 
Na koaksijalnom je dobra brzina, ne prekida i nema smanjivanja brzine; ali za igrice kod mene nije dobar.

Sent from OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
50/5 i oko 10 Ping izvučem 49.75 i više isto i upload skoro 5.

Sent from OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
I retko ko je prešao sa coaxa na optiku pa da može da ti kaže razilku.Ili si na jednom ili na drugom,oni u mrežu slabo ulažu kakvo je zatečeno stanje kada su kupili operatera tako i ostaje.Ako su ti presudne pare rizikuj i pređi ali posle može da bude žestokog kajanja jer šta mi znači i džabe usluga ako ne radi kako treba pogotovo ako ti je na SBB-u radilo bez problema.Najbolje je da kupiš dva hladna piva i odeš kod komšije koji je kod SN i proveriš kako njemu radi.Kod mene već nedeljama radi bez problema,mali ping brzine uvek maximalne za moj paket ali to tebi ne znači ništa...
 
Nemam nikoga u okolini ko je u Supernovoj a sa SBB-om nema problema skoro uopšte evo već 16 godina, sem ako izuzmem EON onaj uređaj koji mi se zalomio loš i jedva posle nekoliko meseci mi zamenili.
 
Koji paket i opcije da uzme burazer da bih ja mogao da koristim app na smart tv na drugoj mrezi? Ako je moguce?
Ili koja opcija postoji da omoguci to, lokacija je druga i bez supernove i operatera (vikendica).
Pitam zbog Arene i filmskih kanala pre svega.

Hvala.
 
Poslednja izmena:
Evo ono o čemu sam skoro pisao. Poslao sam i mail sa reklamacijom, čekam odgovor.
05567fdd9eeef6b8b0d1be4977548094.jpg


Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Dobio racun sms i link da se plati on line
Super
JS

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Važno da pošalju SMS poruku koliko je dugovanje a ne mogu da mi uključe to što su ponudili sklapanjem novog ugovora. Prvo cena nije ista a u razgovoru sa operaterom rekao da će cena ostati ista. Skuplja je pretplata 200 dinara. Čekam da se smiluju od polovine jula da mi uključe HBO kanale 12 po 1 din. i TV PO TVOM 24 mes. i brži NET 6 mes. (to su mi ponudili sklapanjem ugovora)
 
Zovi ti to odmah ili još bolje napisi mail hoće oni često da "zaborave"

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
https://www.speedtest.net/result/9872961024.png

pocela opet katastrofa sa upload zadnih dana. Ne vredi smaras ih ko konjina i na kraju se nakane. Prodje 20 dana i opet zavrnu, dal to ide na neki tajmer ili sta ali uvek ista prica.
 
sto je fora ne puca veza i to je to. Ako ih zoves da im kazes da brzina nije ok *mjau**mjau**mjau**mjau* im se jedino se cimaju ako kazes da nema neta (mora da lazes) tad ce jedino doci al uz jedno 3 poziva
 
Zetu u prvom računu nakon isteka ugovorne obaveze naplatili 400 din za migraciju, valjda paketa koji nije ni menjao niti je išta potpisivao unazad dve godine sa Supernovom.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 
I meni su podigli cenu, ugovor mi je istekao u martu, i po isteku je isao isti iznos na racunu a sada po sms-u 200 din vise.

Bice sutra veselo ... kad pozovem kol centar :D
 
Cao kolege od pre dva dana sam i ja sa supernovom. [emoji848]
Lokacija je Kragujevac i optika je u pitanju, njihov ruter je neki zyxel. Hteo sam vas pitati kako se ovde pusta port za utorrent i kako je moguce znati da li sam natovan, deluje mi da nisam jer mi je neka adresa 62.xxx.
Uzeo sam paket gde ima sve maks ali iskren da budem nisam zadovoljan ovim. Najvise zbog toga sto je ovo sve nekako na vrat na nos napravljeno. Od onog smesnog android boxa i njegovog menija ui-a generalno i do ovoga kako radi net sa sve nekim oscilacijama. Kontao sam kada sam hteo potpisati da sa optikom i to ftth je valjda veca kontrola brzine i samog kvaliteta konekcije ali jadac.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da li to ima negde zvanično napisano ?

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 
Cao kolege od pre dva dana sam i ja sa supernovom. [emoji848]
Lokacija je Kragujevac i optika je u pitanju, njihov ruter je neki zyxel. Hteo sam vas pitati kako se ovde pusta port za utorrent i kako je moguce znati da li sam natovan, deluje mi da nisam jer mi je neka adresa 62.xxx.
Uzeo sam paket gde ima sve maks ali iskren da budem nisam zadovoljan ovim. Najvise zbog toga sto je ovo sve nekako na vrat na nos napravljeno. Od onog smesnog android boxa i njegovog menija ui-a generalno i do ovoga kako radi net sa sve nekim oscilacijama. Kontao sam kada sam hteo potpisati da sa optikom i to ftth je valjda veca kontrola brzine i samog kvaliteta konekcije ali jadac.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Dobro došao u Supenovu...Šta reći osvim da se tvojih par rečinica vrti zadnjih 500 strana na ovoj temi...
 
Hvala, nisam znao za ovo.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 
Koliko je prikljucna taksa za TV na ugovor na 24 meseca?
Bez UO 9900 a za 12 meseci UO je 5990.
 
Skini cenovnik.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 
Majku smara neka promoterka ima već mesec dana. Nudi joj da obnovi ugovor pošto ističe u decembru i kao benefit daju 3 meseca po staroj ceni, hbo ili erotski kanali godinu dana za dinar i tv po tvom za jedan uređaj. Ona ima neki osnovni paket koji je bio u početku, sada ga nema, i plaća ga 2250din mesečno, njoj i ćaletu sasvim dovoljan. Zvao sam korisnički servis da pitam koja cena će biti kada istekne ugovor i uz malo odugovlačenja mi je rečeno da će, kako sada stoje stvari, biti ista ali da ne mogu da garantuju da se neće promeniti. Sad vidim da su vama kojima su istekli ugovori podigli cene. Da li ste imali ugovore sa supernovom pa su istekli ili sa prethodnim provajderom kojeg je kupila supernova?

I jedna trivija za usput. Ja imam super par plus i tv po tvom. Plaćam 3418din mesečno. Pitao šta je benefit za obnovu ugovora za mene. Kažu dobiću mogućnost da dodam još jedan uređaj za tv po tvom :d reko, hvala vam i pozdravite bogove marketinga što su zaposleni kod vas.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno