Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pustili sve programe. Ali raspored kanala užas. Ne znam čemu sk sd pa ponovo hd, kao i fox... Filmski kanali truba [emoji397]

Interfej i dalje isti?! Horizont box propast. Elekktronski vodič niđe veze, sve pogrešne info. Vracanje unazad samo na par programa i to max 72h. Vraćanje unazad tek posle završetka emisije, što znači da ako hoćeš da gledaš neki film ispočetka možeš tek posle 2 sata... Sbb/Eon je tu nepreje**v... Svi programi 7 dana unazad + video klub sa 15.000 naslova.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 
Mene samo zanima, npr, ovde kod mene nije bilo ništa od tih radijus, avkom, kopernikus... I sada vidim piše može preko koaksijalne ili optičke infrastrukture.

Ok, čije optičke? MTS? Znači sada mogu da biram mts klot ili mts s dodatnom opremom koji je čak i jeftiniji?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
To se odnosi na optiku kod provajdera koji su kupljeni.

Inače koliko vidim, akcija za stare korisnike je 1 mesec 1 dinar [emoji1787][emoji1787]

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Bog ce ga znati, dok se to sve raspravi, ne zna se ko pije a ko placa :D
Strpljenja, mislim da je Telekom ostro krenuo protiv konkurencije. Kad bi uspeli da izmudare SK na IPTV i optici to bi bas bio rat sa cenama.
 
Je li neko preskenirao kanale?

Послато са VIVAX_Fly_V550 уз помоћ Тапатока
 
Ajmo upis supernovih članova u novu temu [emoji16]

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Evo i mene ovde... Ja bih preživeo bez HBO ako mi ostane kao što je trenutno (rade svi kanali iz L paketa osim HBO) i internet 30/3. :D Ali teško da će tako ostati.
 
Nego, ako raskinemo i potpišemo novi ugovor i računamo se kao novi korisnici ovaj najveći paket za 3299 dinara na 24 meseca postaje 2474 dinara mesečno (59382 za 24 meseca) što može biti ok alternativa ako nas ipak za*ebu sa prelaskom sa VKP na M.
 
Meni stiglo u obavestenju na kucnu adresu da dobijam jos 60 kanala na postojecih 200 jer sam na V paketu na kopernikusu i da ce net sa 60 preci na 120 za 200din vise mesecno... Kanala imam tek 243 i od toga bar 20 duplikata koji ne rade, a net jos uvek 60....
 
Evo i mene, ja prezadovoljan ako bude sve kao što su obećali! :)
Možete da zamislite pre samo godinu i nešto bio sam osuđen na ADSL od 10Mbps i ni makac više, a sada 120/15 Mbps. Da srede samo još neke sitnice i svaka čast za mts!
 
Mi na Vektoru smo sve ovo manje više imali. Neke kanale sklonili, neke dodali, malo odvrnuli internet ali zato izdvojili 72h i ostalo u dodatni paket pa to što smo imali u paketu sada će morati dodatno da se plaća. Jedino što je bolje je to što je ovde i M paket televizije konkurentan pa ako neko nije zaluđenik sa internet brzinama, jedina prava dobit je to što može na niži paket uz minimalna odricanja.

Edit: Fino je još i to što može samo internet bez TV da se uzme, samo je paket katastrofa loš. Namerno naravno.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Na koji način funkcioniše usluga "72h unazad" kod kablovske televizije? Inče ponuda je dosta bolja nego kod mts-a i BOX paketa, jedina šteta je dostupnost usluge manja nego kod mts-a i BOX-a.
 
Vdsl, ali opet ne može svugde... 20/2 maksimalno kod Velike većine

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Yunet ima do 50/8. Ja sam bio prezadovoljan njima (10 godina korisnik). Prešao na Kopernikus jer je tamo bio skup net za brzinu koju su nudili i već imao K-TV. Vidim da su napredovali za ove 2 godine. :)
Ali pretpostavljam da to ništa ne bi radilo kod nas u Pazovi kako treba jer smo selendra. :D

Mislim da je i kod nas u Pazovi oko 20 limit, kao što je Dejan rekao. A vi Pazovčani ako saznate bilo šta sutra slobodno pišite. Ja ću se prošetati do poslovnice kad ustanem.
 
Poslednja izmena:
Ali za VDSL i ADSL moras imati i fiksni. A cena za Net 50 i fiksni je 2349 din, u Box 2 paketu. Plus sto retko ko moze imati 50 Mbps kod mts-a, ja sam zaglavljen na 6Mbps...
 
Poslednja izmena:
Pa to je ok za te pare, ADSL te uslovljava fiksnim pa izadje 2100-2200, ovo je ipak povoljnije kome treba samo net.

Lepo je da ima opcija za sve sad. Ovi sa fiksnim mogu xDSL ako imaju mogućnosti, ovi bez fiksnog kablovski. Slične brzine i slična cena. Još kad bi bila neka promocija da ne plaćaju ljudi 4900 za priključak. :D
 
Na koju drzavu staviti, prilikom skeniranja?
Kod mene je sve izmesano, jedan SK na 108, ostali ostali gde su i pre bili, tamo na 305...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Možda prvo da se sačeka malo da oni to sve osposobe lepo.
Kod Kopernikusa na stb je npr bilo sve lepo poređano, a na tv bar kod mene nikako da poredja lepo ma koju zemlju da stavim.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Ok, mozda si u pravu, videcemo.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Na koju drzavu staviti, prilikom skeniranja?
Kod mene je sve izmesano, jedan SK na 108, ostali ostali gde su i pre bili, tamo na 305...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Nije bitno na koju državu odrediš. Raspored kanala sa tim nema veze.

Послато са VIVAX_Fly_V550 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno