Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A šta da radimo mi kojima je supernova jedini operater u gradu [emoji16]

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Pa i kod mene je tako, ima samo MTS ADSL koji ne moze da radi kod mene, nema izbora. Ja sam produzio zbog neta koji mi je neophodan zbog posla. Trebao sam mozda da uzmem samo net od Supernove a EON za TV.
 
Džaba kad daju samo 30/3 net bez tv. Mada i to je bolje od adsla. Meni je takođe net prioritet, tv gledam usput ponekad, moji gledaju kanale koji imaju svi, oni neki osnovni.
I sad nam neće ni cenu smanjiti, nego će ubaciti nešto bezeveze, i preko čega će oni puštati taj novi net 1000? Pričaju nešto SBB što neda da svi gledaju SK, a ovamo će oni kao svima omogućiti taj novi net, ili će takođe biti diskriminacija svojih korisnika? [emoji23]

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Ja mislim da nece dozvoliti raskidanke ugovogora zbog promene liste kanala i ako im je to bio adut da namagarce ljude

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Jao jadni oni, hteli da plate kanale ali UG hoce da podeli korisnike pa ipak nisu hteli da plate ni po toj većoj ceni. Plaky.
Ovo se naravno sve znalo još od letos zato su i maxinalno radili na novim ugovorima.
Verovatno nema raskida kao i kod Pošte u vezi ovog slučaja.
SBB ispada da jedini poštuje zakon pa za svako povećanje cena i brisanje kanala ostavi period za raskid, na dzukacki način ali ostavi.


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Znači zato su pravili povoljnosti da navuku ljude na tanak led.

UGAŠENI kanali USKORO: Sport Klub 1, Sport Klub 2, Sport Klub 3, Sport Klub 4, Sport Klub 5, Sport Klub 6, Grand TV, Grand 2, Cinemania, Lov i ribolov, N1, Discovery, Animal Planet, Discovery Science, Discovery Showcase, Food Network i FLN, Eurosport 1 i Eurosport 2.

Sada slede raskidi ugovora. Ili niža cena takvih novih usluga bez najosnovnijih pristojnih kanala.
 
Znači zato su pravili povoljnosti da navuku ljude na tanak led.

UGAŠENI kanali USKORO: Sport Klub 1, Sport Klub 2, Sport Klub 3, Sport Klub 4, Sport Klub 5, Sport Klub 6, Grand TV, Grand 2, Cinemania, Lov i ribolov, N1, Discovery, Animal Planet, Discovery Science, Discovery Showcase, Food Network i FLN, Eurosport 1 i Eurosport 2.

Sada slede raskidi ugovora. Ili niža cena takvih novih usluga bez najosnovnijih pristojnih kanala.
A zašto Discovery da ugase?

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
U brate, tu u Discovery grupi ima mnogo kanala.

Discovery’s international ima u ponudi sledeće kanale: Discovery Channel, TLC, ID, automotive brand Turbo, Animal Planet and Science Channel, HGTV, Food Network, and Travel Channel.
 
Ovo bi moralo poprilično jednostavno da ide sa raskidom. Koliko sledeće nedelje sam kod njih pa javljam šta sam uradio.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Slažem se sa tobom jer je nenormalno da nema discovery, ja gledam i TLC, animal planet, travel...

Bolje nek raskinu pink pakete i sve pare ulože u united media i dicovery group.
 
Slažem se sa tobom jer je nenormalno da nema discovery, ja gledam i TLC, animal planet, travel...

Bolje nek raskinu pink pakete i sve pare ulože u united media i dicovery group.
Videću šta će biti, ako discovery nestane biće ćao i to sigurno...

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Stvar je principa. Imam Eon nalog i realno bih mogao uz malo više cimanja da gledam sve kanale i dalje ali dinar više neću da im dam.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
a za koje tacno ex provajdere to ukidanje kanala vazi? ja ionako sk nemam vec 2.5 god
 
Obaveštenje za korisnike
Dragi korisnici,

Želimo da vas obavestimo da, uprkos velikim naporima, nismo uspeli da postignemo dogovor sa kompanijom United Media u vezi sa nastavkom emitovanja sledećih televizijskih kanala - svi Sport klub kanali, Pikaboo, Vavoom, Grand kanali, Cinemania, Lov i ribolov, N1.

U nameri da korisnicima na teritoriji Srbije omogućimo gledanje pomenutih kanala bez diskriminacije, prihvatili smo izuzetno visoku cenu koja nam je ponuđena, koja čak nije ni obuhvatala dozvolu za emitovanje svih kanala, poput Nove S i Nove Sport. Međutim, United Media je otišla korak dalje, kršeći zakon, zahtevala da podelimo tržište Srbije i korisnike, tako što bi jednima pomenuti sadržaji bili dostupni, dok bi drugi ostali uskraćeni bez ikakvog razloga.

Ističemo da će Supernova nastaviti da se na tržištu izdvaja najkvalitetnijom TV ponudom sa više od 250 kanala. Od Nove godine obogatili smo našu ponudu sa šest novih kanala (četiri CineStar, Toxic TV i Arena Esport), a u narednom periodu nastavićemo sa još atraktivnijim sadržajima na zadovoljstvo korisnika.

Uskoro vas očekuje novi Max paket koji nudi internet neverovatne brzine do 1000 mb/s, uslugu napredne pametne televizije „TV po tvom“ i brojne druge pogodnosti, kao i mogućnost kupovine televizora na 24 rate bez kamate.

Hvala na razumevanju!
 
1.PNG

2.PNG

3.PNG

I dalje ne kapiram njihov odgovor za drugu opciju iz nedavne prepiske, od "promo"sam iskoristio 1 mesec za dinar, ali nebitno..
Idem u ponedeljak sa ovim njihovim skalamocijama u kesi, pa kako god..ja sam kod njih bio upravo zbog N1 i SK.
U svakom slucaju cu im ostaviti na salteru uredjaje i odmah prelazim kodd SBB-a, koji su usli u ulaz par meseci posle ovih smradova.
Ne interesuju me njihova "sitna slova" i ostale gluposti, ne isporucuju ono zbog cega sam potpisao ugovor sa njima.
A ta prica " oni su obavezni samo isti broj kanala" to je prica za retarde, kojom mogu na povodcu da drze ljude koji se plase i u prodavnici da reklamiraju racun kad im vise naplate.
Javljam u ponedeljak na koji nacin sam raskinuo ugovor.
 
Jao jadni oni, hteli da plate kanale ali UG hoce da podeli korisnike pa ipak nisu hteli da plate ni po toj većoj ceni. Plaky.
Ovo se naravno sve znalo još od letos zato su i maxinalno radili na novim ugovorima.
Verovatno nema raskida kao i kod Pošte u vezi ovog slučaja.
SBB ispada da jedini poštuje zakon pa za svako povećanje cena i brisanje kanala ostavi period za raskid, na dzukacki način ali ostavi.


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
+1. Istekli im ugovori pre šest meseci i čini mi se da su opet pobedili "viši interesi" kao kad su kupili Kopernikus za onolike pare. Nije mala stvar ostaviti 250000 korisnika bez N1 u izbornoj godini.
Ja nisam produzio ugovor sa njima, ali nazalost nemam bolju alternativu za internet tako da cu ostati njihov korisnik do daljeg, jedino sto cu sad morati da se snalazim za neki eon ili slicno

Послато са TA-1053 помоћу Тапатока
 
Ovo bi moralo poprilično jednostavno da ide sa raskidom. Koliko sledeće nedelje sam kod njih pa javljam šta sam uradio.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Ja sam se najavio mailom da dolazim u sredu da raskinem ugovor. Plus, zavlace me tri meseca za internet.
 
Ja imam EON besplatno, preko neta, ali ovim ljigavim smradovima vise ni dinar, krivo mi je sto sam platio januarski racun.
Ne mogu da docekam ponedeljak..da ih iznapusavam najstrasnije i da im tresnem na salter ove njihove smrdljive "uredjaje".
Ne zanimaju me objasnjenja i pravne zackoljice, od tog trenutka vise nisam njihov korisnik, a da vidim kako ce oni to da naplate i sta ce da naplate?
 
Možeš da biraš između preostalih pretplata ili pogodnosti koje si dobio. Tvoja pogodnost je mesec za dinar i to je ono što ćeš im platiti, imaš pravo kao korisnik na izbor onoga što je povoljnije za tebe. Mogu da ti naplate otkazni rok od mesec dana eventualno, sigurno će probati, po Opštim uslovima to jeste praksa.
 
Meni vise smeta sto oni to nisu zvanicno najavili, kao posta npr. vec su doslovno preko noci ukinuli sve.
 
Pošta uvek uredno mesec ranije najavljuje, a ovi su namazaniji. Sasvim je moguće da su pregovori trajali do poslednjeg trenutka jer SN gubi svoju komparativnu prednost, "kompletan sportski program", i druge kanale koje ljudi gledaju. SBB gubi naknadu za te kanale ali je od jeseni omogućio EON van mreže za par stotina dinara mesečno, čime je dobio dosta novih korisnika gde nemaju mrežu.
 
Meni vise smeta sto oni to nisu zvanicno najavili, kao posta npr. vec su doslovno preko noci ukinuli sve.
Ne samo sto nisu najavili, vec i dalje drze na sajtu reklamu da imaju SK kanale. Sta da danas neko ode ko nije korisnik i sklopi ugovor na osnovu reklame? Uzas kakvi su prevaranti

Послато са TA-1053 помоћу Тапатока
 
Ja juce potpisao super sve. Ionako bih čekao na puštanje ko zna koliko pa cu naravno otkazati ugovor. Nemaju sta da mi naplate.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Posle ovakvog mufuljuskog izbacivanja kanala nije mi ni čudo što su mi falsifikovali potpis na radnom nalogu.
 
Ne samo sto nisu najavili, vec i dalje drze na sajtu reklamu da imaju SK kanale. Sta da danas neko ode ko nije korisnik i sklopi ugovor na osnovu reklame? Uzas kakvi su prevaranti

Послато са TA-1053 помоћу Тапатока
Realno neko bi verovatno sad mogao da se namlati para, ukoliko sklopi ugovor i tuži ih za lažno reklamiranje i obmanu.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Stvarno su smradovi. Ovamo me muvaju da potpišem novi ugovor imaćeš niz pogodnosti a oni mi ukidaju jedine kanale koje sam gledao mislim na Sport klubove. Što ne pogasiše one bedne pinkove kanale. Pa da i taj novac koji odvajaju za bedne pinkove kanale preusmere na SK kanale.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno