Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da na zimskom je, izgleda da oni treba da podese, prebacio sam u opcijama sat na letnje al EPG je na zimskom.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Da li su ovi parametri podeseni za upload 8 mbs?


upld.jpg
 
U pravu si i telefon je ostao na zimskom vremenu[emoji849]

Nije mi jasno da im se to ne prebaci automatski...21. vek je...


Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Najverovatnije imaju vise podsistema, pa dok se to slozi :) ...ali dobro se drze sa net-om i uopste uslugom, ocekivao sam vise problema
 
Situacija u Priboju i to vec danima.
Nikoga nije briga.
Packet loss oko 50%
 

Prilozi

  • image(2).png
    image(2).png
    52.3 KB · Pregleda: 180
  • image(1).png
    image(1).png
    60.8 KB · Pregleda: 191
  • image.png
    image.png
    25.6 KB · Pregleda: 170
Sta imam da instaliram?
Ovo je preko pc.
Imam dva naloga, na jednom radi, na drugom ovo izbacuje.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Sta imam da instaliram?
Ovo je preko pc.
Imam dva naloga, na jednom radi, na drugom ovo izbacuje.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

A tebi to nije nalog od supernove za hbogo,zbog poruke na portugalskom sam mislio da si skino njihovu aplikaciju.Onda mora da je taj nalog vezan za vodafone operatera pošto ti poruka govori da njih kontaktiraš.
 
Da li je probao njihovu uslugu "TV po tvom" u inostranstvu?
Da li radi Nickelodeon?

Sada čitam na njihovom site-u: "TV po tvom dostupan je svim korisnicima koji imaju Super Par ili Super Sve pakete. Cena usluge je 299 RSD mesečno, sa uračunatim PDV-om." Ako je neko voljan, i koristi ove pakete, rado bih platio nekome za navedenu uslugu. Odričem se IP STB uređaja.
 
Poslednja izmena:
Da li je probao njihovu uslugu "TV po tvom" u inostranstvu?
Da li radi Nickelodeon?

Sada čitam na njihovom site-u: "TV po tvom dostupan je svim korisnicima koji imaju Super Par ili Super Sve pakete. Cena usluge je 299 RSD mesečno, sa uračunatim PDV-om." Ako je neko voljan, i koristi ove pakete, rado bih platio nekome za navedenu uslugu. Odričem se IP STB uređaja.
Mislim da ne radi van Srbije
Proveriti

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
ef90dddd3a125bfc0d46b6a873498c10.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk

Da li ovo znaci da mogu odmah da odem tamo i raskinem ugovor iz mesta ?
 
To treba da se proveri, kada sam ja raskinuo bilo je reči da je rok 30 dana od momenta objave na sajtu, a kako oni nisu mesec dana ranije obavestili korisnike o promenama koje su usledile pitanje je da li možeš sada da to završiš. Njih svakako nemoj da pitaš, najbolje je Efektivu, oni imaju pouzdane informacije. Meni je pre neki dan stigao mejl u kome me obaveštavaju da odustaju od naplate penala, tek pošto sam podneo prijavu inspekciji.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
To treba da se proveri, kada sam ja raskinuo bilo je reči da je rok 30 dana od momenta objave na sajtu, a kako oni nisu mesec dana ranije obavestili korisnike o promenama koje su usledile pitanje je da li možeš sada da to završiš. Njih svakako nemoj da pitaš, najbolje je Efektivu, oni imaju pouzdane informacije. Meni je pre neki dan stigao mejl u kome me obaveštavaju da odustaju od naplate penala, tek pošto sam podneo prijavu inspekciji.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Jel možeš nešto više da napišeš o toj prijavi inspekciji. Kojoj inspekciji? Elektronski ili poštom poslao prijavu? Siguran sam da nas ima još koji ćemo morati tim putem da tražimo svoja prava pa zbog toga ako možeš malo da pojasniš proceduru.
 
Elektronski na [email protected] i [email protected], navedeš razloge za raskid i podneseš prijavu, ali prvo vidite sa Efektivom da li može ugovor da se raskine sada bez plaćanja penala ili je to moglo samo u roku od 30 dana nakon gašenja kanala. Mora prvo da se podnese zahtev za raskid kod Supernove, pa tek ako oni ne prihvate onda se podnosi prijava, samo proverite obavezno prvo sa Efektivom.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Hvala na odgovoru. Cim su ukinuli kanale podneo sam zahtev za raskid. Vratio i opremu, ali je sporan poslednji racun u kome pokusavaju da naplate nesto sto nije u skladu sa racunicom koju su mi u poslovnici predstavili. Podneo i prigovor, ali odgovora jos nema.
 
Da li je probao njihovu uslugu "TV po tvom" u inostranstvu?
Da li radi Nickelodeon?

Sada čitam na njihovom site-u: "TV po tvom dostupan je svim korisnicima koji imaju Super Par ili Super Sve pakete. Cena usluge je 299 RSD mesečno, sa uračunatim PDV-om." Ako je neko voljan, i koristi ove pakete, rado bih platio nekome za navedenu uslugu. Odričem se IP STB uređaja.
Ako ima zainteresovanih voljan sam da platim i probam. Može PM
 
Probaj Orionovu android aplikaciju, registruj se besplatno i dobijaš veći broj kanala među kojima i Nickelodeon.
 
pa ne dobije...
on bi za 300din da dobije sve kanale iz super sve paketa a to nece dobiti u orionu.

samo ne kapiram kakvu korist od toga ima onaj sto ce da ti ucini tu uslugu?
 
Poslednja izmena:
Kakvu korist? Pa 300 dinara.
Pitao je konkretno za Nickelodeon, pa dok se ne snađe za nalog za "TV po tvom", može isti da gleda i preko Orionove aplikacije. Mada, pitanje je da li i jedna i druga rade u inostranstvu.
 
Pitanje je da li radi u Inostranstvu a nemam način da probam. Za orion nisam znao ali ću pokušati.
@bakara ne znam šta da odgovorim. Supernova nudi IP STB + 3 slota. Ja bih platio uslugu i koristio 2 ili tri slota a 'koristoljub' bi koristio IP STB. Npr.

TV po tvom nema sve kanale kao i 'regularan paket'. Postoji spisak na njihovom sajtu. Meni i više nego dovoljno.
 
Poslednja izmena:
verovali ili ne, moram da pohvalim Supernovu :)
jeste da koristim net tek 2 dana ali ovo RADI!
uzeo sam 100/10 i na kablu izvlacim 90-ak Mbit u down-u i 10 u up-u uz ping od 10-15ms, wireless je dosta slabiji (posebno u down-u, izvucem nekih 50-60 ali to cu vec gledati kako da sredim sam - ako neko ima savet neka pise, bio bih zahvalan)
cak su me i zvali 24h nakon instalacije da pitaju da li sam zadovoljan internetom a i izvodjenjem usluge onako generalno (sto me nijedna firma nije nikada pitala izuzev ddor osiguranja jednom)
nakon trauma koje sam pre 10 godina imao sa Avcom, moram priznati da je ovo sada druga dimenzija totalno. Nadam se da necu da ih ureknem :) bio sam dosta prestravljen nakon iskustava koje sam ovde citao, ali verovatno dosta zavisi i od lokacije i ko zna cega...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno