Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jako interesantno. Ceo dan se nemože ući na sajt N1 televizije. Po njihovim rečima, od jutros su izloženi DDOS napadima i to baš slučajno iz nama tako bliske i prijateljske, a daleke zemlje - Kine.
Pa baš i ne verujem, kinezi se bore sa virusima, ljudi umiru, a sad će nekog da napadaju, nešto barem meni lično to ne pije vodu (meni lično)

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Većina ddos napada ide preko kineskih servera, to ne znači da oni imaju veze sa napadom. Takođe su popularne zemlje oko Kine kao i bratska nam Rusija...
 
Evo sbb iz regiona, samo mi u srbiji ispaštamo... Ovaj paket imam van mreže, pogledajte spisak kanala u ponudi.
Samo ovde radi ko šta hoće...
5c6cf179de2ee4900437df4618d928c2.jpg


Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
@sboban
Naravno da ne postoji, fotoshop [emoji6]

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Sprdaju se ljudi, pa malo u fotošopu uradili stranu. :)
 
Da vam iskreno kažem sad mi se zgadili e u drugoj zemlji emituju normalno, a u domaćoj zemlji se foliraju, dođe mi da izbacim tv kroz prozor i da ga nemam.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Jako interesantno. Ceo dan se nemože ući na sajt N1 televizije. Po njihovim rečima, od jutros su izloženi DDOS napadima i to baš slučajno iz nama tako bliske i prijateljske, a daleke zemlje - Kine.

I meni je ovo zanimljivo, od svog osnivanja nikad nisu bili izlozeni tim napadima iako sve vreme isto izvestavaju. Bas sad se desava taj napad a nalogodavac se sam namece. Kako zgodno, ko bi rekao.
 
Da vam iskreno kažem sad mi se zgadili e u drugoj zemlji emituju normalno, a u domaćoj zemlji se foliraju, dođe mi da izbacim tv kroz prozor i da ga nemam.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

Ma sta zgadili ti se
Jednostavno ne uzimati ih ni van ni u mrezi samo BOJKOT SBB a utakmice preko neta i kraj . Kad ih opališ po dzepu naucice , a isto vazi i za supernovu , za one koji su na sbb
 
Ma sta zgadili ti se
Jednostavno ne uzimati ih ni van ni u mrezi samo BOJKOT SBB a utakmice preko neta i kraj . Kad ih opališ po dzepu naucice , a isto vazi i za supernovu , za one koji su na sbb
Ma isti su i mts i sbb, u bosni emituju ovde ne, a predstavljaju se ko sveci ovde sa pričom.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Tu bi trebalo drzava da ih opaljuje po džepu dok se ne opamete, ja samo hoću da gledam ono što volim, zato ću i da platim. Samo neka obezbede kanale, pa ko hoće da gleda neka plati, da imam sve na jednom kablu, a ne da ganjam eon pa net, pa na čemu da gledam, onda par komada boxova, par komada daljinskih upravljača... Vidimo da u BiH može da funkcioniše tako....

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
SBB pravi ugovore za prenose takve da nemoze niko drugi da ih pusta, kao i sto je sa FOX kanalima. Da bude exkluziva. Da nema exkluzive onda bi i Arena imala verovatno iste prenose kao SK i svi bi bili zadovoljni.
 
Pa u čemu je poenta prodaje sportskih prava ako bi svi mogli da prenose sve?
Nije to izmišljotina Srbije i SBB-a
 
Pa u čemu je poenta prodaje sportskih prava ako bi svi mogli da prenose sve?
Nije to izmišljotina Srbije i SBB-a
Preprodaja, razlika u ceni, marža, provizija, naknada...
Kupim na veliko, pa prodaj na malo...

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
citao danas novine i naleteo na jedan clanak u ekspreso rs sto se tice poslovanja od kako su ugasili sport klubove i en1...dobit je bio 70 posto a kako su ugasili signal spalo na 51 posto.. kad sam ponovo hteo da vidim clanak kako pise i nepostoji vise verovatno je sklonjen.
 
citao danas novine i naleteo na jedan clanak u ekspreso rs sto se tice poslovanja od kako su ugasili sport klubove i en1...dobit je bio 70 posto a kako su ugasili signal spalo na 51 posto.. kad sam ponovo hteo da vidim clanak kako pise i nepostoji vise verovatno je sklonjen.

Nisam bas razumeo kome je smanjena dobit, ali bas me zanima kako se racuna dobit na dnevnom nivou, u situaciji kada se za uslugu ne placa kao u pekari, nego u odredjenom vremenskom periodu
 
Poslednja izmena:
Kolegu zanima kako su dosli do tog podatka.
Cak ni mesecni presek nije merodavan...

...riding on 720p...
 
imao clanak u ekspreso, rs novine hteo sam da slikam ali vise ne mogu da nadem clanak sto je napisano ja ne izmisljam tako je bilo napisano
 
A da radi net malo, g....
 
Bio danas da raskinem ugovor u sava centru sve proslo ok, naravno debos je probao da pomene penale bez da me pita u cemu je problem medjutim ponesem tablet i pokazem mu screenshot brzina zadnjih tri meseca i onako bezobrazno mu bacim u lice papir sa listom kanala koju sam dobio kad sam u aprilu prosle god podpisao ugovor zatim pustim video gde sam skrolovao kroz kanale pre nego sto sam jutros krenuo i reko gde su ovih 30ak kanala???

Sve u svemu naravno moracu da platim sad za januar i krajem meseca da im vratim opremu sto je ok i taman kad sam se vratio nije proslo 10 minuta i stigose momci iz SBB_a da montiraju TotalTV za net kazu poslace ruter kurirskom sluzbom sutra plafon prekosutra stize
 
Brzina neta 100kb...
 
Internet katastrofa gubitak paketa vise od 50 posto merio a brzinu nisam uspeo nije teo da se poveze sa serverom.
 
rezultati ping testa na 100 poslatih zahteva u pola osam katastrofa: Poslato:100%, primljeno:54%, izgubljeno 46%, Minimum: 61, Mahimum: 102 milisekunde, average: 73 milisekunde
 
Добио сам информацију из прве руке. Када потпишу уговор са Јунајтед групом за све канале у пакету, Н1 ће као један од три приоритета укључити у мрежу одмах након укључења Нове С и Нове Спорт а непосредно пре СК, СК1-10. Остале канале ће укључити након неколико сати. То показује колико им је стало да емитују Н1. До тада неће бити промена.
(Драган, 28. januar 2020 16:09)

Ovo je neko napisao kao komentar na vest na B92.
Ja ubedjen da nece biti nastavka pregovora, ali da li je moguce da ipak pregovaraju?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno