Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
HVALA. :D
 
Si svestan koliko te je lako naci ako se nesto takvo desi?
Sto je najgore po tebe, moze neka druga talabu da polupa al tebi ce pokucati na vrata fine cike sa palicom i spitolje oko pasa i priuputati te za zdravlje i jos kojesta...

Izvini druze ali smesan si ako stvarno tako mislis
 
Si svestan koliko te je lako naci ako se nesto takvo desi?
Sto je najgore po tebe, moze neka druga talabu da polupa al tebi ce pokucati na vrata fine cike sa palicom i spitolje oko pasa i priuputati te za zdravlje i jos kojesta...

Izvini druze ali smesan si ako stvarno tako mislis... daj malo realnosti, nije ti ovo csi miami serija i te gluposti
 
Žestoko kockanje (distorzija slike) digitalnih kanala. Traje već 15 minuta.

Analognih kanali su ok bez ikakvih kockanja.

Supernova*

*kopernikus, sremska mitrovica
 
Izvini druze ali smesan si ako stvarno tako mislis... daj malo realnosti, nije ti ovo csi miami serija i te gluposti

Pa ti se usudi da razbijes i pocupas opremu i uverices se da li sam i koliko naivan...

Jesi svestan da kao radni zadatak ima ljudi koji na ovaj forum dolaze da bi se informisali sta ljudi (korisnici) misle o njihovim firmama i o konkurenciji?
Da li si svestan da im je u opisu posla i da zabeleze pretnje, svih vrsta prema firmi u kojoj rade.
Da li si svestan da od administracije foruma mogu dobiti tvoje podatke ili ih policija ocas posla moze saznati, sve podatke...
Da li si svestan da si ti iznosio pretnje o unistavanju tudje imovine sto je takodje kaznjivo a kamo li ako bi sproveo svoje pretnje...?
Samo ti preti ako si toliko hrabar i pametan, zanemari drugarske savete da se tako ne ponasas ovde na forumu niti bilo gde drugo...
Svako dobro zelim.
 
Mogu da mu blajvnu, ne lupaj i ti. I ti gledas csi. Dnk ce da skidaju sa kutije i uporede sa njegovim čekićem. Lupaj to slobodno i kaži da sam ja!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Da li postoji mogućnost dobijanja računa na mail?

Послато са Nokia 5.1 уз помоћ Тапатока
 
Mislim da ne postoji.
 
To su već španska sela.

Oprostite mi na komentaru, s obzirom da nisam više korisnik Supernove, ali nisam mogao da izdržim.
 
Poslednja izmena:
Hvala drugu gore na upozorenju, nadam se da do toga nece doci ali ima nekad kad kap prelije casu... Inace su sad kao malo poboljsali upload, bio pfosek 8.5 sad je konstantno 10 do 11, download full
 
Zdravo narode,

Ja sam koristio Radijus Vektor dok nisu postali Supernova, trenutno sam kod njih bez ugovorne obaveze. Ako ima neki nacin da se izboksuje popust za 6 meseci po 1 din, nek mi neko posalje privatnu poruku. Hteo bih da obnovim ugovor kod njih ali samo ukoliko moze sa tom promocijom.
 
Da se odjavis i net koristis 6 meseci i jedan dan kod drugog operatera pa onda da trazis ponovo prikljucenje kod SN, to je jedini nacin. Da li ce tada biti tih 6m po 1din se ne zna. Trenutno mozes dobiti 2m po 1din (valjda, ako i ta akcija nije prestala).
 
Drugari, uskoro se selim u drugi stan i imam opciju ili MTS Box ili Supernova.

Ne trazim ludacke brzine net-a, 193.438 kanala, vec mi je potrebna stabilnost i kvalitet usluge.

Kako do sada nisam koristio usluge ni jednog ni drugog operatera (na IKOM-u/SBB sam od pocetka), potrebno mi je vase misljenje i iskustvo. Kom 'zlu' se okrenuti?

..i da napomenem da sam sa uvodjenjem SBB u prvih mesec i po dana preziveo pakao (svakodnevno pucanje net-a, zvanje takoreci-tehnicke podrske...). Sada samo s vremena na vreme. :) Pa gledam tako nesto da minimalizujem koliko god mogu.
 
Zavisi šta ti mts nudi,ako je prošla optika ili imaš mogućnost za VDSL onda MTS.
 
Podstanar ili tvoj stan?
Ako ima MTS optika uzmi net kod njih, a tv mozes kod koga hoces s tim da mts tv je iptv a SN je kablovska tv.
U slucaju da si u novom stanu gde ima SN optiku (kako se ono zvase vektorova cerka firma sa optikom) kod njih (SN) onda mozes oboje (net i tv).
Ima delova mreze kod RV (sada u sastavu SN) koji rade dobro i na koaksialnom kablu jer do zgrada im ide optika, cvorista nisu preopterecena, isporucuju onu brzinu koja je u ugovoru...
Gde je stan?
 
Poslednja izmena:
Moj stan, lokacija Novi Beograd blok 45 - cetvorospratnice.
Ranije je bio Masko kablovski operater.

Medjutim, u zgradi je instalirana razvodna kutija MTS, pa gledam sta je bolje.
 
Mts optika obavezno, uz nju ti naplacuju i telefonski prikljucak koji ide preko optike, nema vise bakarne parice.
Tv uzmi kod koga hoces, za sada SN ima bolju ponudu. Jednog dana ce i SN kao deo TS (MTS) imati optiku a do tada ovako preporucujem.
Na SN dobijes tv na 3 uredjaja, 2 cam i 1 stb sa 72h "unazad gledanjem" (za neke kanale, ne za sve).
 
Ajde svi koji su OSI (osobe sa invaliditetom) ili u kuci imaju OSI, da zovu i pisu na email, da pitaju da li OSI imaju popust (nemaju) i da traze da se za OSI obezbedi popust kao sto TS daje svojim korisnicima na adsl, vdsl i optici za net i za iptv.
Ako ne trazimo nece se oni setiti da nam daju.
 
Podstanar ili tvoj stan?
Ako ima MTS optika uzmi net kod njih, a tv mozes kod koga hoces s tim da mts tv je iptv a SN je kablovska tv.
U slucaju da si u novom stanu gde ima SN optiku (kako se ono zvase vektorova cerka firma sa optikom) kod njih (SN) onda mozes oboje (net i tv).
Ima delova mreze kod RV (sada u sastavu SN) koji rade dobro i na koaksialnom kablu jer do zgrada im ide optika, cvorista nisu preopterecena, isporucuju onu brzinu koja je u ugovoru...
Gde je stan?
Vidim da si u materiji ,i ja se selim bukvalno u ulaz pored,ali tamo nema ni sbb ni posta neta koji mi je odgovarao( arena i sportklub)...i razmisljam super novu...ispod hrama...da li je tamo proslo to sta sve pricas ili sta da pit vec te iz super nove?

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Ajde svi koji su OSI (osobe sa invaliditetom) ili u kuci imaju OSI, da zovu i pisu na email, da pitaju da li OSI imaju popust (nemaju) i da traze da se za OSI obezbedi popust kao sto TS daje svojim korisnicima na adsl, vdsl i optici za net i za iptv.
Ako ne trazimo nece se oni setiti da nam daju.
Ja sam cimao, jer ce ispasti da su me presli sto sam uopste potpisao ugovor, ali vec duze ne odgovaraju nista, osim da ce odgovoriti :)
Nece dati kao sto TS daje, previse bi morali da menjaju sistem za RV korisnike sada. Veca je sansa da ostave popust kakav je bio. Iako je TSov mnogo bolji! (nema nikakve ugovorne obaveze i taksi, svi 50%!)
 
Vidim da si u materiji ,i ja se selim bukvalno u ulaz pored,ali tamo nema ni sbb ni posta neta koji mi je odgovarao( arena i sportklub)...i razmisljam super novu...ispod hrama...da li je tamo proslo to sta sve pricas ili sta da pit vec te iz super nove?

Recimo da cu pogoditi sta si pisao i pitao me... pa ajde da nesto odgovrim...
"U materiji" sam onako, bolje reci malo.
Ako razmisljas uzeti SN a stan se nalazi kod crkve Svetog Save i mislis da ja znam da li ima tamo optika bilo cija ili da li SN (Super nova) tamo ima svoju instalaciju, mogu samo da ti kazem da ne znam.
Bolje je da pitaš podršku Supernove... ili komsije da pitas sta ima u zgradi od kablovskih operatera...
 
Recimo da cu pogoditi sta si pisao i pitao me... pa ajde da nesto odgovrim...
"U materiji" sam onako, bolje reci malo.
Ako razmisljas uzeti SN a stan se nalazi kod crkve Svetog Save i mislis da ja znam da li ima tamo optika bilo cija ili da li SN (Super nova) tamo ima svoju instalaciju, mogu samo da ti kazem da ne znam.
Bolje je da pitaš podršku Supernove... ili komsije da pitas sta ima u zgradi od kablovskih operatera...
Ja bih napisao odgovor al me strah od ovih dežurnih da me opet ne proglase zaposlenim tamo [emoji16]

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Da li neko zna, kako stoje stvari sa aplikacijom za Android, znam da su je najavili?
 
Zeho, imam dobre vesti za tebe :)
A lose za nas ostale OSI :(
 
Šta, koje, zašto...?!
Piši, nemoj da čekamo...
 
Da li postoji neko podesavanje u ruteru za lan? Imam jedan uredjaj koji ne dobija internet kako treba, a inace net radi bez problema, probao 4,5 lan kablova, odneo taj uredjaj na 3,4 razlicita rutera, svuda radi bez problema samo kod mene nece...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno