Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kakvo crno povećanje pa jedva preživesmo ono prošlo...:D
 
Ubacili su novi paket sa vecom brzinom. I ovo sada jedva mogu da ispostuju u dobrom delu mreze..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ja video ponudu za optiku i nazvao da se raspitam oni kažu da neznaju kad će biti optike uopšte a dali ponudu. Ne razumem to. Paraćin je u pitanju

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ponuda

Ja video ponudu za optiku i nazvao da se raspitam oni kažu da neznaju kad će biti optike uopšte a dali ponudu. Ne razumem to. Paraćin je u pitanju

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

Pa ovo sam ja spomenuo na strani 390 i svi su iskulirali.

Ja kad sam zvao pitam ih koji moj salju letke kad toga NEMA a kad ce nemate POJMA.
 
Da li neko zna kojih 30 hd kanala ide uz super sve, a kojih 40 uz super sve plus?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Znaju svi koji odu na njihov sajt. Komplikovano je da ti neko ovde to pise, idi na sajt i gde ti pise crvenim slovima broj kanala klikni i sam pogledaj listu.

Послато са TA-1053 помоћу Тапатока
 
Stigao tv. Posle 25 dana [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Brate, nisam ga ni izvadio iz kutije. Tek veceras cu videti da li vredi ili ne [emoji23][emoji23][emoji23] Smart je, ali Linux, nije android.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pazi realno mislim da su tv negde tek od polovine ovog meseca dostpuni u svim ograncima i da si zato toliko cekao pogotvo ako si narucio preko sajta a ne direktno u kancelariji. Meni su 16tog javili da su dostuni.
 
Pitanje, sutra menjaju Horizont za drugi STB uredjaj, sta sad daju, i koje su mu karakteristike

Hvala
J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Stigao tv. Slika odlicna. Os uzas, ali bitno da ima ottplayer i mogu da ubacim iptv listu, odnosno, vec sam ubacio. Za Ps4 i Ufc nista bolje mi ne treba.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li iko ima ideju zasto je slika na 'tv po tvom' boxu progressive stream 25p, umesto 50i? Pokusao sam da se sporazumem sa tehnickom podrskom, ali kod pomena progressive, interlace i sl razgovor je tekao kao da pricamo na razlicitim jezicima pa sam odustao. Probao sam naravno da promenio HDMI out podesavanja (50p, 50i), ali uvek se na izlazu dobija progressive stream. Za one koji su manje upuceni u tehnicke detalje, na tom boxu slika nije fluidna kao na normalnom boxu/tv-u, najvise se primeti na sportskim kanalima i na onim kajronima na kanalima sa vestima (Al Dazira na primer) - primeti se 'seckanje' umesto da sve tece glatko.
 
Zato što im je tako najednostavnije da pokriju različite platforme (Android + web browseri?) koje imaju različito dobru/lošu podršku za deinterlace. Isto kao što je svima njima najlakše da "zalepe" titl (hard subs) na sliku nego da misle o tome koja platforma ima koje prohteve i koja ograničenja po pitanju "soft subs". Lakše je takvo "rešenje" nego da programeri sednu i čitaju tamo neku dokumentaciju...
 
Slazem se sa tobom, ali misim da bi to morali da srede samo kada bi korisnici bili svesni problema pa se zalili. Ovako su mene skinuli sa konstatacijom da nemaju od drugih korisnika primedbe na kvalitet slike...
 
Realno, koga je briga za TV Skay i uopste te krsh lokalne stanice :S:
 
Nemoj tako bitno da se pumpa broj kako daju 300000000000000 kanala :D
 
Kako ide sa raskidom? Jel nesto pošalju, zovu ili samo odem sa opremom 30ti dan od zahteva?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Da li iko ima ideju zasto je slika na 'tv po tvom' boxu progressive stream 25p, umesto 50i? Pokusao sam da se sporazumem sa tehnickom podrskom, ali kod pomena progressive, interlace i sl razgovor je tekao kao da pricamo na razlicitim jezicima pa sam odustao. Probao sam naravno da promenio HDMI out podesavanja (50p, 50i), ali uvek se na izlazu dobija progressive stream. Za one koji su manje upuceni u tehnicke detalje, na tom boxu slika nije fluidna kao na normalnom boxu/tv-u, najvise se primeti na sportskim kanalima i na onim kajronima na kanalima sa vestima (Al Dazira na primer) - primeti se 'seckanje' umesto da sve tece glatko.
Znači to je razlog , sad mi je jasno, secka kajron, slika daleko ispod kvaliteta STB
Imam i Eon vam SBB mreže, razbija slika od kvaliteta

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Slazem se sa tobom, ali misim da bi to morali da srede samo kada bi korisnici bili svesni problema pa se zalili. Ovako su mene skinuli sa konstatacijom da nemaju od drugih korisnika primedbe na kvalitet slike...
Imaju i te kako žalbe za TV po tvom, sistem je pušten na brzinu, ima stotine mana, ali je bilo preče da se krene, i sami instalateri kukaju kako je sistem pušten na o 'ruk

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Jos jedna ironija - meni su i u poslovnici i u call centru i instaleri rekli kako se na tom boksu moze samo vracati program unazad, ne moze da se gleda live tv, i ne moze da se gleda emisija dok se ne zavrsi. A zapravo je sve suprotno od toga :) Kanali se normalno pustaju live, mogu po malo da se vracaju po potrebi, jedino sto je slika zbog gore pomenutog problema losija. Da je bolja, ovaj box bi skoro bio dovoljan i za gledanje i za vracanje.
 
Ja sam iz vranja i nisam imao pojma za kanal skay. Sad prvi put cujem da postoji takav kanal.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Kako ide sa raskidom? Jel nesto pošalju, zovu ili samo odem sa opremom 30ti dan od zahteva?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Možda te pozovu da vide što raskidaš, eventualno ponude nešto da ostaneš ali u vezi sa samom procedurom raskida - ne zovu. Od 30og dana ti ide 7 dana rok za vraćanje opreme. Odneseš, potpišeš papir da si vratio, jedan primerak ide tebi i to je to.

Juče sam konkretno bio do njih da obavim to i da ih ne gledam više.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno