Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Alal im vera. Onda vala do kraja ugovora nece da vide dinar vise od mene, do kraja ugovora cu da placam staru tarifu.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Pa ovo nema nigde, različiti provajderi nekada a sada je sve ista firma i neki ljudi imaju SK u SD, HD, neki nemaju uopšte...Smehoteka...
 
Još kad je telekom kupio avcom rekoše mi da sve ostaje po starom i izgleda da su bili u pravu .Šta znam,fali mi sk,mada mi je bitnije da sve normalno radi,a ne kao kod nekih.. Kod avcom-a sam.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Kod kuce imam SK, u stanu imam Arenu, tako da mi nije toliko bitno da imam SK zajedno sa Arenom, ali svakako necu da placam mesecnu pretplatu za istu stvar 700 dinara vise.
 
Ja te nove "super" pakete nisam ni gledao niti me interesuju,sve dok mogu da ostanem na trenutnom 60/4 nemam nameru da prelazim.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Upravo to i kazem, do kraja ugovora cu da teram ovo, meni sasvim odgovara.
 
Kod mene je slucaj imam kablovsku acvom na 3tv. Svi mogu da gledaju razlicite kanale u isto vreme. 2 su analogna a ja imam risiver. Ima hbo arene ali nema SK :[ .Ugovor je na otvoreno nego ja glavno sto sam hteo da pitam da nije cena slucajno podignuta bila je 1200?
 
Na listi kanala koju ocigledno nije dosta ljudi videlo a dele u poslovnicama pise da ponuda kanala zavusi od lokacije i od tehnickih uslova.
 
Ma "srediće se" to i ujednačiti ponuda ali kroz koju godinu.
Tv ce imati svi isti kad isteknu ugovori za kanale koji su vlasnistvo konkurencije, svima ce biti ukinuti... ;)
Izjednačiće se i net, kad budu rasle brzine (ako "ikad" budu rasle) morace se onima sa losom mrezom uvoditi optika i eto boljitka...
"Dok okom trepnete" eto nas umesto na SN u TS optičkoj ponudi.
 
A koliko jos traje taj njihov ugovor sa UM?
Negde sam na temi video jos 4 godine.
 
Sta vas to briga? Uzmete sada ako vam odgovara.
Necete valjda zbog "e mozda kroz XX godina nece imati ovo" sada da se cimate.

Kad dodje do promene, raskid bez penala, cao.
 
Nije tacno, Alfa! Ako sklone pet kanala ali ubace drugih pet, nema osnova za raskid ugovora bez penala. Mi kupujemo broj kanala, ne konkretne kanale. Uvek pise da operater zadrzava pravo izmene programske seme.
 
Zato ce napisati manji broj zagarantovanih kanala nego sto ce biti u trenutnoj ponudi da bi mogli da izbace ako bude potrebe neke kanale.
 
Shema je raspored programa i raspored programa zavisi od tehničkih mogućnosti. Sa druge strane, lista kanala koja je istaknuta ne vidim da su napisali da zavisi od tehničkih mogućnosti i da mogu da izbacuju i ubacuju kanale.

edit:

Član 37.
Korisnik može da odabere paket usluga Vlasnika KDS-a uz posebne
pogodnosti, a sve u skladu sa Ponudom i Cenovnikom. Vlasnik KDS-a
preuzima obavezu da, u toku trajanja ugovornog odnosa, Korisniku, u okviru
izabranog paketa, obezbedi korišćenje minimalnog broja kanala (analognih i / ili
digitalnih), brzinu interneta, odgovarajući broj minuta prema fiksnim mrežama u
Srbiji i druge pogodnosti u skladu sa ponudom za konkretno izabrani paket,
važećom u momentu zaključenja Ugovora. Vlasnik KDS-a zadržava pravo
izmene ponude kanala o čemu će Korisnik biti obavešten
 
Poslednja izmena:
Ne znam zasto se toliko opterecujete. Cinjenica je da ne znamo dokle traje ugovor sa UM i da li ce potpisivati novi, ali svejedno ce ostati vecina kanala, pa izdrzacu godinu ili godinu i po tako sto su juriti preko interneta SK kanale i druge. Razlika u ceni pretplate pod ugovorom i bez nje , ako nista drugo bice dovoljna za neki android tv box. Ko nece tako da se cima jednostavno nastavi koriscenje bez ugovorne obaveze i placa skuplje pretplatu. Opet ovo je prica za nas korisnike koji nemamo alternativu, a drugi lepo potpisu sa drugim provajderom i super.

Послато са TA-1053 уз помоћ Тапатока
 
Evidentno je da se poboljšava kvalitet pružanja tačnih informacija korisnicima nakon prijva korisnika na nedostatke u pružanju usluge. Koriguju se u supernovoj na osnovu žalbi i prijava i to je pohvalno.
 
Kada ce onda da sklone sa sajta ljudi imaju mogućnost SK i Arene? :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Obaveštavamo Vas da u skladu sa zvaničnom ponudom i cenovnikom Supernove, trenutno nije predviđen benefit za osobe sa invaliditetom.

Smrde smrdljive...
 
Poslednja izmena:
Korisnik sam AVcom-a a slobodan sam bez UO. Da li cu morati da kada me pozovu da preuzmem karticu za tv potpisujem neki nov ugovor ili sam i dalje free kao do sada?
Jer ako budem morao odo lepo kod SBB-a. Mene interesuju SK kanali, Nova(s),N1. Internet me ne interesuje za sada. Njega cu verovatno da menjam za VDSL.

Edit: Au izvinjavam se, sad tek videh da sam pogresio temu. :D Poslao sam prijavu da je premeste u odgovarajucu.
 
Poslednja izmena:
Danas su mi konačno doneli još jedan stb i promenili paket. Interesuje me dali su me natovali. ( Izvinite što pitam ali mi nije baš naj jasnijekoji je ip opseg za CGNAT? Unapred hvala
4afc57610f86f96d64c06400b09fe8fc.jpg
 
Smrde smrdljive...

Baš su smrde, a mts i dalje daje 50% na sve usluge! :mad:

I meni otac ima 100% stepen invaliditeta, ali me ladno odbili još kao Kopernikus, a nadao sam se da će bar Supernova biti malo razumnija...!?
 
Poslednja izmena:
Ugušiše sa ovim "ako ima tehničkih mogućnosti" za kanale .... KAKVE tehničke mogućnosti trebaju u 21.-om veku gde su svi kanali dostupni, pogotovo distributerima. Pitanje je samo imaš li prava da ih ubaciš ili ne. Tako i SK, da imaju prava na HD odavno bi već bili kod Kopernikus korisnika. Priče za malu decu.
 
Zato što ste i dalje kod Kopernikusa a mi kod Vektora. Ja kad sam obnovio ugovor obnovio sam ga sa Radijus Vektor doo. Iako na vrhu papira piše Supernova, u članu ugovora koji definiše ko su oni stoji Vektor. Ponuda će biti ista kada istekne ugovor sa UM ili ako se kojim ludim slučajem dogovore UM i MTS.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Koju su oni papazjaniju napravili sa ovom Supernovom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno