Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Radi odlično Eon Sportski paket kod mene, to je ono van mreže. Ako uzimaš od nekog nalog sa sbb, onda ne znam.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
+1, probao i bez ikakvih problema odgledao utakmicu. Kvalitet slike odlican

Послато са TA-1053 помоћу Тапатока
 
Da li se znaju tačni modeli TV koji mogu da se kupe... Ok VOX 4k, full hd, smart, nije smart itd... Mene zanima konkretno model npr ovog od 43"

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
 
Upravo taj sajt koristim za slične prilike, isti model se fino poslaže po cenama kod raznih distributera i prodavaca. Tako sam svojevremeno kupio tv, laptop, telefon... Stigne free na kućnu adresu u roku od 24h-48h. Predlažem da određene modele uporedite i vidite gde vam je najpovoljija varijanta. Sada uglavnom svi daju na rate, a za keš je popust oko 10%.
 
ima bar 2x vise prodavnica koje lista obuhvata
 
Pozzz drugari,planiram kada mi istekne Box3 kod "Lele"koma da uzmem kod *supernove paket super sve max.Posto mi je optika do kuce malte ne,dobicu kontam ovaj net od 1gbps.Zanima me jel ima neko ovaj paket i koliko osciluje net u toku dana...ne volim nikako u ovom tekstu rec "DO".
Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
Kontam da bi ti to bila greska veka, obicno je kako ga zoves "Lelekom" MNOGO bolji od SN, em imaju stabilan net em iole postuju deklarisane brzine. Opet, tvoja je odluka i ne zelim u to da se mesam. Samo prijateljski savet. :)

A to "DO" koje ne volis je njihovo ogradjivanje jer uvek posle mogu da se vade na tehnicke mogucnosti, opterecenje mreze... uvek nadju neki izgovor zasto ti nije protok maksimalan ili makar blizu maksimalnom . :d
 
Poslednja izmena:
Pozzz drugari,planiram kada mi istekne Box3 kod "Lele"koma da uzmem kod *supernove paket super sve max.Posto mi je optika do kuce malte ne,dobicu kontam ovaj net od 1gbps.Zanima me jel ima neko ovaj paket i koliko osciluje net u toku dana...ne volim nikako u ovom tekstu rec "DO".
Pozdrav!
Imaš odgovor na 2-3 strane nazad o brzini na optici od 1gb.

Poslato sa AUM-L29 pomoću Tapatoka
 
Kontam da bi ti to bila greska veka, obicno je kako ga zoves "Lelekom" MNOGO bolji od SN, em imaju stabilan net em iole postuju deklarisane brzine. Opet, tvoja je odluka i ne zelim u to da se mesam. Samo prijateljski savet. :)

A to "DO" koje ne volis je njihovo ogradjivanje jer uvek posle mogu da se vade na tehnicke mogucnosti, opterecenje mreze... uvek nadju neki izgovor zasto ti nije protok maksimalan ili makar blizu maksimalnom . :d

Ovo DO je kod Telekoma u ugovoru od kako distribuiraju internet velikih brzina i znači da ako potpišeš ugovor za recimo ADSL 10/1 Mb/s i radi ti kao 6Mb/s, oni to smatraju normalnom brzinom...
 
Kontam da bi ti to bila greska veka, obicno je kako ga zoves "Lelekom" MNOGO bolji od SN, em imaju stabilan net em iole postuju deklarisane brzine. Opet, tvoja je odluka i ne zelim u to da se mesam. Samo prijateljski savet. :)

A to "DO" koje ne volis je njihovo ogradjivanje jer uvek posle mogu da se vade na tehnicke mogucnosti, opterecenje mreze... uvek nadju neki izgovor zasto ti nije protok maksimalan ili makar blizu maksimalnom . :d
Zašto bi to bila greška kad je sad Telekom vlasnik SN. Na optici biće sve isto. Usluge će se razlikovati po malo kako bi se održao privid da su posebni operateri. Kod mene u Kg je prisutan samo SBB osim Telekoma. Sad SN radi liniju koristeći bandere uglavnom po naseljima, a Telekom radi podzemno po centru i po zgradama.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Koji su pristupni parametri za Technicolor 7200.20?Probao sam oba admin i oba prazno i neće. Morao sam da zamenim CBN jer je prekidač ozbiljno počeo da zeza, izgubi kontakt i kada ga niko ne dira.

Послато са Mi 9T
 
Prvo prazno
Drugo admin

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Da li se znaju tačni modeli TV koji mogu da se kupe... Ok VOX 4k, full hd, smart, nije smart itd... Mene zanima konkretno model npr ovog od 43"

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
Bio danas do poslovnice, tamo imaju letke gde pisu tacni nazivi modela. Svakako ne razumem zasto su na sajtu toliko sture informacije o osnovnim karakteristikama televizora. Makar je prvo i osnovno da se napise naziv modela da znaju ljudi sta uzimaju.
Ovaj od 43" je, cini mi se, 43ADS553B i on ima Android. 50" i 65" su 4K smart televizori i nemaju Android za razliku od prva dva.
Prave aneks ugovor i daju 3 meseca gratis za postojece korisnike.
 
Koliko sam ja video, od 32”, pa sve do 65”, svi su smart. Posto imaju dva od 32”, jedan je smart, drugi ne.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jesu, svi su smart. Jedina razlika je sto 50 i 65 nemaju android sistem, nego funkcionisu na principu standardne Smart TV platforme gde je suzen izbor aplikacija kao iz play store-a na androidu. Ali su ta dva 4K.
 
Nemaju play store ovi od 50 i 65”? Koliko sam video, android su. Ako nisu, smorio sam se.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A kad oni dolaze da montiraju net tek kad dodje i tv ili?
 
Pa tako kazu, ali je u praksi drugacije. Meni su recimo rekli da ce doci da provere tehnicke mogucnosti, kada stigne tv, to je bilo 30.01., pa sam ih svakodnevno smarao, 03.02. su mi samo kavili da postoji tehnicka mogucnost, pustili protok od 350mb, a tv jos nisam dobio. Za to sam ih isto smarao, posto su probili rok za 5 dana i vise. Juce mi poslali mail izvinjenja sa saopatenjem da je u cetvrtak poslat tv i da stize u petak, naravno, nije stigao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa budi srećan ako ti City express isporuči za 10,15 dana.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Znam, zato inkukam sto ide preko njih. Tek su u cetvrtak preuzi. Znam da se kolega patio sa njima peko 15 dana za neki frizider da mu isporuce.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sto se palite na te jeftine smart televizore kad su cak i oni skupi smece? Uzmite normalan TV sa kvalitetnim ekranom i koristite Chromecast osim ako ste mazohisti pa volite da se bakcete sa bagovima
 
Ja imam 4 normalna televizora, dva Lg i dva Sony Bravia, svi su LED, 2018 i 2019 generacija, fhd i smart, ali mi treba tv za kancelariju od 5 kvadrata, u kojoj je Ps4 i komp, pa sam samo zbog toga uzeo taj, jer ce samo za Ps4 da sluzi, eventualno i neki Ufc event. Trenutno koristim neki stari od 42”, koji je zamenjen novim, pa da ne lupam opet 60-70k za novi, pa mi kvalo lakse.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
ko ima stari sivi samsung od pre 20 god dobar mu je i ovaj :D
 
Nemaju play store ovi od 50 i 65”? Koliko sam video, android su. Ako nisu, smorio sam se.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ta dva nisu android, imas specifikacije na sajtu Vox-a.
65DSW400U i 50DSW293V su modeli.
 
Pa je l’ ima neki store, gde mogu da skidam aplikacije, iptv itd?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li ima nekih informacija o povećanju brzine interneta za korisnike Supernove?
Ja sam pod ugovorom do 2022 godine...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno