Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima za 100% OSI samo, 50% popust.

A gde to piše?!
Jesu objavili novi neki cenovnik ili nesto pa to piše?
Za sta je sve popust?
Da nije na svaki paket, na sve usluge, sem telefona naravno ...?
Tek ce da objave, kada...?
Sta, ko, gde... ajde nemoj da se "stidis", budi opsiran...
 
Poslednja izmena:
Ima li neki info za taj box uređaj?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
A gde to piše?!
Jesu objavili novi neki cenovnik ili nesto pa to piše?
Za sta je sve popust?
Da nije na svaki paket, na sve usluge, sem telefona naravno ...?
Tek ce da objave, kada...?
Sta, ko, gde... ajde nemoj da se "stidis", budi opsiran...

Samo to mi rece kada su me zvali da kazu da mi ne daju popust. Za sve.
 
Sacu da im i ja pišem... a mozda i odem do strava centra, prolazicu blizu njega pa mogu "uz put"...
Će mo da izčačkamo ako je moguće. ;)
 
Ako treba sada da produzis, ili hoces/mozes, PRVO podesni zahtev za OSI popust BEZ ikakve nove ugovorne obaveze, pa tek kad dobijes potvrdan odgovor poptisi UO.
Da ne gubis vreme posle kao ja za raskid.
 
- Dobio nekakav odgovor na meail od podrske: "Prilikom podnošenja zahteva potrebno je na uvid doneti rešenje o stepenu invalidnosti na kome je naveden procenat invaliditeta.
Popusti se dodeljuju na period od godinu dana. Nakon isteka perioda za koji je dodeljen popust, usluge će se naplaćivati po punoj ceni ukoliko se ne dostavi nova dokumentacija kojom se potvrđuje osnov za ostvarivanje popusta.
Potrebno je da odete u poslovnicu gde će te dobiti dodatna pojašnjenja vezana za popust."

- Otisao do poslovnice SN u Sava centru, nekadasnji info pult RV i tamo mi rekoše da ima popust za osi, da ga mogu dobiti osi sa 100% invaliditeta (ili je formulisala telesnog ostecenja, ne secam se vise), da se dobije 50% popusta za TV ili da se moze dobiti 20% popusta za bilo koji paket tv + internet.

Treba poneti resenje o invalidnosti, gde pise da osi ima 100% invaliditeta. Nema uslova sa tuđom negom i pomoći, to se vise ne trazi.

Receno mi je za bilo koji tv paket je 50% ali ne spomenuse UO i manju cenu tv sa UO.
Zato su mi nedvosmisleno reki da bilo koji paket tv i interneta se umanjuje na onu manju cenu cenu koja je sa UO, pa znaci da bi za Super Par Plus cena umesto 3299rsd bila 2639.2rsd, a za Spuer par umesto 2599rsd bi bila 2079.2rsd.
Tom logikom zakljucujem da bi za one koji uzimaju samo TV mogli dobiti popust za tv paket po umanjenoj ceni za UO pa jos umanjen za 50%.
Kome jos treba net nek sracuna da li uzeti paket tv i net sa popustom od 20% ili samo tv sa popustoom od 50% i "Super net 30" bez popusta, ja mislim da se ne isplati, da je jedina korist od 50% popusta za tv onima sto ne uzimaju net uopste.
Nisu mi rakli da li se dobija popust za "Tv po tvom" i nisu mi nista rekli za ove takse za instalaciju i slicno...

Ono sto su mi rekli kad sam pitao gde ovo sve pise je da su to tek dobili i nista drugo nisu hteli, mogli, znali kazati.

S ovim popustom od 50% na samo tv ili 20% na tv+net su cene pa kao sto su bilie u RV za OSI, jedino sto samo 100% mogu dobiti popust.

Cekamo naredni cenovnik, valjda ce u njemu napisati ili na neki drugi nacin ozvaniciti na sajtu... ;)
 
TV po tvom
Gledaj televiziju na televizoru, tabletu ili telefonu. Vraćaj svoje omiljene sadržaje 72 h unazad, kad god poželiš! Samo 299 rsd/mes.
Jel neko koristi ovu uslugu i kako je moguce ostvariti tj preko koje aplikacije na tabletu ili telefonu? Jel moguce pratiti sve kanale iz paketa ili samo neke? Kakva je ova usluga u poredjenju sa posotojecim slicnim servisima eon/mts tv go/orion tv.
 
Usluga im još nije aktivna a počeli su da daju stb za " tv po tvom). Mene danas zvali da mi kažu da će u ponedeljak da mi donesu box
 
Danas sam se nagadjao sa SBB agentima oko prekida saradnje, posto su slepci podigli odrzavanje mreze na gotovo 1400 dinara. I kaze mi agent iz SBB da ce Supernova imati Sport Klub do isteka ugovora *(izmedju redova, kad istekne ugovor cao), tako da ljudi koji zbog SK uzimaju Supernovu, bolje da ovo imaju na umu.
 
SBB može lako da ostane bez RTS-a, Prve, Pinka... Zato Sport Klub ostaje!
 
I logično je da će ti SBB agent prodaje reći tu informaciju...
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ne znam samo kakvi su to zakoni kod nas da jedna firma odbija tj uskraćuje uslugu drugoj. Mora da ima iste uslove SN u ovom slučaju kao i SBB za emitovanje SK, bez obzira na to čiji je SK i ko koga tu (ne) voli. To su osnovna pravila slobodnog tržišta.

Što neko reče treba da im se udari kontra pa da na SBB ostanu N1 i SK. Pa da vidimo ko će duže izdržati.
 
Razumem ja da neke svoje kanale ne zele dati drugim operaterima, konkurentnim ili manje konkurentnim ili politicki (interesno) suprostavljenim. Ne vidim problem da postoji exluziva jer to privlaci korisnike, kao sto se desava sa SK.
Ono sto ne bi mogli niti smeli (po mom misljenju) je da ne pustaju svi operateri sve nacionalne kanale, sve ostalo po volji svih strana...
Pinku je u intersu da ga sto vise gledaju tako da ne mislim da ce se pink povuci iz ponude sbb-a.
 
Ljudi se loze na Supernovu a to je samo Radijus Vektor koji je telekom kupio ..Sbb nikad ne brani licence za svoje kanale samo roknu neku paprenu cenu isto kao euro 2020 onda kuknjava Vucicevih medija kako nemogu gledati Srbiju .Dobro je da je Radijus Vektor ostavio N1 iako su skinuli Tv nasa po naredjenju iz Sns krugova..pink prva su gledani jedino zato sto su nacionalna tv jer vecina gradjana nema mogucnost da placa kablovsku itd..U Srbiji je sve spin a ljudi nasedaju nestvarno--
A tv po tvom sto najavljuju je ustvari Radijus vektor davao besplatno..I koliko premium mozete ocekivati za 299 rsd...
 
Ljudi se loze na Supernovu a to je samo Radijus Vektor koji je telekom kupio ..Sbb nikad ne brani licence za svoje kanale samo roknu neku paprenu cenu isto kao euro 2020 onda kuknjava Vucicevih medija kako nemogu gledati Srbiju .Dobro je da je Radijus Vektor ostavio N1 iako su skinuli Tv nasa po naredjenju iz Sns krugova..pink prva su gledani jedino zato sto su nacionalna tv jer vecina gradjana nema mogucnost da placa kablovsku itd..U Srbiji je sve spin a ljudi nasedaju nestvarno--
A tv po tvom sto najavljuju je ustvari Radijus vektor davao besplatno..I koliko premium mozete ocekivati za 299 rsd...
Da li ti čuješ sebe? "... SBB ne brani licence za svoje kanale samo roknu paprenu cenu..." U čemu je razlika? Pa naravno da konkurenti neće da uzmu te kanale po parenoj ceni jer bi onda morali da podignu pretplatu...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Exluzivnost i paprena cena su "u redu", nije u redu da se bilo koji prenos bilo kog takmicenja nacionalnih selekcija u bilo kom sportu ne emituje na nacionalnim kanalima, gde veliki sportovi kao fudbal, kosarka, vaterpolo, odbojka, cak i tenis (jer tu Novak jeste sam za sebe sve, simbol je drzave i naroda...). Nemaju svi kablovsku tv, niti satelitsku i onda ne mogu da gledaj a to bi trebalo-moralo biti dostupno svima...
 
Ту већ ни држава не може да уради много јер правила одређују они одозго (мислим уефа, фифа и остали) па када дође амерички милионер и понуди да откупи преносе он их и добије. Неки закони постоје, требало би да постоји конкретан који дефинише да сваки такав пренос мора да се фрај проследи до телевизије са националном фреквенцијом па нека онда нуде гомилу пара.
Приметио сам да у последње време Арена даје важне преносе О2 телевизији коју ваљда свако може да гледа, што мислим да је ОК потез.
 
Pa normalno da daju prenose sa Arene na O2 kad su svi povezani kao crevca. Prodao Kopernikus Telekomu za ogromne pare, pa sa tim parama kupio Prva i O2 paket, tako da je i bilo za očekivati da dobiju prenose sa arene. Moraju nekako da udaraju kontru SBBu [emoji16]

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Није реч о томе ко је чији, нека и СББ купи неку националну телевизију и даје важне преносе са СК. Мислим на то да је Арена ипак платила неке паре за те ексклузивне преносе (који год да су јер слабо пратим спорт) а ипак их дала свима на гледање.
 
Није реч о томе ко је чији, нека и СББ купи неку националну телевизију

Gde ti živiš, marsovče? Kad bi mogli, kupili bi odavno isto kao što su to pokušali ili uspeli u Sloveniji, Hrvatskoj, Bosni i Hercegovini i Crnoj Gori. Pokušavali su i sa Pinkom i sa Prvom i O2 i blokirao prvorođeni, ne odgovara mu da ima išta bitno što nije pod njegovom kontrolom. Pritom vidiš i sam da se nove dozvole ne dodeljuju iako u multipleksu sa nacionalnim stanicama ima koliko hoćeš mesta.

Taj lik sa 9 televizora u kabinetu je zabetonirao medijski sistem, niko nov ne ulazi, posebno ne stranci, a on samo povećava broj medija koji su pod direktnom kontrolom. Ne dozvoljava čak ni Karićima koji su izabrani u skupštinu na njegovoj listi da imaju nacionalnu pokrivenost, a kamoli drugima koji bi od samog starta mogli da izveštavaju neutralno ili protiv njega.
 
Poslednja izmena:
... bitte keine politik...
 
Ako nabrajanje ovih po sve nas žalosnih činjenica, koje dokazuju da je teza sagovornika potpuno promašena predstavlja politiku, onda dobro, neka nadležni izbrišu.

Ali mi je mnogo smešno što se neki ovde upinju da gurnu glavu što dublje u pesak kako bi mogli da se pretvaraju da žive u iole normalnoj zemlji u kojoj svako zainteresovan može da otvori ili kupi TV stanicu s nacionalnom pokrivenošću.

Mislim, u jednoj Britaniji ruski RT i katarska Al Džazira emituju zemaljski pored desetina drugih kanala, a kod nas godinama ne može da se makne dalje od 3 RTS-a i 4 komercijalne stanice iako je TV Avala ugašena davne 2012.
 
... bitte keine politik...
Apsolutno podržavam izbegavanje politike na forumu ovog tipa. Međutim, veliki problem je taj, što je u ovoj lepoj zemlji politika ušla u svaku poru društvenog života, pa i u nacionalne frekvencije. Vrlo teško je ozbiljno diskutovati, a ne koristiti činjenice (jer zalaze u domen politike). I tako...
 
Da li je neko u skorije vreme "uveo" usluge ovog provajdera kod sebe? Zanima me da li, i koliko, naplacuju usluge montiranja opreme? Konkretno me zanima za Kopernikus posto je on kod mene u kraju.
 
Da li je neko u skorije vreme "uveo" usluge ovog provajdera kod sebe? Zanima me da li, i koliko, naplacuju usluge montiranja opreme? Konkretno me zanima za Kopernikus posto je on kod mene u kraju.
Ako vezuješ ugovor na 2 godine mislim da ništa ne naplaćuju

Послато са Redmi Note 6 Pro уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno