Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samo vi to prijavljujte treba im vise vremena da uhvate problem ali se svakako moze resiti.
Ako ne prijavite nece resiti nikad.
 
Da li imaju neke bolje rutere od ovih ZTE u ponudi? Pogotovo za kuću sa potkrovljem gde je signal u prizemlju od kraja do kraja prilično slab, a za gore ne smem ni da pomislim?

Treba da mi instaliraju opremu, da li daju još neke rutere osim gore pomenutog? U pitanju je optika 100 + TV.
 
Imali li neko ovde SuperNova optiku u Novom Sadu ili okolini, i kako mu radi?

Uskoro mi istice ugovor sa MTS-om, a ovde kod mene jedino SN ima optiku.
 
Treba da mi instaliraju opremu, da li daju još neke rutere osim gore pomenutog? U pitanju je optika 100 + TV.

Da li su nekoga u tvom kraju već priključili na optiku pa se nadašaš skorom priključenju?
Ako nije tajna koje je mesto ili deo grada u pitanju i koliko vremena ima da su završili optičku mrežu?
Pozz! :wave:
 
Poslednja izmena:
Jel moze neko da mi kaze ko je uzimao tv preko Supernove, ko donosi tv njihovi monteri ili salju brzom postom? Posto je sestra uzela preko njih tv i evo vec mesec dana ne stize, a informacije iz njihovog CC su kontradiktorne, jedan dan pricaju jedno, drugi dan drugo, pa zelim samo to da proverim...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Kurir donosi tv zasebno.
 
Hvala. Koji su oni cirkus od firme...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Da li su nekoga u tvom kraju već priključili na optiku pa se nadašaš skorom priključenju?
Ako nije tajna koje je mesto ili deo grada u pitanju i koliko vremena ima da su završili optičku mrežu?
Pozz! :wave:

Da, mreža je razvučena pre izvesnog vremena i komšije u ulici su se priključile. E sad ono što mi se ne sviđa je to što je optika razvučena preko bandera i što ruter koji su dobili (ZTE) po meni ima slab domet u okviru same kuće, a u dvorištu ili na spratu da i ne govorim. Imali su problem pre nedelju dana kada nisu imali kablovsku 3 dana dok je net radio. Sve u svemu, drugih opcija nema osim Orion wifi i neki vivatel iz Šimanovaca, i da u pitanju je Surčin.
 
Onda idi na SN optiku (ako je FTTH).
To sto je po banderama, ako je valjano postavljeno a izgleda da jeste, nema nekog velikog uticaja na kvalitet.
Tv su nam svima u ponedeljak 14.9. pokarabudžili, trebali su im dani da poprave zaheb... meni tek 9. i 10. dana u "sred NBG".
 
Sve je to OK, već sam ih zvao, samo ruter? Šta imaju još u ponudi osim ovog ZTE? Dajte predlog, iskustva. Ovaj sam video u komšiluku i uopšte mi se ne dopada.
 
Za ruter ćeš se morati otvoriti kao i većina nas ovde koji smo hteli obe wifi frekvencije u isto vreme i bolji domet.
 
Otvoriću se za ruter u potkrovlju, ali ne mogu baš dva da kupujem?!
 
Obicno imaju samo jedan uredjaj za neki zadatak, tako da je taj ZTE jedini ONT (opticki modem/ruter) koji trenutno koriste i dele korisnicima, a ko hoce vise, bolje, jace, morace da kupuje sebi uredjaje (dodatni ruter ili rutere, extendere, AP i sl.)...
 
Jel moze neko da mi kaze ko je uzimao tv preko Supernove, ko donosi tv njihovi monteri ili salju brzom postom? Posto je sestra uzela preko njih tv i evo vec mesec dana ne stize, a informacije iz njihovog CC su kontradiktorne, jedan dan pricaju jedno, drugi dan drugo, pa zelim samo to da proverim...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока

Jel birala koji ce model ili kako oni odluce? Posto na sajtu navode samo velicinu TVa, ne i proizvodjaca. A uspeo sam da saznam da su u opticaju Fox i Vox, pa kako koga zapadne.
 
Nisu joj rekli koja je marka tv-a...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Danas mi je aktiviran paket super sve + tv po tvom, dobio sam na mail šifru za ulazak u aplikaciju ali prijavljuje mi da je pogrešan, da li je neko imao sličan problem?
 
Ja sam imao problem da su mi pogrešno upisali email adresu. Ladno su umesto gmail.com, upisali gmali.com. Pošto njihov server ne proverava da li email adresa stvarno postoji bilo je dosta muke da ih uverim da su pogrešno upisali moju adresu. Proveri na settopboxu koja je email adresa korisnika.
 
Meni su očigledno dobro upisali čim mi je stigao mail sa šifrom ali očigledno neispravnom. Takođe sa video u nazad i video klub mi izbacuje error.
 
Da li neko zna kada će biti pušteni RTS 3 u HD I RTS NAUKA
 
Box BELI "sreću deli", još malo pa se više verovatno ne gledamo... ;)
 
RTS NAUKA HD i RTS 3 HD je u HD sad proverih ...bivsi RV ...protok oko 6.2 Mb/s
 
To nije u HD kod mene, ni Viasat History/Nature a vidim kod nekih je odavno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno