Šta je novo?

Ko sta ima od Hi-Fi komponenti?!

Cek, taj Rotel si ti prodavao?

Ja sam prodao tom coveku sto sad prodaje za 200e. Maksim mislim da se zove iz NS. Zvucno je bio extra, nije cackan i ostalo. Vizuelno nije bio najbolji, izbledela je frontalna plastika tj izgubila sjaj. Alu deo bio kao nov.
 
Ja ne bih. Za isti i malo veći novac može da se kupi novi onkyo a-9010. Ako si u mogućnosti poslušaj u tvom sisitemu. Moguće je, da će lepo da legne na te tvoje Pionire.
 
Da li neko koristi one narandžaste kablove (4x0.8), koji se koriste ne namenski za zvučnike. Mene su oduševili.
 
Ko ima previše drčan sistem i hoće malo da ga smiri nije loše probati plavo bele tanke prepletene telefonske kablove...solid core zvučnički kablovi za smešne pare...
 
Moj amp ne reaguje previse na promenu kablova, valjda godina proizvodnje pa ga mrzi. Probao Audio quest, Lapp, i jos dosta. Interkonekt isto tako vise vrsta nabolje se pokazao neki, nije imao brand na sebi, monocrystal copper wire ili OCC, kako se vec zove nabavljen iz Nemacke. KOd novijih pojacala promene kablova donele su dosta razlike u muzici, zavisno ko kakav zvuk voli tako je i birao favorita. Interkonekt OCC doneo ubedljivo najbolju promenu, isto napominjem kod novijih modela, za mene je to posle 1990.
 
Jeste, Bora ga je uzeo od njega, ali ne baš tako skoro, pa smo se džorali, ja njemu Pinka+Regu, imao je kupca odmah a on meni Sony.
 
Kupio projest phono box e gramofonsko pretpojacalo da bi zakacio i philipsa na av risiver koji nema phono ulaz. Da ne skuplja prasinu dzabe kad radi [emoji3]
6a536058fb2dfab0d756e2a4902528fb.jpg
 
Trenutno za pc setup novina
Monitor Audio bronze 2,

br2_.jpg


ostatak isti
Dyens Ampino amp
Asus xonar essence STX
Kablovi mogami interkonektor i neki Oehlbach zvucnicki.

Zvuk odlican, mislim da sam zavrsio, sa pc setupom, naravno sem ukoliko ne pogodim 7 Loto :)
 
Možda malo off, ali treba mi savet, uzeo bih kablove za zvučnike, trebali bi mi ukupno 30ak metara, za 5.0 setup, za frontalne (koji su glavni i za muziku ih koristim u stereo varijanti bez ostalih - sony SS-F7000) mi treba po 4m, za centralni 2m i satelite sa strane oko 8-10m, neka preporuka koje debljine i gde uzeti?
 
Da
 
Otkad je puni presek bolji od visezilnog(licnatog) kabla
 
Napomena samo da je kabal prilicno krut

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Jeste, ali se odlično čuje. Cena mu je još bolja.
 
Koja mu je cena? Nisam pronasao na telefonu, los sajt [emoji16]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Od 60 do 130 dinara. Zavisi sa koliko žica. Meni je ovaj sa 4 žice (jeftiniji) mnogo lepo legao. Evo rasporeda žica

Capture1.JPG

inače ima i druge Hi Fi namene :D

Capture2.JPG
 
Sta tu treba, ogulim sva 4 kabla i "urolam" pa dva ? :D Trenutno imam ovaj fazon, ali su prespajani brda puta i stari su dugo bas..640109279.png
 
Poslednja izmena:
Znači da je pozitivan vod ukupno 1mm², isto koliko i negativan. To mi deluje malo, čak i za slabije pojačalo.
 
Nije sve u debljini, probaj, nije skupa investicija

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno