Šta je novo?

Sony Rx100 Mk1 vs Samsung S10e

Nemanja

Čuven
Učlanjen(a)
27.01.2002
Poruke
886
Poena
645
Moja oprema  
Mobilni telefon
Poco X3 Pro
Pametni uređaji
Garmin
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Pozdrav svima, porucio sam Rx100 mk1 posto je bio na akciji. Aparat jos nisam preuzeo i razmisljam se da ga vratim, posto planiram uzeti Samsung S10e kao zamenu za S7. Ne znam koliko bi mi koristio dodatni aparat i ono najvaznije, koliko se primeti razlika u kvalitetu slika. Fotografije cuvam za sebe, nemam facebook i instagram.

Gledao sam neka poredjenja na netu, i ispada da je S9 bolji od mk3, sta onda reci za S10 vs mk1.
 
Nisi napisao šta ti je prioritet, kakve fotke/i snimke praviš. U svakom slučaju to za s9 da je bolji od mk3 je nebuloza. Mk1 je već mator aparat a ako nemaš potrebe gledaj da ga izbegneš i uštediš sebi pare; s10e će u većini slučajeva da ti radi posao + ne moraš da vučeš dodatni teret.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Uglavnom kada putujem negde ili vidim nesto novo, nisam od onih koji moraju da dokumentuju svaki minut dana .... i ja sam se razmisljao da vratim, zato sam i postavio ovu temu.
 
Fotografije cuvam za sebe, nemam facebook i instagram.
Ako ne obradjuješ fotke, nego ih samo čuvaš slobodno ga vrati, telefon će ti raditi posao praktično isto a biće uvek uz tebe. Sa druge strane, ako je fotoaparat poručen online u regularnoj prodavnici imaš 14 dana da ga probaš i da vratiš i tražiš pare nazad, ne moraš ništa da objašnjavaš zakon ih obavezuje za robu kupljeno na daljinu da ti vrate pare.
 
Hvala na odgovorima, otkazana je porudzbina. Ako se jednog dana budem zainteresovao za fotografiju, kupicu neki ozbiljniji aparat.
 
Nazad
Vrh Dno