Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

Uzeo i ja N10+, presao sa N9, lomio se da jurim S20+ a sta sam sve procitao tamo u temi odustao sam, prvo sto sam primetio da je mnogo laksi, nekako N9 osetis tezinu u ruci, ovaj onako, deluje mi kao plastikaner, nista ovo nije specijalno bolje od N9 al ajde, odgovara mi velicina, ekran mozda za neku nijansu bolji, brzina nista specijalno, prednja kamera malo bolja, zadnja isto ali ne sada nesto previse, generalno nije losa djunta al nije ni nista specijalno naspram N9, na kasicicu sve poboljsano.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Moram opet...

Bukvalno mislim da ne postoji bolja maska - zaštita od Spigen Tough Armor, tvoja preporuka
Aposlutno, samo ko može dimenzije da svari i malo tvrđe dugmiće! Ostaje mi još samo UAG Monarch da probam, ali kontam da će i dalje spigen da mi bude no1 [emoji6]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Spigen Rugged Armor
Spigen La Manon

Ne znate šta propuštate... [emoji854]

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Evo i ja da se prijavim kao jos jedan vlasnik Note 10+
Do sada sam imao sve modele osim Note 9, i za ovih par dana koriscenja sam jako zadovoljan, ali videcemo vremenom..
 
Poslednja izmena:
Spigen Rugged Armor
Spigen La Manon

Ne znate šta propuštate... [emoji854]

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
Odakle si porucivao? Deluju bas dobro, mozda bi uzeo, zadnjih 6 meseci furam obicnu silikonjaru

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Spigen Rugged Armor
Spigen La Manon

Ne znate šta propuštate... [emoji854]

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
Probao, nosio, to je druga klasa [emoji6] ...čak sta više, rugged i neo hibrid sam imao za više telefona

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Odakle si porucivao? Deluju bas dobro, mozda bi uzeo, zadnjih 6 meseci furam obicnu silikonjaru

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Uvjek ebay, oficijelna radnja Spigen UK šalje...
Probao, nosio, to je druga klasa [emoji6] ...čak sta više, rugged i neo hibrid sam imao za više telefona

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Procentualno dobijem masivniji telefon nego što dobijem bolju zaštitu.
Zato biram Rugged umjesto Tought...

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Meni je tu više do gripa odnosno osećaja u rukama!!...a i imam nekako psihički mir i osećaj slobode kada su mi tough i whitestone na telefonu! Da ne pominjem kickstand na koji kad se navikneš jednom posle teško nazad. Doduše evo i ja sad kad ne radim par dana prebacim u nillkin nature, ali sa ovim dimenzijama običnog n10 sve prolazi.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Za kickastand sam ti već rekao, Samsung Rugged Protective...

Dobro je, svi se vrtimo oko istog, ostalo su preference... [emoji41]

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ljudi jel bio majski apdejt,kakav je?Meni jos nije stigao?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja imam majski, tel. je iz Telenora ali sam mu odmah ubacio SEE, poslednji SEE je iz maja.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Nikad mi nije bilo jasno zašto operateri uvek toliko kasne? Šta toliko proveravaju ?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Hvala na preporuci za Rugged, narucicu ga sada.

Trenutno koristim Samsungov plavi silikonac, ali Rugged je toliki safe bet da nema greske imati oba.

Da li Tough uvecava telefon dodatno?

Ne mogu da provalim na rivjuovima.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Uveličava za nekih 6-7mm po širini/dužini ali grip i osećaj koji daje u ruci [emoji847][emoji3590][emoji56]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Sjajno, hvala.

Verovatno sam glup, ali meni Amazon ovde dodaje +50e na porudzbinu (testirao sam sa vise prodavaca) i gubi se svaki smisao.

Jel postoji neka caka u vezi shipmenta (mozda da se ide na .de Amazon) ili je ovo neka njihova faza tokom korone?
 
^I ja sam narucivao iz Poljske, neo hybrid sa postarinom je bio oko 2800. Brzo stigne u Srbiju (par dana), samo dugo lezi na carini.
 
Pozdrav drustvo,moze li mi neko reci sta znaci ovaj trougao sto mi stoji u notifikaciji nikako mi se ne sklanja,mislio sam da je nesto vezano za bateriju kad je na stedljivom modu al nije,kada stavim high preformance idalje stoji tu.
49be1b64343415208ddfab851b304c54.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ukljucio si ustedu podataka

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Settings-connectons-data usage-data saver- off

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Samo pazi mozda je to namerno stavila zbog neta ili necega, a jednostavno je zna za ikonicu pa da ne bude posle aaa zasto nemam net [emoji1787][emoji1787]

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Planiram note10plus pa prelistam malo oglase na kp.Vidim gomilu telefona sa problematicnim kamerama na oglasima.Neke kao crkle posle apdejta na android10,neke ovako,neke onako,neke mogu da rade sa drugim kamera app.U cemu je problem?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ako te je strah zbog toga, najbolje je onda da kupiš sa validnom 24 mesečnom garancijom.
Moj Note 10 običan, za sada nema nikakvih problema niti sa kamerom niti sa bilo čim drugim...Android 10 i majsko ažuriranje u njemu
De si se da se naleti na problematican primerak, ali to nikako nije pravilo.

Послато са SM-N970F уз помоћ Тапатока
 
Ni na netu nema toliko priče o kameri...
Svi pričaju o bateriji [emoji41]

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Planiram note10plus pa prelistam malo oglase na kp.Vidim gomilu telefona sa problematicnim kamerama na oglasima.Neke kao crkle posle apdejta na android10,neke ovako,neke onako,neke mogu da rade sa drugim kamera app.U cemu je problem?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
To sam i ja video na oglasima,mada ja mislim da su ti telefoni otvarani.Imao sam gomilu samsung telefona nikad nijedan nijs imao takav problem,pogotovu ne note.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno