Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

Sto da nece biti losiji od mate 30?Note je klasa za sebe,huavej samo pokusava da im parira,sem kamere nece nigde biti bolji,cak i kolko je mocniji senzor ne daje neke wow razlike u odnosu na samsung koji je jos na istom senzoru zadnje 4 godine.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Uvek ista prica kada izadje novi model, ko hoce kupice ko nece pljuvace i to je to mada cinjenica je da se ne pomeraju vec 4 generacije tj vrlo malo idu napred a to smo krivi mi kao potrosaci i niko vise
 
Uz sve kritike, prodace milione. Ovaj n10+ je brutalan, kad bude 700e bice top.

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk
 
Šokantno (FOTO, VIDEO, 18+): Kada se pojavi neki novi model telefona, u stvari ga NE MORATE kupiti ako vam se ne sviđa.

Ali imamo slobodu da komentarisemo. Mada kako je krenulo, ne bi me cudilo da pominjanje cene i ulozeno-dobijeno postane tabu kao na iP temi.
Imamo iOvce, Xiaomi zveri, a stizu i Samsung-bojevi. :d
P.S. Koristim Samsung, sledeci je verovatno kinez ili naslednik XR-a. Samo konstatujem sta se desava, ako cu opet da dobijem poene od moderatora, neka. :d
 
Sto da nece biti losiji od mate 30?Note je klasa za sebe,huavej samo pokusava da im parira,sem kamere nece nigde biti bolji,cak i kolko je mocniji senzor ne daje neke wow razlike u odnosu na samsung koji je jos na istom senzoru zadnje 4 godine.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Neće biti lošiji nego jeftiniji, a ujedno će Samsung poklonima probati da privuče potencijalne kupce mate 30p. Ne znam kako do sada nije jasno da su najveći magarci oni koju uzimaju telefon u pre-orderu, i da daleko bolje prodju oni koji kupuju kasnije, i što se tiče poklona i cene.

P30 Pro
 
Note 10+ je pogodak i vrh.I pocetna cena je ok sa obzirom kakve su pocetne bile za Note 8 i 9.Da se saceka da bude 800 eura i za te pare bolje nema.Kome se ne svidja nemoj da ga gleda ni kupuje.
 
Neće biti lošiji nego jeftiniji, a ujedno će Samsung poklonima probati da privuče potencijalne kupce mate 30p. Ne znam kako do sada nije jasno da su najveći magarci oni koju uzimaju telefon u pre-orderu, i da daleko bolje prodju oni koji kupuju kasnije, i što se tiče poklona i cene.

P30 Pro
Bravo ,pogotovo ako uzimaju samsung u preorderu, ja sam bio ovca i vise nikad pogotovo samsung jer bolje prodju oni stonkupe tel posle 45 dana a do tad se i ispolje sve boljke aparata
 
Eno u Austriji u preorderu, N9 racunaju do 500e, a S9+ do 400e, tako da vas N10+ kosta dodatno 600, odnosno 700e.
@Zujka
Najbolje da ne komentarisemo mane i cenu, nego samo da pisemo hvalospevove, drzimo se vrlina i da svi imamo isto misljenje. Nesto kao poput Glavnog odbora znate vec cega.
 
Ima li negde kod nas izloženih telefona

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
U mts kazu (ako me ne laze ova na chatu) da je Note 10 Exynos i da je 5G ...sad ne znam sta da mislim
 
Nema ona pojma. Prvo jer exynos verzija ne podrzava 5g, a drugo note 10 5g stize krajem godine tj, za par mjeseci ako bude slucaj kao sa s10 5g, osim ako nisu spremili zaliha da ga izbace kad i ostale verzije.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sto da nece biti losiji od mate 30?Note je klasa za sebe,huavej samo pokusava da im parira,sem kamere nece nigde biti bolji,cak i kolko je mocniji senzor ne daje neke wow razlike u odnosu na samsung koji je jos na istom senzoru zadnje 4 godine.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Koja glupost. Ako ubace 90Hz ekran, uz onaj senzor kamere biće dosta bolja kupovina od Note 10+, plus će imati i nižu cenu.
 
S10+ 689 KM tj oko 345 eura [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23].

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
A ona mala Erika kaže da uzima n10+ i da radi trade in sa iPhone X koji cene 600 dolara.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Malo su smorili sa ovim pumpanjem čipova. Od note 8ice nikakav napredak. Nema više onog wow efekta od kad su se pojavili note 5 i sgs6 edge plus...
 
I više nego duplo, ali to je već izgleda postala navika, svaka sledeća serija sve gora :(

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Trebali su horizontalan raspored da ostave kao na s10 seriji, mnogo lepše rešenje. Ovako sada izgleda kao p30 pro, čak su i gornji i donji deo prekopirali.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Tesko je biti originalan na poledjini telefona, nema tu mnogo mesta za eksperimentisanje.

Recimo, ja sam ubedjen da Apple nikad ne bi stavio onu kocku pozadi da nije primoran, tj. da moze da stavi drugaciji raspored kamera koji do sada nije vidjen. Ako stave kao na XS sa dodatkom trece, onda je to kao na Huawei P seriji. Ako stave horizontalno onda je to kao na Samsung S seriji. Horizontalno uz gornju ivicu nije moguce jer nema mesta gde da se nabudzi i prednja i zadnja kamera.
Zato je ostalno ovo tuzno resenje kocke koje za sad deluje najruznije a koje Google tako verno prati :d

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Trebali su horizontalan raspored da ostave kao na s10 seriji, mnogo lepše rešenje. Ovako sada izgleda kao p30 pro, čak su i gornji i donji deo prekopirali.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk

Mislim da su prešli na ovaj položaj kamere zato što omogućava veću bateriju. Sačekajmo Jerry-jev (tj. Zackov) teardown za potvrdu ove pretpostavke.
 
Meni je pozadi skroz ok,sta je vama tu ruzno ja stvarno ne znam,mozda mi je cak i sadasnji raspored kamera lepsi nego ranije.Mnogo je mocna ova aura glow boja kako se presijava.:)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Huawei ga šije sa bojama zadnjeg dela, po meni, ova boja deluje bledo nekako, neubedljivo, mozda mi se cini, ne znam...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ne razumem sta znaci sije po bojama?A i logicno kad se razmisli note serija i ne treba da ima cirkus boju jel je to vise ozbiljnija masina.:)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pa ona aura glow je pravi cirkus , kao kineski kaleidoskop ali o ukusima ne vredi raspravljati, svako bira ono sto mu se svidja
 
Zasto je cirkus,sto se presijava?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
...i da cela prezentacija prođe a da niko i ne pomene, bar na kratko, bilo kakve slušalice. Buds nekoliko puta u kadru, uz watch i tablet, sat i tablet ne samo da pomenu kao perfect pairing, nego im posvete i dobar deo prezentacije. O slušalicama ni reči. A tako su se lepo rugali par godina unazad. Rugala se ruga. Tužno.
 
Zasto je cirkus,sto se presijava?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Ne, nego poredim sa p30 pro breathing crystal bojom, ako sam dobro napisao, lepsa mi na huawei-ju, mada opet, ovo bi trebao da bude ozbiljan telefon, bez tih nijansi i presijavanja...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno