Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

Da nema kineza, gurali bi stari kamera senzor i u N12, za 1300 evra, uz naravno mnogo bolje e-moji (publika odusevljeno: vauuuuuuuuu).
Ko ima N9 nema nekog razloga za prelazak, osim ako im smeta starenje-slabljenje baterije. Vidim i kod Bugara da su mnogi razocarani.
 
Eh, kao da postoji neka relana potreba za bilo šta, to su samo igračke.

Nema razloga ni da se ima više od dva para veša, jedne opereš duge koristiš, ni da se pije ništa osim vode i tako dalje :)
 
Ne znam koliki neko mora da bude tuta pa da koristi trade-in opciju umesto da proda svoj smartfon i kupi novi.

Sto se tice samog telefona, se*em im se u usta zbog ovog sakacenja slabijeg modela da bi se jacem vestacki digla cena, postali su apsolutno ista gov*a kao Apple. Sa tim sto Apple posle godinu dana drzi 75% cene a za Samsung budi srecan ako izvuces 40-50.

10+ je cista desetka ako izuzmemo 3.5mm (mada i 60hz displej je malo za ove pare), ali to je ujedno trebao da bude i jedini Note po ceni od 1000e i to je to. Ovaj manji Note je kao retardirani ginger u familiji
+1 slazem se u potpunosti sa tobom.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Sve u svemu kad sumiramo, kome ne treba olovka, samsung s10 5g izađe kao bolji telefon za manje para! Čak i op7 pro za skoro duplo manje para....strašno

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja stvarno ne znam sto kukate,telefon je po meni.vrhunski u svakom smislu,izgleda vrhunski,opcije i fore nove jako zanimljive,jedina zamerka sto se nije promenio glavni senzor kamere ali kada se sve sagleda plus model je fantastican.Malo vise si zakinuli manji model verovatno zbog s10 plus.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja kukam zato što su ojadili manji model daleko više nego što su trebali! Ili su trebali da naprave varijantu sa tri kao kod s10 serije, dva identična osim dimenzija (i baterije) i treći "sakat" ili da stave istu cenu i hardver, ovo je sramotno i glupo što su izveli.

Da znam bolje engleski i imam vremena, flejmovao bi ih po svim poznatim stranim sajtovima, forumima i yt klipovima

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Po meni manji bolje i da nisu izbacili, nislim da ga niko nece kupovati. Jos samo dve stvari da promene i bice to najbolji tel, senzor i exynos da zamene sa SD. Desice se i to dogodine valjda tj bar jedna od ove dve stvari ali i dalje je po meni note klasa iznad svih
 
Po čemu je vrhunski. Nema 90hz ekran i ima rupu na sredini ekrana. Da je bar u ćošku pa i ajde. Ne vidim uopšte poentu manjeg modela, pogotovo što je osakacen u odnosu na veći model.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Doslo vreme da je 1080p ekran znak za bes i revoluciju...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Upravo tako jer degradiraju nešto, a više hoće da ti naplate! Imam sva prava na frustracije i nezadovoljstvo

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ne može 1080p da se naplaćuje 1000 evra.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Polako narode, što morate imati odmah nov telefon, pa i sami znate kako cene padaju....
Do nove godine će veći biti po oglasima ispod 900, do aprila 2020 600-700


Ja stvarno ne znam sto kukate,telefon je po meni.vrhunski u svakom smislu,izgleda vrhunski,opcije i fore nove jako zanimljive,jedina zamerka sto se nije promenio glavni senzor kamere ali kada se sve sagleda plus model je fantastican.Malo vise si zakinuli manji model verovatno zbog s10 plus.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Kolega, ma jeste, to niko ne spori, nego mene interesuje jel dovoljno vrhunski da menjas nick Ili ne ? [emoji1]

N960F
 
Poslednja izmena:
@Djurkash nešto si se ti preračunao, do nove godine će da bude 600-700e ;)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Veći, da...750e maksimalno po oglasima!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ne može 1080p da se naplaćuje 1000 evra.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
Ocigledno da moze. [emoji16]
Kukate (ne mislim na Sretena, vec generalno) tu na 90 Hz a tu opciju nema 5 modela ukupno trenutno na trzistu. Kako ste ziveli pre 90 Hz?
Niko vas ne bije po usima da nesto kupite, izbor je ogroman.
Istina je da je doslo do prezasicenja trzista. Licno nisam ni pratio prezentaciju, samo prelistao spec i to je to. Ali je cinjenica da su ove Notare vrhunski uredjaji i naravno da ce imati svoju publiku.
Sacekajmo Apple pa da vidimo sta ce se za njih sve pisati. I jedni i drugi su se bas potresli raznim komentarima, a lova samo kaplje. [emoji3]
 
Veći, da...750e maksimalno po oglasima!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Pazi, moguće, ali s obzirom na veću cenu u startu sumnjam... Nije da ne bih voleo da budeš u pravu...



UAE cene:
970€ Note 10+ 256gb/8gb uz galaxy buds i 2 years accidental damage protection na samsung sajtu, nije loše.
Note 10 850€

Pogotovu kad uzmemo u obzir ove arapske cene (moj N9 je UAE takođe)

N960F
 
Poslednja izmena:
Ocigledno da moze. [emoji16]
Kukate (ne mislim na Sretena, vec generalno) tu na 90 Hz a tu opciju nema 5 modela ukupno trenutno na trzistu. Kako ste ziveli pre 90 Hz?
Niko vas ne bije po usima da nesto kupite, izbor je ogroman.
Istina je da je doslo do prezasicenja trzista. Licno nisam ni pratio prezentaciju, samo prelistao spec i to je to. Ali je cinjenica da su ove Notare vrhunski uredjaji i naravno da ce imati svoju publiku.
Sacekajmo Apple pa da vidimo sta ce se za njih sve pisati. I jedni i drugi su se bas potresli raznim komentarima, a lova samo kaplje. [emoji3]
Znam da nema. Ali kad se naviknes na bolje, zašto da se vraćaš na lošije? Čak će i novi pixeli biti 90hz koliko sam video. I to oba modela, ne samo veći.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Znam da nema. Ali kad se naviknes na bolje, zašto da se vraćaš na lošije? Čak će i novi pixeli biti 90hz koliko sam video. I to oba modela, ne samo veći.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
Slazem se, ali sta je tu je. [emoji4]
Licno sam ravnodusan prema tom "90 HZ trendu". Samo jos jedna u nizu stavki koja jede bateriju, po mom misljenju bez potrebe, iako se slazem da je razlika izmedju "obicnog" i 90 Hz ekrana primetna.
Misljenja sam da ce se mozda tek u drugoj polovini sledece godine to ustaliti u flagship segmentu. Ali i to je veliko pitanje. [emoji4]
 
Meni je najsmesnije to, da moraš da dokupis 45w punjač, ako hoćeš maximalno brzo punjenje, postali su kao Apple, pljuni 1100 evra, al opet posle pljuni...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Klasicno pilicarenje, kao i Apple. Ali donekle i ocekivano. [emoji4]
 
Cuti dok ne moras i gajtan da kupujes...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Kad moze Huawei gurati 1080p na flegsipovima moze i Samsung :).

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Veca je razlika u 90 vs 60Hz nego 1440 vs 1080p...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Kad moze Huawei gurati 1080p na flegsipovima moze i Samsung :).

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Nisi tako pricao pre mesec dana [emoji3][emoji3]
Naravno da moze dokle god ima kupaca to ce i raditi pogotovo sto koriste situaciju izmedju Huawei-ja i Amerike
 
Poslednja izmena:
Šokantno (FOTO, VIDEO, 18+): Kada se pojavi neki novi model telefona, u stvari ga NE MORATE kupiti ako vam se ne sviđa.
 
Ko hoće da kupi ovaj telefon neka sačeka da izadje mate 30 pro i odmah će Samsung da nudi sve i svašta za manje para, što bi rekli starci, ne trčite pred rudu[emoji16]

P30 Pro
 
Nazad
Vrh Dno