Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

Vec se skoro sve zna, mada pogledacu malo veceras, valjda nece pre daviti sa tabletom i satom. Najvece razocarenje mi je stari senzor glavne kamere. Kinezi poceli da stavljaju vece u telefone od 150e. Naravno da nije sve u senzoru (optika, softver itd.), ali...
 
Prelep fon!!!

Sent from my S9
 
Da je lep, lep je :D ali, no 3.5mm headphone jack !!! :S:
 
Ali, sve se svelo na gaming, i ona užasna AR sra..a namenjena jeftinoj zabavi....
Jedino ovaj content creation loci na neku productive use...

N960F
 
Meni je manji perverzija. Jeste da je poprilično osakaćen u odnosu na plus model ali 1cm kraći u 5mm uži od n9 to mi je top! + 256gb (ako ne lažu na gsmareni) base model. Još da je ravan ekran ispunio bi sve moje prohteve ali... I nema IR port kako su govorili mnogi likovi

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Da nije 6.3" malo za jedan Note? Ono Honor 8X je 6.5..
 
Naravno da nije. Evo na notu 9 me super služi tih 6.3 već dugo ..i na n8 pre njega. Jedino mi se 19:9 manje sviđa

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Olovka mi se svidja i za ekran verujem da je vrhunski, ostalo sve mlako.
N10 osakacen da bi se N10+ od 1100e bolje prodavao.
A ako hocete brzo punjenje, morate da kupite punjac posebno, kao da me to podseca na nekog rivala... :d
Sprdali se sa rivalom kako su izbacili 3.5mm, a sad sve polako kopiraju.
Izbacili su i heart rate i SpO2 senzore, ali zato unapredili neke AR gluposti.
Prednja kamera na S10 nije bas nesto, a ovoj na N10 su smanjili otvor blende. :d Tako da racunajte na losije fotografije u LL.
P.S. Nisam nikakav "fanboj" drugih proizvodjaca (to mi je *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ski), koristim Samsung, samo sam realan...
 
Odličan!

Sent from my OnePlus 5T using Tapatalk Pro
 
Hahahahaha, ovi se najeli ludih gljiva!
b8a4e88995c7d5a037bd689e80da7834.jpg


Sent from my OnePlus 5T using Tapatalk Pro
 
Ne znam koliki neko mora da bude tuta pa da koristi trade-in opciju umesto da proda svoj smartfon i kupi novi.

Sto se tice samog telefona, se*em im se u usta zbog ovog sakacenja slabijeg modela da bi se jacem vestacki digla cena, postali su apsolutno ista gov*a kao Apple. Sa tim sto Apple posle godinu dana drzi 75% cene a za Samsung budi srecan ako izvuces 40-50.

10+ je cista desetka ako izuzmemo 3.5mm (mada i 60hz displej je malo za ove pare), ali to je ujedno trebao da bude i jedini Note po ceni od 1000e i to je to. Ovaj manji Note je kao retardirani ginger u familiji
 
Poslednja izmena:
Realno kad su se već toliko potrudili da distanciraju običan i plus model, žalosno je (i donekle bezobrazno) što ne staviše 90hz u veći model!

Inace od 10 prikaza na yt koje pogledah, niko nije pokušao da snimi speaker grill na vrhu i da objasni da li je ono Infra Red.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ovaj manji Note je kao retardirani ginger u familiji

Hahahahaha...

Nego, note je primer (uz pixel seriju), koliko je software važan kod telefona. Kamera od vremena S7 i dalje daje odlične rezultate.

Sent from my OnePlus 5T using Tapatalk Pro
 
Bas su preterali sa zamenom staro za novo note 9 racunaju 30 000,stvarno bezobrazluk.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Bruka i sramota šta napraviše od poslovnog telefona. Sprdnju i zezanciju. Kupiš telefon od hiljadu evra da bi skenirao nekog pikačua stvarno glupost. Umesto da su ispeglali onaj deks i doveli ga do stanja upotrebljivosti oni sve uprskali.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Bolja bi bila hrpa govana emoji, kao Apple?
 
Ne jure oni više tu klasu, nego bubuljičave klince i insta klinke sa što više napucanih filtera i 3D gimike. Jednostavno, takvo je vreme došlo i mi tu ne možemo ništa. Da nije tu lova, odavno bi oni ispeglali sve, al" im se ne isplati.

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk
 
Meni je win bixby dugme koje je ostalo a power on/off je sada softverski [emoji1787]

Послато са SM-T719 уз помоћ Тапатока
 
Šta se dešava sa Samsungom iz godine u godinu.. godinama izbacuju iste telefone, nisu spremni više ni za minimalni rizik , jezivo.

Telefoni brutalno lepo izgledaju i to je te , ostalo isto i sve već viđeno

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Jel im opada prodaja? Eto odgovora sta im je

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
A sta je Vama ovde toliko lepo na ovom telefonu? Boja? Telefoni su maltene kao jaje jajetu vec godinama , a kad god izlazi nesto "novo" ljudi se odusevljavaju izgledom. Il ja ne vidim lepo ili ne znam sta je... samo mrdaju poziciju kamere i to je to, aj malo na sredinu, aj malo u levo. Sad su poceli i sa ovim rupama tako, aj na S cemo desno, a na Note u sredinu, bukvalno zaebancija. Note je kao serija uvek bio Mega premijum , a sad su ga sveli na sareni telefoncic sa Fhd rezolucijom eeej note sa 402ppi? S10+ 522ppi pricam o "manjem" eej "manji" note u upropaste Mega premijum telefon a brend su koji se po Ekranu prepoznaje. Stave Power i Bixby dugme zajedno, stave 3500mah bateriju u Note....Zasto? Pa da bi rekli ej, ma necu Note mali, daj S10+ on je top, time dignu prodaju na S10+. "veliki" bata ce uvek imati kupce jer je Najjj i time dignu prodaju S seriji koja je realno sad ispada bolja od "manje" Note serije. Zanima me samo ovaj novi Exynos kako ce raditi, i dal su ista promenili da EU kupcima telefon ne radi kao rerna vec kao telefon. Zao mi bude kako su oskrnavili nesto sto je nekada vazilo za "nema bolje" .
 
Prošle godine su mi u Vip-u prilikom zamene Note8 za Note 9 ovaj prvi računali 60000 dinara.Ove godine Note 9 prilikom zamene staro za novo računaju 42200.

Sent from my SM-T725 using Tapatalk
 
Ne jure oni više tu klasu, nego bubuljičave klince i insta klinke sa što više napucanih filtera i 3D gimike. Jednostavno, takvo je vreme došlo i mi tu ne možemo ništa. Da nije tu lova, odavno bi oni ispeglali sve, al" im se ne isplati.

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk
Meni je win bixby dugme koje je ostalo a power on/off je sada softverski [emoji1787]

Послато са SM-T719 уз помоћ Тапатока
Upravo tako, ali nažalost mi tu više ništa ne možemo osim da im damo do znanja da greše time što nećemo kupiti telefon, no ništa od toga, ima da se prodaje ko alva.
Šta se dešava sa Samsungom iz godine u godinu.. godinama izbacuju iste telefone, nisu spremni više ni za minimalni rizik , jezivo.

Telefoni brutalno lepo izgledaju i to je te , ostalo isto i sve već viđeno

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Pa vidiš da nisu isti, sada note serija ima fhd ekran (ja ne verujem da su ovo uradili pacijenti)!! Računao sam da će na plus da stave 90hz, a običan da redovno qhd, ovo teško da ću im oprostiti!!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ne shvatam zašto manji note uopšte, a sve ostalo mi se sviđa, tako da ću verovatno menjati s10+ za note 10+, ukoliko uživo ne bude delovao prevelik, ne znam, nikada nisam koristio note.

Običan note ima za 0.1" manji ekran od s10+ ima nižu rezoluciju, 6mm je kraći, 2mm uži.. ; možda su mu kao stavili nižu rezoluciju ekrana (mada ko uopšte može da vidi razliku) da ne bi bio konkurencija s10+. A opet skuplji je od s10+.. Nema mi smisla taj model.

A za dex, ne znam da li ste videli, sada može da radi kao aplikacija za windows ili mac, što mi se čini upotrebljivije nego ono pre
 
Nazad
Vrh Dno