Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

Steta ..

UPDATE: False alarm, folks! After speaking to other people familiar with the matter, Evan Blass has determined that the Galaxy Note 10 series will, in fact, stick with the Snapdragon 855 in the US after all. Therefore, the Exynos 9825 will be reserved for international markets as previously suspected.



Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
@ivankp

Tesko kinez za te pare pravi slike kao S10+, svi rade najvise na softeru. Pogledaj samo pixel,on izrazbija sa jednom kamerom vecinu telefona.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Logicno da pravi, kad budes uzeo u ruke kineza do 500 km vidjeces razliku

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
^ jedino kad se stavi gcam sto nije kinez nego pixel, u drugom slucaju nema sanse

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nemas ti pojma bez uvrede. Imam s10 znam sta pricam. Kamera je softverski poboljsana i tjt.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
^ bas odvaljujes gluposti. Kako god da je poboljsana ne moze kinez od 130€ da ima bolju kameru od S10+ i zato odmah prestajem ovu raspravu.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Tema nije Xiomi.

Nema poente dolaziti na temu o novoj hondi/bmwu i pricati da su pomodarstvo i kako novi punto pruza isto za mnogo manje para i da imaju komplekse od njega. ( glup primer, ali poente je jasna).
 
Poslednja izmena:
@UniverseIce

How does Huawei's camera surpass Samsung? This picture tells you the answer.


EBH4AnvUcAAb1N5.jpg:large

There seems to be a lot of people who don't know how big the gap is. I'll draw a picture to tell you that, in fact, Note10 has no chance of beating Mate30 Pro in terms of camera hardware.

EBGM33QVUAAxuHZ.jpg:large
 
Kupi DSLR i pevaj, sa druge strane: Huawei ima problem da sredi sw za video.
 
Bas velika razlika, mada u rezultatima i ne toliko koliko hardver omogucava.

Bilo bi zanimljivo videti kako bi se GCam ponasala uz ovakav senzor kad bi mogla da radi uz Kirin.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Kupi DSLR i pevaj, sa druge strane: Huawei ima problem da sredi sw za video.

To je postavio dugogodisnji Samsung korisnik i fan. Realno, preterali su sa muzom tih senzora jos od S5/S6/S7.
Huawei nikad sto se mene tice ili bar ne za sada (kao prvo od UI-a mi nije dobro) :) Ali je cinjenica da su prilicno unapredili svoje smartfon kamere i da prakticno jedini koji koriste sve vece senzore dok ostali stagniraju mada imaju i Huawei kamere neke druge mane ali nije to sad tema.
 
Poslednja izmena:
Note je ipak nešto više od puke kamere.
 
Naravno ali to nije razlog da ni posle toliko godina ne naprave primetan pomak na tom polju, posebno sada kada im preti Huawei koji je masinerija u svakom smislu (od napucavanja hardvera do placanja testova, redakcija, finansiranja svega i svacega). Zato sam ocekivao onaj 1/1.7'' senzor (iz glasina) primarne kamere u Note 10 ali ocigledno cuvaju to za S11 i N11, uz ostale inovacije na polju kamere.
 
Da,da,rekose da ce u s11 stavljati nove senzore a i bio bi red posle 4 godine
 
Dok im ne padne značajnije prodaja odnosno tek kada im padne ispunjenje targeta, možda će agresivnije krenuti u inovacije. Trenutno im US-CHI trgovinski rast samo ide na ruku, jer značajnije šteti konkurenciji nego Samsungu...

N960F
 
Za 28h od sada

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Mislim da sam negde pročitao da je u 22h po.nasem vremenu.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Na samsungovom oficijalnom sajtu ima najlakse.:)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Na Android subredditu neki lik kaze da ima 90Hz displej, najznacajniji upgrade ako je istina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa ja očekujem da će jača verzija da ima 90hz, ne bi valjalo da nema ;)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Oni se muče da održe i 60(fps) kroz UI, valjda će taj novi 7nm exo doneti dovoljno boljitka za fluidno korišćenje 90hz.

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk
 
Ne razmišljam puno, ja samo čekam manji model da vidim i da znam šta mi je činiti (stavljati u oglase trenutne ili ne) ;)
...ali realno si u pravu za fps drops. Lepo bi bilo da to radi na nivou op7p

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Link za live prenos predstavljanja Note 10, večeras oko 22h.

https://youtu.be/P9AXUNa1GoU

Sent from my Samsung Galaxy S9 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno