Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

Posle prvog dana ono sto sam dobio je bateriju sa stabilnih 6.5-7 ekrana na jedva 4!
Videćemo možda bude bolje ali mrka kapa

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Da se upišem u klub prvi Note.
Do sada su mi bili preveliki ali sada kad se poajvila obična desetka veličina je taman.
Za sada nema primedbi baterija bi mogla biti bolja bar sam tako očekivao.
Na mi 9t nisam razmišljao o bateriji.
9d29dcb307eca37da3df4463a2e13f80.jpg


Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Kažem ja da je n10 običan savršen!! Imaš kakvu masku...imam spigen liquid air viška pa da ti poklonim ako dolaziš za Ns...ili bilo kom drugom. Rešio sam da usrećim par ljudi za novu god, samo nikako da okacim u temi poklanjam sve šta imam [emoji56]

A baterija je realno bulja...još zamisli kad imaš dve kartice i loš signal!?!
Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dve kartice imam .
Danas sam u Ns [emoji3]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Android 10
1b17df5c1a74ceb4472e4c4bd0ad0803.jpg


Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Aplikacija za otp banking neradi!!!
Banca Intesa radi.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

Dok sam imao racun u OTP, nakon svakog reseta sam morao ici u banku po novi kod, mozda je samo to u pitanju i kod tebe? Sa Telenor (sad Mobi) bankom nema problema, najbolja app sto se tice banaka.
 
Jutros stigao Android 10, na note 10+

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Pa ima li sta primetno :-D nesto da nas obraduju, realno trebalo bi nesto vizuelno malo da odrade da ima covek utisak da je nesto promenjeno. Ipak je to novi sistem. Ja iscekujem za mog bivseg Amera xD
 
Vise se ne moze videti SOT baterije. Ili gresim,neka me neko ispravi.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Ovo za gledanje sota je glupo...meni...pise za jedan dan...a ne onako od trenutka kad sam ga skinuo sa punjaaca...
 
Ja stvarno ne primecujem nikakavu razliku izmedju 9 i 10. Mozda i zato sto mi je stalno ukljucen dark mode, ali nista novo nisam primetio...
 
Smor -_- bas bzvz onda. Mozda su makar odradili neku bolju optimizaciju u igrama :)
 
Izmedju A9 i A10 mala je estetska razlika, baterija ostala ista. Telefon je fluidniji, brze radi otisak prsta, lepse animacije aplikacija. U sustini u vecini je ostalo isto.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ogromna promena je sto su digli shutter speed na čak 30 sekundi!

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
^ moj kolega ima samo exynos verziju. Stalno mu se krece sot izmedju 6-7h vecina na 4g kaze da je prezadovoljan. Kad bi svi bili SD bilo bi olaksanje zbog boljeg signala, baterije i onima koji igraju igrice zbog fps.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Sot iskreno ne gledam godinama unazad, gledam koliko mi izdrži svaki fon uz moju upotrebu(slušanje zike, insta, fejs, whatsapp, pozivi, dosta web browsing-a...) I prvi put posle ne znam koliko godina da mi izdrži fon više od jednog dana, svaka im čast. Jedino mi je veličina problem pa ću verovatno menjati za s11 čim izađe ako bude kompaktniji.
 
^ bitno je da si zadovoljan. Oko velicine i meni je S10+ lepsi osecaj u rukama, mada vremenom se navikne na veci telefon.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
S9+ je bio savršen za držati u ruci, sve šire od toga je i meni rpoblem

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Koji power mod koristite po def tel je na balanced prebacio sam ga juce na high i ne primećujem da je baterija ista slabija.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Pa ista situacija kad stavis fhd i 2k+,fakticki i nema razlike po pitanju baterije.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Note10 nema 2k+ [emoji6]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
^ a koju ima?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Na 10+ zovu to 2k+, a realnost je da je 1440p, sto je 2k, samo je wide screen, nije 16:9 vec 19:9.

Isto tako obican Note 10ima "fhd+, a 1080p je.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
^ darko je mislio na N10+ a ne N10, cim je napomenuo fhd i 2k+ odnosilo se na plus verziju

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno