Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

Moracu da se iscimam da proverim to za Gservise. Nema druge.
 
Za te novce nemoj da se razmišljaš.
 
Note10 za kinu i usa su snapdragon verzije. ostalo je exynos ako se ne varam. za kinesko trziste je 100% snapdragon model SM-N9750. A fazon je sto na vecini telefona koji su za kinesko trziste (doduse ne znam za samsung) ide poseban rom koji onemogucava instaliranje gugl servisa. To me jedino plasi.
Pa ako je čovek ovde pre par dana kupio n9750 i ima servise (MarkoR.) I dule isto ima pomenuti, ne vidim šta te sprečava (sve i da nema gservise) da skineš firmware neki koji i oni koriste i uživaš u pomenutima?! Sve dok verzija telefona odgovara firmweru, ne može tebi niko da zabrani da flešujes istu. Znači u najgorem slučaju odin i udri.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Kao sto rece kolega iznad ja imam 9750 i koliko znam on je za HK trziste a ne za Kinesko i ima google servise. Ako ti je 9750 model u pitanju uzimaj za te novce
 
Evo sta meni izbacuje Phoneinfo.
Kad sam radio factory reset, prvo paljenje i pocetak podesavanja je bio na "kineskom", prebacio na srpski, i sve normalno. Google servisi, sve aplikacije... tako da, ne razmisljaj, uzmi slobodno.
90dbd56a0d3f4d3daef8c8a71be1c5e0.jpg


Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
 
Samo ću ti reći, srećna kupovina :).
 
Poz drugari, treba mi mala pomoc, uzeh juce note 10+ i ClearView za njega, ako moze preporuka koje staklo uzeti i gde otici da to staklo stave na telefon? Za 15 dana idem do Bg-a pa Bg dolazi u obzir i naravno Zemun :) Predlozi stakla mogu ovde a radnje na pp zbog reklame. Tnx
 
Ma nema nista da valja kod nas osim ako ima originalnih folija, ili onih po tc sad vec dobro poznatih sto lepe ‘dozivotne’ folije


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To je to onda, hvala svima na pomoci :wave:
 
Upravo stiglo ažuriranje:
0e18d2c6e04ba77a07da6b3f65d1dc6a.jpg


Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Posle nedelju dana koriscenja, telefon je odlican.
Baterija vrhunska. Za sad, nijedno praznjenje nije bilo ispod 7h SOT-a. Kombinovano 4G, wifi.

Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
 
Uvek je tako...u početku [emoji1]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Da se upisem i ja. Uzeh danas i ja Note 10 Plus, naravno Snapdragon i zakljucan na Sprint mrezu. 9 ka mi je bila na T Mobile. Nego mi traze malo vise sada, oko 80e za unlock. Ima li ko neku jeftiniju ideju
 
Evo sa exynosom, od jutros čačkam na njemu, jeste da sam na wifi čitav dan, bez mobilnog... Meni nije loše toliko..
f3d634b67f0ed750e083ab1e3a1f18ce.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ovo je očaj. Pa meni je S7 na WiFi izvlačio 5h SOT-a. Note Ispod 7h ne bi smeo da ide. Verovatno je na Snapdragon-u toliko.
 
Meni ovo izgleda odlično....samo što bi verivatno rezultat bio drastično lošiji na 4g.....

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Kako očaj, ima 4.32h sota i još 51% baterije?

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Sve je stvar koriscenja :)
Po ovom mom SSu bi se reklo da je meni baterija gora nego na S7e i S8+, ali naravno da je ovde baterija super i da ovaj ss ne predstavlja vecinsko stanje i koriscenje, jer sam imao i preko 7h sota.
To samo pokazuje koliko je sve individualno.

4d4abb999fa4b449cbbc7a1761031fb4.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nosim Mate 10 Pro vec skoro 2 godine, hteo sam da menjam, gledam Note 10, nisam siguran dal moze nesto bolje u MTS-u da se uzme? Druga opcija je P30 Pro ali bih malo da menjam brend, nosim Huawei vec par godina. Sta vi mislite? Mogu i 10+ da uzmem samo ne vidim opravdanje u razlici u ceni...
 
Mozes da sacekas jos par meseci na S11, a kao alternativu Noteu, trenutno imas jedino Iphone i mozda taj P30pro.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Uzmi note 10 ili čekaj s11; na tebi je!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Nosim Mate 10 Pro vec skoro 2 godine, hteo sam da menjam, gledam Note 10, nisam siguran dal moze nesto bolje u MTS-u da se uzme? Druga opcija je P30 Pro ali bih malo da menjam brend, nosim Huawei vec par godina. Sta vi mislite? Mogu i 10+ da uzmem samo ne vidim opravdanje u razlici u ceni...

Razmisli o opciji da predjes na M20 Pro iz oglasa a da u mts-u uzmes paket sa popustom, to ti se trenutno najvise isplati. Mada, ja bih u svakom slucaju izbegao mts mrezu, cak je i vip primetno bolji u poslednjih nekoliko godina paketi su povoljniji. Ako neces Huawei onda neki drugi, slican phablet (KP/oglasi)

Ne isplati se sada placati punu (zvanicnu) cenu za P30 Pro, Note 10 i slicne kada vec u martu stize nova generacija uredjaja koji ce, prema svim najavama, biti primetno bolji na svim poljima (90-120Hz displeji, bolje kamere, vise memorije, baterije veceg kapaciteta itd.)
 
Poslednja izmena:
Samo US, dzabe.
 
Da ne smaram sa SS, danas nakon korištenja gdje sam proveo 3-4h na mobilnom internetu uz često prebacivanje sa 2g, 3g, 4g i na wifi ostatak vremena, uz preko 30ak poziva, stanje je SOT 3h, i evo preostalo 48%..
Ukoliko ovako ostane u narednom periodu ja sam zadovoljan, mada kao što je neko spomenuo zavisi od korisnika do korisnika..

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja msm da se mnogo opterecujemo sa tim SoT om
 
Poslednja izmena:
^ sa cenom si prosao odlicno, sto se tica SOT u potpunosti se slazem sa tobom. Meni to vise nije bitno. Bateriju skinenm u pola 7h ujutro i tek sutradan navece oko 23h stavim na punjac sto je meni odlicno. Da li imam sota 3h ili 7h zavisi jel imam 30-40 poziva na dan ili 10.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno