Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

Lep popust stvarno mada mislim da ce kod nas to biti podeljeno sa 2
 
Sve spekulacije potvrđene,po mom mišljenju ko ima Note 9 nema ni jedan razlog da prelazi na Note 10.

Послато са SM-Note 9 помоћу Тапатока
Videćemo za par dana. Po meni nek izbace osnovnu verziju sa 256gb i manje dimenzije od N9 i već imam razlog za prelazak...ravan ekran bi bio dodatni bonus! Sa druge strane, ako izbace gornji zvučnik, ne uzimam iz principa 100%! Nešto tipujem da će redovan model da ima oba a plus ono vibriranje nesretno

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Meni ovo izgleda sjajno!

f253d3a9163a4e3516ce595f57154350.jpg


Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
mene kopka sta je ovo cime je on slikao note :) ip11? al dogmici volume na apple nisu sa te strane...
 
Iznad kamere ima neki mali otvor ko kanda, biće stereo..jeeej :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Možda i tripujem al pošto čuh iz pouzdanih izvora da će da bude stereo...
9d4bec99313d516f54acd7eff3d5e637.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pa kad obican S10 ima stereo, imace i N10... Samo sto ce gornji zvucnik verovatno biti jadan (tj. ne pravi stereo), ali svejedno je sasvim ok za youtube.
 
Istekao edit...
Posto je vecini kamera veoma bitna, nece biti bas dobra kupovina pored M30 pro koji ce izgleda imati veliki 1/1.5" senzor, naspram starog 1/2.55" na N10.
 
Ovo im je napokon poslednja serija sa tim senzorom,nece moci i petu godinu da se provuku sa istim senzorom. Koliko znam od s11 ce ici novi senzor
 
Ovo im je napokon poslednja serija sa tim senzorom,nece moci i petu godinu da se provuku sa istim senzorom. Koliko znam od s11 ce ici novi senzor

Nadam se i da je ovo poslednji Samsung sa punch hole displejom tj. da S11 stize sa kamerom ispod ekrana. Sve ostalo je vec top.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovo im je napokon poslednja serija sa tim senzorom,nece moci i petu godinu da se provuku sa istim senzorom. Koliko znam od s11 ce ici novi senzor

Srecom su Kinezi pritisnuli, pa ce morati da idu na veci i noviji senzor od S11.
Ako se ispostavi da je tacna informacija o M30 pro senzoru, bice oko 2.3 puta veci od Samsungovog... Pa jos ona fora sa RYYB umesto RGB i jos neke sitnice... Samsungu ne bi pomogao ni Google sa njihovim softverom za kameru da bude egal sa (u)Vaveijem. :d
 
Nadam se i da je ovo poslednji Samsung sa punch hole displejom tj. da S11 stize sa kamerom ispod ekrana. Sve ostalo je vec top.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nema nista od toga jos par godina. Kamere ispod displeja daju fotke prilicno slabo kvaliteta trenutno
 
A inače je samsumg prednja kamera oličenje kvaliteta :wall:

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
U odnosu na Note 9 na S10+ prednja kamera je izvanredna , drastično bolja . Fenomenalne selfije pravi , ... ko god tvrdi suprotno :shock::laugh:
 
U poredjenju sa N9 daleko bolju selfi kameru ima S10+.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Istina da je bolja ali softverski. U poredjenju sa nekim kinezima do 500 KM kamera na s10 je smijesna.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ja sam iskreno mislio da većini ljudi na ovom forumu prednja kamera nema svrhu.... Izgleda da sam se prevario [emoji1]

N960F
 
Zašto ih ne bi koristili? Ne razumem takav stav zaista. Izađu ljudi iz kuće, odu na vikend, odmor, žele da zabeleže neki lep trenutak. Ili misliš da članovi benča me izlaze iz kuće, žive na forumu? :D




U poredjenju sa N9 daleko bolju selfi kameru ima S10+.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
U idealnim uslovima po sunčanom danu da, gde i neki Kinez od 130e ima istu takvu kameru. Čim se promene uslovi kamera je očaj, tradicionalno od S7 prate trend, nijanse su u pitanju koliko su je unapredili, zadnju jesu u odnosu na S7, ali prednja kanal.
 
Poslednja izmena:
Tebra, prednja kamera na S7e i S8+ su dan i noc.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Hahaa da, i vreme im bilo! Mada nekima će duos opcija značiti!
Koja je fora sa S855 i S855+?
Pa nasvirana 855 ;)

@Ivan KP ja stvarno ne vidim šta je problem okrenuti telefon u tom slučaju i slikati se zadnjom kamerom koja je 10x bolja/kvalitetnija (bar kada je samsung u pitanju)!?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Npr ne vidis sta slikas? :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Jeste da retko koristim prednju kameru (za fotografisanje i video pozive), ali nema sanse da bih dao 1000e za telefon sa bednom prednjom kamerom. A da okrecem telefon... Pa da ne vidim sta slikam, a sa video pozivima da se pozdravim? Nakon 10 godina koriscenja? Dao sam skoro 600e prosle god za S9+, vise nema sanse za takvu prednju kameru za te pare. Dobra je u optimalnim uslovima, ali retko kad su uslovi optimalni. Telefonima od ~300e bih oprostio losu prednju kameru, ali ovima od 600 pa i 1000e ne bih vise.
 
@ivankp

Tesko kinez za te pare pravi slike kao S10+, svi rade najvise na softeru. Pogledaj samo pixel,on izrazbija sa jednom kamerom vecinu telefona.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno