Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

Ka ti rekoh, N10 sigurno ima losije hladjenje zbog manjih dimenzija.
Dobices jako brzo punjenje pola sata i onda ce jako da uspori na osnovu temperature baterije.
!5W punjac manje greje bateriju, pa ce punjenje biti jednakomernije, ali neces imati tako brzo dopunjavanje.

Da bi isprobao da li je zaista to u pitanju, okreni jednom telefon na ekran dok ga punis i stavi ledenu limenku na ledja celom duzinom, pa vidi koliko ce brze da se napuni.
Ako je znatna razlika, znas do cega je barem.
Mi kao da se i dalje ne razumemo. Ako mi nešto reklamiraš i prodaješ tj naplaćuješ onda hoću da mi to i radi...bez da punim telefon u zamrzivaču, u iglu na severnom polu itd!

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
@Proday sto se ljutis,lepo ti je @Xepoj87 dao savet da probas pa ako nesto nije u redu odneses ga u servis i reklamiras

Sent from my phone using Tapatalk
 
@dule2303 ne ljutim se, već smo pričali na tu temu. I šta da reklamiram kada mi je još 10 drugih ljudi (što ovde, što na xda potvrdilo identičan scenario)!? Jednostavno daju lažnu reklamu, a to je ono što me ljuti! Prozivao sam ih i po fb tražeći objašnjenje, niko da se oglasi [emoji6]

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Ma nece da se oglase kao ni jedan drugi proizvodjac,jedino kada su se oglasili je bilo kada su batetije eksplodirale , treba ih bojkotovati kao i sve druge koji daju laznu reklamu ili napraviti grupnu tuzbupa bi onda nesto moglo da se uradi ,ovako kao jedinka ne mozes nista da uradis bukvalno
Imao dam n10 plus i meni je sve radilo perfektno,ko zna sta je problem u manjem,mozda i ono sto je kolega napisao
Sent from my phone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne znam sta konkretno mislis da su oni reklamirali, a nisu ti dali?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Pa i imas 25W punjenje i kazu da je prvih pola sata brzo punjenje.
Nigde ne pise koliko ce biti do 100%.
Video si koliko je sitna razlika izmedju 25 i 45W, jer to sve zavisi od temperature baterije, jedina razlika je u prvih 20 minuta do pola sata dok se baterija ne zagreje, a onda mora da obara da se ista ne bi ostetila i tako radi na svakom fast charging telefonu.
Nije to vezano samo za telefone.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
I onda je logično da note 10+ za tih prvih pola sata napuni bateriju više % iako je baterija većeg kapaciteta, a punjači isti?

Prosto mi žao što mi nije ovde i stari samsung punjač baš da vidim koliko bi bila razlika vremenska 10-50% punjenja.

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Isto to vazi, ako ima vece hladjenje duze ce moci brzo da puni.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Imam u ponudi note 10 plus i s10 plus oba sd varijante,sta uzeti

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Note 10 Plus SD. [emoji3]
To je mozda i najkompletniji mob trenutno. [emoji4]
 
Imao sam S10+, juče uzeo Note 10+. Po meni dosta bolji uređaj ako ti veličina ne smeta. Bolji displej, kamera, brži je dosta i 12 GB RAM znači da mu ostaje sve živo u memoriji... Za bateriju je rano za zaključak ali od jutros do sad imam 5 i po sati SOT i jos 30% ostalo.
 
Imao i jedan i drugi eli ex varijantu,rekoh da proverim sta vi mislite,uzamamo sd sad posto mate ko zna da li ce uopste dolaziti

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne vidim razloga za kupovinu mate 30 pored note 10 plusa.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Imao sam S10+, juče uzeo Note 10+. Po meni dosta bolji uređaj ako ti veličina ne smeta. Bolji displej, kamera, brži je dosta i 12 GB RAM znači da mu ostaje sve živo u memoriji... Za bateriju je rano za zaključak ali od jutros do sad imam 5 i po sati SOT i jos 30% ostalo.
Čovek je već imao note10+ (exy) i prodao [emoji56]
Imao i jedan i drugi eli ex varijantu,rekoh da proverim sta vi mislite,uzamamo sd sad posto mate ko zna da li ce uopste dolaziti

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Ne vidim razlog zašto ne bi uzeo (osima ko ti dual sim nije obavezan)...trenutno nema kompletnijeg telefona!
Ne vidim razloga za kupovinu mate 30 pored note 10 plusa.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Recimo zato što je svaki mate bio napredniji po dosta pitanja od nota iz iste godine (kome olovka nije presudni faktor). Naravno, to što nema pravi stereo zvuk kod mene ga automatski izbacuje sa liste potencijalnih telefona, ali ne znači da je i ostalima to bitno kao i meni.

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Sto se zvuka tice p30 pro ima super zvuk jedino sto nije stereo ali mislim da to 99% ljudi ni ne primeti isto kao rezoluciju. Dual sim mi ne treba uopste tj do sad mi nikada nije trebao tako da cu ga uzeti danas a sto se tice toga sta ce mi mate 30 pro pored note 10 plus samo bih rekao da treba prvo da probas p30 pro ili mate 20 pro pa ces promeniti misljenje sigurno

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Znaci dao si pare na n10+ exynos, prodao i sad opet uzimas sa snapdragonom? Alal ti vera, pao 500 eura na 2 telefona za mjesec [emoji2]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Odakle ti to da sam izgubio evro? Ako sam prvi prodao koliko sam i platio a danas kupujem drugi da li sam izgubio nesto?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Probao i jedan i drugi i nikako se nebi slozio da su bolji, daleko od toga,za mene je realno to smesno.A jos jace vam je sto vam je mono i stereo isto,pa kazete malo ce njih primetiti razliku.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Za cega su toliko bitni stereo zvucnici? Lepse se cuje zvuk zvona telefona ili svaki dan slusate muziku ili gledate filmove bez slusalica?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ti onda druze kupi tel od 300e i koristi isto ima sve kao i ovi od 1000e ako tako gledas.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Za cega su toliko bitni stereo zvucnici? Lepse se cuje zvuk zvona telefona ili svaki dan slusate muziku ili gledate filmove bez slusalica?
Pa bitno je, pre svega kada se pusti neki snimak, YT klip ali i za sve ostalo, od raznih zvucnih upozorenja do (retkih) situacija kada se pusti neka muzika.

A i po ovim cenama svaki flagship treba da ima stereo zvucnike, ne moraju da budu ubedljivo najbolji na trzistu, dovoljno je da budu solidni i to je to. Jos ako su front-facing, to je pun pogodak.
Tu maksimalna jacina zvuka nije toliko bitna (da li je 80 ili 90dB, bolje je i 75dB uz pun i detaljan, jasan zvuk nego 90dB gde sve prsti i krci) jer se radi o uredjajima koje fizika/akustika ogranicavaju (+ IP67/68 zastitne membrane) pa svakako ne mogu da zamene prave zvucnike, ali je bitno da zvuk bude dovoljno kvalitetan. Ko ocekuje vise onda su tu razni BT zvucnici.
 
Poslednja izmena:
KP, AliExpress, Ebay... [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Za cega su toliko bitni stereo zvucnici? Lepse se cuje zvuk zvona telefona ili svaki dan slusate muziku ili gledate filmove bez slusalica?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
I jedno i drugo i treće (ovo što je hsv objasnio)!

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
A nillkin je inače brend samotako! Idi u bilo koju prodavnicu opreme za mobilne, ako imaju frosted i nature, ne vidim što ne bi i ovu imali. U sourotnom aliexpress i siguran si (samo se malo načekaš).

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno