Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

^ nadamo se da ce u januaru biti prihvatljiva cena plus verzije. Mada mislim da ga nece tada biti ispod 800€. Ko ima N9 ili S10+ ne vredi da prelazi na obican N10.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
^ nadamo se da ce u januaru biti prihvatljiva cena plus verzije. Mada mislim da ga nece tada biti ispod 800€. Ko ima N9 ili S10+ ne vredi da prelazi na obican N10.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

A vala ko ima N9 ne prelazi iz potrebe nego jer mu se moze, da se ne lazemo. Ovaj gradient silver brutalno izgleda, jedan od najlepsih telefona na trzistu sigurno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
^ slazem se da ima i toga. Neko kupuje zato sto voli a neko da se pokaze. Svi cemo mi uglavnom preci na N10+ samo je pitanje vremena.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Sa s10+ je suludo prelaziti

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
A ja se dvoumim, da li posle S9 uzeti Note 9 ili S10e.
Ma sve je to isti očin, samo drugo pakovanje...
 
Ja presao sa s9+ na N9, meni je N9 legao nikad bolje, N9 mi je pored s7 obicnog najbolji njihov telefon.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Bugari preneli nezvanicne cene:
1000e Note 10
1150e Note 10+.
Ista taktika sisanja ovaca kao Oneplus 7 i 7 pro. U sustini naslednik Note 9 ce kostati 1150e, a ovaj jeftiniji je tu da bi kupci lakse progutali vece cene. Da li je realno da kamera senzori sustinski iz 2015., los Exynos iz vlastite proizvodnje, kostaju toliko? Ekran ce biti odlican, ali od mnogo jeftinije konkurencije ce biti bolji samo na papiru, u praksi se nece videti razlika.
 
Ništa, preskačem Note posle N8 i N9. Što je mnogo - mnogo je...

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
A ja se dvoumim, da li posle S9 uzeti Note 9 ili S10e.
Ma sve je to isti očin, samo drugo pakovanje...
Samo se zapitaj hoćeš mali ili veliki telefon i sve će ti se samo kazati! Oba su odlična tj ni sa jednim greške nema (a koliko vidim i po ceni su tu).
Ja presao sa s9+ na N9, meni je N9 legao nikad bolje, N9 mi je pored s7 obicnog najbolji njihov telefon.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
Apsolutno sam identičnog mišljenja (i posedovanja njihovih telefona)!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
U tome i jeste problemčić, ja bih i veliki i mali telefon. Najbolje rešenje je kupiti oba, ali kao i uvek finansije su ograničene. S druge strane, leto će da prodje i dolazi vreme dubljih džepova.
I tako se ja premisljam i kuckam ovo sa P10-ke...
 
+ full hd ekran :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Kad moze konkurencija sa fhd mogu i oni :D. A baterina nece trajati ni pola dana.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ovi poceli da se ciganisu s ekranom kao Apple sa XRom. [emoji107]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
^ naravno, njima je u cilju da prodaju skuplju verziju. Svi koji imaju N9, S10 ili S10+ ice na skuplju varijantu. Niko nas ne tera da kupimo, osetili su krv i sada deru kozu.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
A pljuvali ste p30 pro,kako bese u 21-om veku full hd ekran,jel tako bese? Sve je to isto bukvalno,seli izracunali i uzece lepe parice
,Sve se svelo samo na profit a mi samo kupujemo istu stvar samo drugacije upakovanu,svi tako rade
 
Poslednja izmena:
Bice i model sa 4k naravno, nisu oni bas budale kao huawei i jabuka

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Neka prvo izbace ekran sa 90hz refreshom , lako ćemo posle na 4k :)

Sramotno je šta rade OnePlus I sada Asus(rog 2) dok Samsung godinama izbacuje iste telefone.
Mada moguće je da onaj njihov exynos ni ne može da izvuče toliki refresh bez da iseče oči :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sto je najgore ne moze da izvuce ni dobar signal mreze,da me ne razumete pogresno imao sam sve samsunge od s1 pa preko note-a ali stvarno je sramota sta nam uvaljuju i to ce tako da se nastavi u nedogled
 
Note 3 je imao kriminalan prijem mreze, S7 edge takodje 0 bodova, note 8 malo bolje. S10 nema tih problema, makar kod mene, a krecem se na istim lokacijama sa svim telefonima. Mislim da huawei ima najbolji signal.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ma.sve je do cipa ,s10 kod mene imao isto katastrofalan prijem,cesto ispadao iz mreze ,grejao se kao lud ,taj isti problem sam imao i na n9 sa ex cipom,cak sam i sa operaterom imao raspravu,medjutim iskrsne minoombinacija i zamenim n9 sa ex za n9 sa sd i progledao,neuporedivo bolji prijem,nema ispadanja,grejanja tel i slicno zato sa odgovornoscu tvrdim da je ex jako los cip u odnosu na sd a telefoni isto kostaju
 
Da, ali taj plan kreće od 75$, iliti skoro 8000din.

Kod nas je po statistikama Ratela i dalje prosek cene paketa jedva 10€. Ne ide paket od 10€ i flagship telefon u istoj rečenici...

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Kako ne ide ? To Srbi najviše i vole :) paket od 1400din i rata od 60e za mob koji im realno ni ne treba :)

N10 za sada ništa posebno, verujem da neće ni biti nikakvih iznenađenje prilikom prezentacije
Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Senzor glavne kamere (skoro) isti kao 2016, ali za mnogo vecu cenu. Ako to nije sisanje, onda ni Apple ne sisa kupce. Problem je slaba konkurencija u visokoj klasi.
 
Nije da ih branim, ali kome treba bolja kamera od ovih danas postojećih na flagship modelima, neka razmisli o kupovini finog fotoaparata...evo Sony RX-VII izlazi uskoro ;)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Sve spekulacije potvrđene,po mom mišljenju ko ima Note 9 nema ni jedan razlog da prelazi na Note 10.

Послато са SM-Note 9 помоћу Тапатока
 
Daju popust do 600 dolara ko prelazi sa S10 serije na N10 seriju a popust od 300 dolara sa S9 serije na N10.
 
Nazad
Vrh Dno