Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

Nije ni ruzno, podsjeca na a7 2018.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Eto sigurno hahaha

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Bolje rešenje mi je kamera koja iskače kao kod OnePlus 7 nego rupa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Asus Zen 6, odlicno resenje, uvek imas dobru kameru na raspolaganju. Sto se mene tice, samo dva dobra senzora, jedan standardni, jedan ultrawide i to je to, flipujes na stranu na koju ti treba. Cak ne mora ni motorizovano da bude.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ma to i nece biti toliko strasno samo da ne bude ovaj mitiser na sredini ekrana.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
@UniverseIce

Note10 and Note10 Pro both use a single-hole front camera, so this rendering is wrong.

Galaxy Note10 is Samsung's last 1/2.55-inch 1.4um CMOS flagship phone. Samsung has been using it for 4 years. Starting next year, Samsung S11 will adopt a new large-size large-pixel CMOS.

Samsung has considered the 10x optical zoom phone project not long ago, which is stronger than the P30Pro's 5x, but it was eventually cancelled because it is too thick and doesn't look like a phone. If you give up the thin body because of this, this is what Samsung does not want

Although Samsung has developed and mass produced 5x optical zoom camera, but Samsung will not use it for flagship phones, maybe the future A series will adopt, maybe. The greater possibility is for external sales to Chinese brands.
 
Sro znaci,opet cemo vam prodati istu stvar kao pre 4god za mnogo vece pare. Lepo ja kazem da tapkaju u mestu vec 3,4 god
 
Poslednja izmena:
Klasika. Postali su kao Apple, samo presipaju iz šupljeg u prazno. Prodaju jajca za bubrege.
 
Nije ni cudo sto ce huawei da ih prestigne i preuzme prvo mesto (ako bude sve u redu sa google)..

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Prestice ih malo sutra :)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ovo je već podnošljivije i lepše rešenje od onoga sa 4 kamere u redu. A za huawei me baš briga; note seriju nikad nisu ugrozili, a sad bez androida su još manje šanse ;)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Note seriju nikad nece ni da ugroze,ali me nervira sto nesto vrte jos od s7..

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Offtopic ali ajde: ja pisem ovo sa Note9, ali za sve je dobro da Huawei nastabi da cepa sa telefonima. Samo konkurencija ima da natera ostale (Samsung) da stvarno pocnu da nude nesto novo i bolje, inace ima isti senzor kamere iz s7 i baterija da budu i u note19.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nemam problem sa tim, ionako koristim bt sluske , a što se drugog nedostatka tiče, tu sam indiferentan. Ali, vrlo lako mogu da zeznu stvar, kao što su učinili sa Note5 do Note8 (uslovno). Ja sam, primera radi, bio među prvima koji je uzeo prvi Note kada se pojavio, i menjao kako je svaka generacija izlazila (3.gen sam uzeo Note3 neo, ko se seća toga modela), i kada se pojavio Note5 , odustao sam, da bih se vratio tek skorije, da pojavom devetke. Imam utisak da su Note korisnici, malo konzervativnija grupa, koja ne voli takve skokove u dizajnu, neproverenim funkcijama itd... Možda grešim, naravno, imaju valjda stotine ljudi tamo koji se bave marketingom i ciljnim grupama...

SM-N960F
 
Za mene je Note počeo da "gubi" smisao posle Note 4. I dalje ga lično smatram jednim od najboljih Note uređaja od tadašnjeg pa do sadašnjeg vremena. Lepo je što danas dolazi BT tehnologija, ali 3.5mm nije samo pogodan za slušanje muzike. Nema recimo svako BT u kolima, a može da ima najobičniji aux kojim bi mogao da pušta muziku. I ovaj hole u ekranu...ne vidim čemu konkretno to može da služi više osim da osakati izgled. Opet kažem, moje lično mišljenje.
 
Meni je recimo bas krivo kad sam presao sa Note 5 na note 9 , apsolutno nikakav wow, pisao sam vec. Da mi je baterija bila zdravija na petici, nikada ga ne bih menjao. Izgleda da ce 10 da bude jos manji inkrement u odnosu na 9.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Novi leak kaze da je Samsung odustao od toga da uredjaj nema dugmice, pa ce ih ipak imati jer nije prosao testiranja.
 
Meni je recimo bas krivo kad sam presao sa Note 5 na note 9 , apsolutno nikakav wow, pisao sam vec. Da mi je baterija bila zdravija na petici, nikada ga ne bih menjao. Izgleda da ce 10 da bude jos manji inkrement u odnosu na 9.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Ja i dan danas ne mogu note 7 da prežalim, ono bi bio extra telefon
Na kraju ce uspeti da us.... i note
A kako drugačije! Bogu hvala pa mi note 9 savršen

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Note je definitivno klasa za sebe samo se plasim da n10 nece doneti nista novo osim dizajna i cipseta ali videcemo, ako je tacan leak i ova rupica na sredini onda stvarno nemam reci, lepse resenje je onda s10plus ili obican
 
Ma samo nek naprave verziju kao s10e što je; kompaktniji (tj do nekih 72mm širine) i sa ravnim ekranom uz mogućnost zadržavanja led notifikacije i ja happy

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno