Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

Kad neko proba FP neka javi utiske, pogotovo ako je probao i na S10.
 
Izgleda da je to isto kod svih novih modela, kad se proba nista posebno. :)
 
Pa, za par godina, kada konačno i kamera bude ispod displeja a ivice skroz nepostojeće, ne znam šta će više moći da se proba i oduševi, sve će biti isto :)
 
Juce sam video izlozen note+ i iskreno mislim da sam pogrešio što sam već naručio isti. Ova ogledalo boja ne da je magnet za otiske nego je to katastrofa i ono što baš bode oči je izbacivanje audio ulaza....

Послато са Fun_S500 помоћу Тапатока
 
Juce sam video izlozen note+ i iskreno mislim da sam pogrešio što sam već naručio isti. Ova ogledalo boja ne da je magnet za otiske nego je to katastrofa i ono što baš bode oči je izbacivanje audio ulaza....

Послато са Fun_S500 помоћу Тапатока

Zanimljivo, naručio si telefon i sada ti tek "bode oči" to što nema audio ulaz (to je kao iznenađenje odjednom) i iznenadilo te što na staklu ostaju otisci prstiju?

U svakom slučaju u odnosu na taj Vivax S500 primetićeš veliki napredak, ako si ga već poručio :)
 
Ja ne znam ko note i te flagship telefone ne nosi u zaštiti pa se ti otisci niti prave niti vide. A sa druge strane, ko do sada nije prešao na potpuno wireless slušalice, vreme mu je...po meni su mogli komotno i pre 4 godine da ga izbace i više me boli to što ga namerno izbacuju da bi uzeli pare nego iz nekog (navodno veća baterija) razloga!

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Ja ne znam ko note i te flagship telefone ne nosi u zaštiti pa se ti otisci niti prave niti vide. A sa druge strane, ko do sada nije prešao na potpuno wireless slušalice, vreme mu je...po meni su mogli komotno i pre 4 godine da ga izbace i više me boli to što ga namerno izbacuju da bi uzeli pare nego iz nekog (navodno veća baterija) razloga!

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Ma nema to veze sa vecom baterijom,nego eto neki trend takav.:)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pa da. Trend uzimanja para na adaptere [emoji849]

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Note 8 je bio crn, supruga ima beli s10+ i iskreno u odnosu na ovu "ogledalo" boju otisci se ni ne vide. Normalno je da cu ga ubaciti u providnu masku ali na prvu loptu mi je to zasmetalo. Ne secam se kad sam poslednji put koristio audio izlaz posto sam maznuo buds koje je dobila supruga ali jajarski im je razlog zbog baterije a uspeli da zavuku celu olovku.... :mad:
 
Juce sam video izlozen note+ i iskreno mislim da sam pogrešio što sam već naručio isti. Ova ogledalo boja ne da je magnet za otiske nego je to katastrofa i ono što baš bode oči je izbacivanje audio ulaza....

Послато са Fun_S500 помоћу Тапатока
Ako ti jednom ispadne bez zastite na beton, racunaj da si izgubio 350-400 evra na novi ekran, a i zadnje staklo nije bas jeftino.
Izbacivanje 3.5mm i meni bode oci, ali to je opsti trend koji je postavio Apple. Inace nije audio ulaz nego audio izlaz. ;) Signal izlazi, nema veze sto dzek za slusalice ulazi... Nebitno, isto kao sto vecina ovde ne pravi (ili ne zna?) razliku izmedju operatora i operatera, ali nije lose znati kad je vec u pitanju specijalizovani forum. :)
 
Ako je nebitno zašto si onda posvetio ceo post time što si pametovao kao da sam retard koji ne zna razliku između ulaza i izlaza a očigledno je da je je bio typo. Neverovatno.....

Послато са Fun_S500 помоћу Тапатока
 
Ako je nebitno zašto si onda posvetio ceo post time što si pametovao kao da sam retard koji ne zna razliku između ulaza i izlaza a očigledno je da je je bio typo. Neverovatno.....

Послато са Fun_S500 помоћу Тапатока

Ja sam napisao to sa krajnje dobrom namerom, a to sto si ti sujetan i bezobrazan je tvoj problem.
 
Ako ti jednom ispadne bez zastite na beton, racunaj da si izgubio 350-400 evra na novi ekran, a i zadnje staklo nije bas jeftino.
Izbacivanje 3.5mm i meni bode oci, ali to je opsti trend koji je postavio Apple. Inace nije audio ulaz nego audio izlaz. ;) Signal izlazi, nema veze sto dzek za slusalice ulazi... Nebitno, isto kao sto vecina ovde ne pravi (ili ne zna?) razliku izmedju operatora i operatera, ali nije lose znati kad je vec u pitanju specijalizovani forum. :)
Hmmm? Kako IZLAZ, kada se koristi i za mikrofon? Ja koristim sluske sa mikrofonom za razgovor cesto.
Zato i obavezno gledam da li imao audio ulaz/izlaz. MAda bi za ulaz progutao, za izlaz ne bi.
 
Ja ne znam ko note i te flagship telefone ne nosi u zaštiti pa se ti otisci niti prave niti vide. A sa druge strane, ko do sada nije prešao na potpuno wireless slušalice, vreme mu je...po meni su mogli komotno i pre 4 godine da ga izbace i više me boli to što ga namerno izbacuju da bi uzeli pare nego iz nekog (navodno veća baterija) razloga!

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Kod Note10 je bio neki članak na internetu da je trade-off bio 100mAh veća baterija ili konektor za slušalice. Mislim da je teško kod Note10 dobiti sve to, plus olovka mora da se smeti u kućište itd. Nije situacija kao kod Apple gde su isti telefon nazvali iPhone 7 i izbacili konektor za slušalice nakon što su kupili Beats :)
 
Hmmm? Kako IZLAZ, kada se koristi i za mikrofon? Ja koristim sluske sa mikrofonom za razgovor cesto.
Zato i obavezno gledam da li imao audio ulaz/izlaz. MAda bi za ulaz progutao, za izlaz ne bi.

Jesi ti čuo za Bluetooth handsfree - izmišljen je još u vreme Ericsson-a T28 :)

Većina ovih bluetooh slušalica imaju i mikrofon...
 
Ja ne znam ko note i te flagship telefone ne nosi u zaštiti pa se ti otisci niti prave niti vide. A sa druge strane, ko do sada nije prešao na potpuno wireless slušalice, vreme mu je...po meni su mogli komotno i pre 4 godine da ga izbace i više me boli to što ga namerno izbacuju da bi uzeli pare nego iz nekog (navodno veća baterija) razloga!

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Za otiske se slažem, ali za ulaz za sluške ne. Blutut slušalice sa kvalitetom šluški na žicu od 20 evra koštaju 150 minimum! O dugotrajnosti da ne pričamo.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja bi uvek bez razmišljanja izabrao mobilnost koju dobijam bez žica zarad nešto lošijeg zvuka...ali 100 ljudi 100 ćudi; zato bogu hvala danas ima svega u ponudi, bar kad je android u pitanju!

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Kad krece isporuka ili pocetak prodaje u radnji?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Pa zvanično u petak 23.08 ...ko prvi dobije nek prenese utiske i neka kaže da li mu je kutija od telefona bila otvorena ....
 
Ja imam/o 2 para medju najboljim over-ear bt sluskama(Sennheiser Momentum Wireless i B&O H9i, oba para originalna cena po 500e, dakle vrh ponude), ne mogu ni da pridju zicnim po kvalitetu zvuka u toj ceni, ali zato imaju integrisan noise cancelling i headset, plus neke dodatne sitnice koje ih cine nezamenjivim.
To jest, najvise se gubi na jacini, ne toliko na samom kvalitetu.
Dodatno, ko se navikne na bt, kabl vise ne dolazi u obzir :)

Slepacki od Samsunga je to sto u pakovanju ne daju type-c to 3.5mm jack adapter, nego moras da ga dokupis, pa je jasno da isti nije izbacen zbog vece baterije, nego pohleposti.

Ali sto se funkcionalnosti tice, ne gubi se mnogo, bas zbog toga sto i dalje mozete da koristite zicne slusalice, te mislim da je cela ta prica o 3.5mm i 90Hz ekranu prenaduvana daleko iznad svih granica vaznosti.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kad krece isporuka ili pocetak prodaje u radnji?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Meni rekoše u Delta city-ju(samsung radnja) , da pre-orderi dobijaju uređaje 19. ili 20.
Cekam da me zovu [emoji4]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ne dobija niko pre petka, tako je meni receno.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Kod Note10 je bio neki članak na internetu da je trade-off bio 100mAh veća baterija ili konektor za slušalice. Mislim da je teško kod Note10 dobiti sve to, plus olovka mora da se smeti u kućište itd. Nije situacija kao kod Apple gde su isti telefon nazvali iPhone 7 i izbacili konektor za slušalice nakon što su kupili Beats :)
Hmm, ja rekao da cutim o Apple-u, ali kad vec kazes... +1 :D

Ja BT ne zelim iz dva bitna razloga:
- ne zelim jos bezicnih veza (primarno jer trosi bateriju)
- ako nisu earbuds, teske su i ne mogu ih nositi satima nikako (ne mogu da podnesem ni zicane koje nisu in-ear, ne podnosim grejanje glave...)
- ako su earbuds, izgubicu ih za tili cas. Ili ce ispasti dovoljno cesto da su mi neupotrebljive. Onog trenutka kada sluska padne, tog trenutka ja je vise ne stavljam u uvo, dok ne ocistim alkoholom. Pricajte sta hocete, ali dok to nisam radio, bolele su usi :D
 
Pa vise trose 3.5mm slusalice bateriju na fonu, nego bt :)
Imas sportske bezicne, sa gumom za uvo, ne ispadaju nikada.
Imas i bezicne sa kablom iza vrata, pa ih nikada neces ni izgubiti..
Zicne imaju prednost samo u ceni i kvalitetu zvuka, ako pricamo o skupim zicnim slusalicama.
A i to je zavisno upotrebi, jer modeli sa noise cancelling-om dosta doprinose kvalitetu slusanja na otvorenom, dok su zicni modeli sa NC jako retki i jako skupi.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja ne znam ko note i te flagship telefone ne nosi u zaštiti pa se ti otisci niti prave niti vide. A sa druge strane, ko do sada nije prešao na potpuno wireless slušalice, vreme mu je...po meni su mogli komotno i pre 4 godine da ga izbace i više me boli to što ga namerno izbacuju da bi uzeli pare nego iz nekog (navodno veća baterija) razloga!

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Evo ja, ovo mi je treci note, ni jedan ne koristim zastitu, lepse mi lezi u ruci, a i ovako se greje, jos da mu nabacim zastitu bi bilo previse. Prethodnom sam skucao ekran nakon 3 godine koriscenja.
Za te vajerles slusalice, vec je receno, ali nije prakticnije ako moras da provervas da li napunjeno, ako ne mozes da prikopcas u sekundi gde hoces (sluzbeni laptop, ne mizes tek tako da instaliras programe) i ako lako mozes da izgubis jednu slusalicu.

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
 
@zava1974 ja znam da će neki da se pohvale...a ti se javi sa impresijama ako si odradio preorder ;)

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno