Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

Sada ispada da pricam sam sa sobom, ja ne mogu delete :)

Tako je, mene jako ppvoljno izlazi uz Box u odnosu na moju trenutnu situaciju, a ponudu kod svakog provajdera na sajtu imas od dana izlaska N10.
S obzirom da sada placam paket 4k, nastavio bih i telefon me izlazi 70k dinara.
Cak i da potpisem za popust, a telefon uzmem preko oglasa, mislim da me nece jeftinije izaci, jer nema sanse da ce prvi primerci biti ispod 800e, a bzvz treba da lupim toliki kes odjednom i da mi garancija bude na drugu osobu, pa da se zezam sa notarem oko gluposti poput telefona :)


Nego, gde moze da se uzme osiguranje telefona i koje su cene?
Ne trpim kondome, a i ako jako retko, desi se da mi rokne fon na parket...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
@Xeroj
U pitanju je bug kad se koristi mobilni pregled.... ;)
Ja izracunah da bi me za 2 godine Note i box4 kostali oko 1800e, sto mi nije isplativo, da bar ima nove kamera senzore, pa da razmislim... :D
Sto se tice osiguranja, pogledaj Uniqa i Generali, za cene ne znam kako se krecu...
 
Naravno, sve je to zavisno od toga sta ti treba.
Isto tako sam izneverovao kada mi je drugar rekao da mu je jeftinije da kuouje novi auto od 40k evra svake godine, nego da kupuje jedan u 4 godine, pa kada mi je objasnio sta mu se i koliko odbija iz firme, ispade da zaradjuje menjanjem auta.

Da ne trujem vise temu mtsom, valjda sam dobro sa fona stavio spoiler...
Box 4 beli(400/160 optika) i Note 10+ izlaze 10.500 mesecno, dakle 2100e na 2 godine.

Oduzmem tu 6x7.5k=45000, izlazi na malo vise od 1700e.

Ali mene sada bez Note 10+ kosta mnogo losiji net i mnogo losiji paket za mob, 9k×24= ~1850e.

Dodatno, u boxu dobijes 100gb mobilnog neta mesecno, koje mozes da delis izmedju 4 broja, tako da bih mogao celetu, kevi i sestri da smanjim pakete i dodatno da ustedimo oko 2, 2.5k mesecno, sto znaci u najgorem slucjai, jos 400e na 2 godine.
Tako da kada saberes sve, mene izadje oko 500e jeftinije da kupim Note 10+, nego da ostavim sve kao do sada :)
I sutra lada prodam Note 10+ i sada S8+(necu, dacu ga kevi, ali kada bih hteo), dodje na oko 1050e ustede...

Naravno, jos je jeftinije da ne uzmem fon, ali samo govorim o tome kako je meni sa moje tacke gledista, jako povoljna ponuda trenutno.



Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mali info za sve, ima ih u Ušću ...
 
Trebalo bi ovoh dana da samsung izbaci mapu u kojim sve poslovnicama ima da se isproba pre zvanicne prodaje.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Bas lep uzivo. Tehnomanija u centru NS
b7d76df1a00398847d590755381a75f2.jpg
4bf314308039545043a364738798a59b.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
^Za malo pa Note 10 :d




Inace, potvrdjeno je jako dobro punjenje N+ i na standardnom punjacu:


Edit:
Sada videh da ima i drain test:



Pokidao :)
 
Poslednja izmena:
Haha jesam se ispalio, jos pise iznad note 10+ gde stoji fon, brzinski uslikah, zato je i mutnija malo slika [emoji23]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nema veze, vidi se na drugoj slici malcice u cosku, so it's legit :D
 
Hahaha kakav fail [emoji23][emoji23][emoji772]

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Al kako po prici ispada da ga je spazio, brzinski slikao i pobegao , hehehe :) jos se obradovao da je video note :) show
 
Uz preorder za sad ovsj popust ssmo ide? Nigde bundle sa satom ili necim slicnim, da se uvode 2 in 1 :)?

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Uz preorder za sad ovsj popust ssmo ide? Nigde bundle sa satom ili necim slicnim, da se uvode 2 in 1 :)?

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Obično je preorder tih 100 evra kao popusta + eventualno trade-in

Posle idu slušalice, satovi i ostale zezalice. I na kraju stigne na KP za 650 eur... Pa posle S11 i sve u krug.
 
Uz preorder za sad ovsj popust ssmo ide? Nigde bundle sa satom ili necim slicnim, da se uvode 2 in 1 :)?

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
Nece sat prije oktobra, a kako su brzi, dobili bi poklone za Novu.[emoji23]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Uz preorder za sad ovsj popust ssmo ide? Nigde bundle sa satom ili necim slicnim, da se uvode 2 in 1 :)?

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
Opšte poznato da je uvek bolje u drugom talasu kupovati, tj budu vredniji pokloni! Znam mnoge koji su se zez sa preorderom ;)

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Pa na slici se vidi oko postolje za Note 10, samo što je sa suprotne strane od ovog A70. :d
 
Imace note u pojedinim poslovnicama oko 18 avgusta vec da se isproba,izbace na svom sajtu mapu,tako je svake godine ako pratite.:)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Opšte poznato da je uvek bolje u drugom talasu kupovati, tj budu vredniji pokloni! Znam mnoge koji su se zez sa preorderom ;)

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Znaci cekamo cekamo :D. Dooobro! Mozda cak i do kraja Septembra da vidimo sta konkurencija kaze kao odgovor ali ovo je prvi Note posle 5ice (na koju sam se opekao a servis me oduvao) da zelim da kupim i to u preorderu :D
 
Juce sam malo cackao N10+ u Uscu, sto bi se reklo #$%# za bubrege, meni ono nista nije nit lepse nit bolje od Note 9, ona prednja kamera kao poveci mitiser, mladez .....displey osvetljenje osinuto na max kao svetliji, povecao na N9 za nijansu da kazem bolji na N10+. Po meni bas nista posebno, nije mi ostavio neki utisak. Ne kazem da ga necu kupiti ako mi ispadne neka dobra kombinacija al mislim da cu baciti pare samo.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Svi ćemo mi kupiti manji ili veći, pre ili kasnije! [emoji23][emoji56]

Zna li iko jel se pojavio u BIG-u u Ns?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Juce sam malo cackao N10+ u Uscu, sto bi se reklo #$%# za bubrege, meni ono nista nije nit lepse nit bolje od Note 9, ona prednja kamera kao poveci mitiser, mladez .....displey osvetljenje osinuto na max kao svetliji, povecao na N9 za nijansu da kazem bolji na N10+. Po meni bas nista posebno, nije mi ostavio neki utisak. Ne kazem da ga necu kupiti ako mi ispadne neka dobra kombinacija al mislim da cu baciti pare samo.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
Pa ja ne znam sta bi ti druze,telefon izgleda brutalno sta to treba da naprave da bi ti rekao wow?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nisam odavno vidio da neko ovoliko brani Samsung kao ti...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
A sta ko konkretno branim,pitao sam ga sta treba da naprave da bi rekao wow?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Hm meni na pamet pada da ubace bateriju koja ide u Asus ROG II telefon. Mada sa ovim ultra brzim punjenjem je isto ok. Jedino sto malo unistava bateriju koja nije lako izmenjiva (kao ni na jednom telefonu sad).

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Asus ima 240g, dosta je visi, siri i deblji, sa manjim ekranom...jer je fokusiran ka igrama.

Sa ovom baterijom, Note je trenutno medju najboljim telefonima po autonomiji telefona, stvarno samo izmisljate mane.

I ne znam sta revolucionarno ocekujete od telefona koji izlaze jednom godisnje...logicno je da ce svaki biti upgrade u nekoj meri, doneti ponesto i to je to.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hm meni na pamet pada da ubace bateriju koja ide u Asus ROG II telefon. Mada sa ovim ultra brzim punjenjem je isto ok. Jedino sto malo unistava bateriju koja nije lako izmenjiva (kao ni na jednom telefonu sad).

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
Po meni kako sam vec rekao,ovaom notu je falilo samo bolji senzor kamere i eventualno jaci zoom kao na huaveju da bude bas ubica.:)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Fali i kršten SD procesor za EU, za ovaj novac ne sme da bude razmišljanja o bateriji. Huawei ih je uništio u foto modu zadnje kamere. Prednja kamera očaj već godinama. I oni i dalje istu maglu ponovo, ok izgled, ali ti džabe kada nema funkcionalnost. Mislite da poslovnim korisnicima ne treba video poziv? Ne treba dobra baterija i telefon koji se ne greje? Apsolutno za ovaj novac mira biti sve savršeno, a ne da me oduva neko sa tri puta jeftinijim telefonom kada stavi GCam.
 
Sta fali senzoru, kada je kamera na testu ispala najbolja od svih telefona?

Cak i da negde ne ispadne najbolji, u samom vrhu je.

Bolje nego da izbace kameru sa 150 neoptimizovanih i neispeglanih megapixela.



Koja selfi kamera je losa, koja zadnja kamera je losa, koje lose trajanje baterije, o cemu pricas ti, jel mi gledamo iste testove, pricamo o istom telefonu?




Inace, potvrdjeno je jako dobro punjenje N+ i na standardnom punjacu:


Edit:
Sada videh da ima i drain test:


Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno