Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

Nisam mali note imao prilike da vidim, cim budem i to uspeo javljam :) pored ovog veceg brata tesko da bi uzeo manji. Stvarno je dozivljaj, nisam u ruci drzao nikad tako impresivan telefon, radili su bas bas na tom woow efektu sto generalno i treba naravno. E sad i na njemu stuca onaj app drawer...kako to ne resevaju nije mi jasno.
 
Rijesava nova launcher sve [emoji2]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ajd javi sta su ti rekli, to i mene interesuje.

Od 23. avgusta krece prodaja, dobijaju telefone, preorder je jedino moguce odraditi online, a i najbolje je kupiti tako, jer dobijas jeftinije telefon.
Ako kao i meni, ne moze da se loginuje na sajt, posaljes email na [email protected] sa svime sto zelis, dakle paket i telefon, kao i licne podatke i onda ti se jave iz online prodaje.
 
Koliko jeftinije?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Pa, preorder je moguc samo online, a telefon je jeftiniji 500 dinara mesecno, sto na 24 meseca izadje 12k.
I dobijes 1GB neta mesecno dodatno...sve zato sto si online narucio.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ne isplati se to na paket sad uzimati nikako.



Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Bice on oko 700 na oglasima polovinom novembra tad ce biti top kupovina.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ne isplati se nikada...

N960F
Može li neko da mi objasni, zasto mislite da se ne isplati nikada uzeti uz paket?
Ja sam uzeo p30 pro kad se pojavio, na 24 meseca, izaci ce me oko 84k dinara (oko 710 evra), ne racunam novac dat za paket, svejedno bih taj novac dao.
Comtrade sad prodaje p30 pro za 109.000, kao neko "sniženje". U toj situaciji mislim da sam bolje prosao, nego tako da ga kupim za keš, cena mu je na kupujem prodajem od 500 do 700 evra, te pare nemam da dam odjednom, ovako na paket mi je mnogo lakše, plus, dobio sam telefon odmah, nego da cekam pola godine ili vise, pa da ga uzmem za mozda 400


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Gde si uzeo p30 pro,na koji paket jer racunaj jos u tu cenu paketa ti ide jos nesto malo kad uzmes telefon,tipa u mts omorika 2 bez twlefona je 2000 mesecno sa telefonom 2700,pricam samo za paket,note 10 plus jw na tom paketu 90 000 ucesce pa ti racunaj sve kad se sabere koliko to izadje.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pa i racunao sam to, paket omorika 1 je 1500 dinara, kad se uzima telefon je 2000, znaci 500 dinara vise, a telefon je 3000 mesecno, to je znaci prakticno 3500 za telefon, na 24 meseca, to je 84.000 dinara.
Omorika 2 paket mi nikako nema smisla, placas vise, a dobijas u sustini samo malo vise gigabajta neta, ja imam sad stalno 8gb,jer se sve prenosi sto ne potrosim
Ne znam situaciju za Note 10+, zato i pitam, ja mislim da sam prilično dobro prosao sa p30 pro
 
Uz omoriku 1 note 10 plus jw ucesce preko 100 000,sad sve zavisi kako ko gleda,ja sam uzeo s8plus na paket tek kad je izasao bio jw skup kao vatra.:)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pa svi flegovi su skupi kad izadju, stvar je samo, da li zelis da ga imas odmah ili da cekas. Ako zelis odmah, placaj skuplje, prosto...
 
Ali samsung cepa i cene, sad vidim da je rata na mts-u samsunga s10e pala, inace je bio iste cene kao i P30 pro, a realno, nisu bas ista klasa, po meni
 
Pa i racunao sam to, paket omorika 1 je 1500 dinara, kad se uzima telefon je 2000, znaci 500 dinara vise, a telefon je 3000 mesecno, to je znaci prakticno 3500 za telefon, na 24 meseca, to je 84.000 dinara.
Omorika 2 paket mi nikako nema smisla, placas vise, a dobijas u sustini samo malo vise gigabajta neta, ja imam sad stalno 8gb,jer se sve prenosi sto ne potrosim
Ne znam situaciju za Note 10+, zato i pitam, ja mislim da sam prilično dobro prosao sa p30 pro

To ti zavisi i od proizvođača. Često oni isto daju neku podršku operateru, pa oni naprave paket kao tvoj za određeni telefon. U to vreme sam i sam razmišljao da kupim P30 Pro i iako je npr. regularna cena bila veća/ista kao S10+ (ne sećam se tačno, nije bio manje sigurno) preko operatera (Telenor, MTS) je uz isti paket mesečna rata uvek bila niža za Huawei, nego za Samsung.

VIP je imao neke super uslove za A40/A50 dok je to preko Telenora bilo kada sve preračunaš, ono, da ne ne veruješ, kao da je neka greška...

Generalno, ako preračunaš neki od modela od ovih 2nd tier proizvođača, vidiš da ti se uvek više isplati da iskeširaš Xiaomi, Motorolu čak i u legalnoj radnji, nego da kupuješ preko operatera na rate.
 
Telenor dere, tu nema priče.
A moja sestra je u mts-u uzela pre neki dan xiaomi redmi note 7, izadje je oko 21000 telefon, sto je isto kao na kupujem prodajem...
Da ne idemo dalje u off...
 
Telenor dere, tu nema priče.
A moja sestra je u mts-u uzela pre neki dan xiaomi redmi note 7, izadje je oko 21000 telefon, sto je isto kao na kupujem prodajem...
Da ne idemo dalje u off...
Pa jeste isto sto se cene tice,ali sto se garancije tice nije...

Sent from my S9
 
Ja mislim da nije skupo.
Uz Omorika 3, mene 10+ izlazi 70k, sto je 590e.
Da, placam 24k vise za 2 godine, ali iskreno, ja nikada ne bih potpisao ugovor za 25% jeftiniju tarifu...da je 50% cene kao nekada, verovatno i bih.

Na box paket me tek smesno izlazi, bukvalno me N10+ izadje 200 dinara mesecno kada oduzmem od onoga sto sada placam...ali za sada nista od boxa, dok se ne zavrsi instalacija optike, sto moze biti za nedleju dana, a moze biti i za 6 meseci, kako sam cuo :)

Dodatno, kao novi korisnik Boxa dobijam minimum 6 meseci paket od 7.5k za dinar...pa kada bih sve to sabrao u odnosi na sadanji moj paket od 4k dinara i 5k Eon u Sbbu, bukvalno sam u plusu kupovinom Note 10+ :D
Mozda kasnije povezem broj u Box.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Koliko li su to lose siigurno loše izračunali u MTSu pa te stvarno tako malo košta :D
 
To mi mislimo, zarade oni itekako :D

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Stvarno je dozivljaj, nisam u ruci drzao nikad tako impresivan telefon, radili su bas bas na tom woow efektu sto generalno i treba naravno. E sad i na njemu stuca onaj app drawer...kako to ne resevaju nije mi jasno.

Potpisujem. Uživo je fantazija. S10+ ko igračka.
Dok ne promene procesor mene vala neće videti sa exynos.
 
@Xeroj87
Je l to neka posebna ponuda za tebe kao starog korisnika ili vazi za sve, ukljucujuci i nas koji do sada nismo imali veze sa MTS? :)
Imam MTS optiku u zgradi, ako uz paket od 7.5k (6 meseci 1din) dobijam N10+ za 200 din mesecno, onda da predjem na MTS, N10+ prodam i 2 godine imam tv i net za sitne pare. :d
Jos kad bi im radio sajt kako treba, da vidim odmah umesto da ovde komentarisem... Probacu sutra na kompu.
 
Hmm, ova ponuda is mts-a me sad bas kopka...imam box paket i istice mi ugovor, uz njega je omorika 1, pa bi ovaj tel ispao mesecno po 3400rsd, stvarno dobra ponuda
 
Ne, na taj box paket je Note 10+ 2950 mesecno.
Mene izadje jeftinije jer time ukidam SBB eon od 5k i ne placam 4k racun za telefon, a ubacis tu i 6 meseci po dinar i izvedes racunicu koliko me manje kosta.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ne, na taj box paket je Note 10+ 2950 mesecno.
Mene izadje jeftinije jer time ukidam SBB eon od 5k i ne placam 4k racun za telefon, a ubacis tu i 6 meseci po dinar i izvedes racunicu koliko me manje kosta.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Neće da može oboje,ili uređaj ili 6 meseci po dinar.

Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
 
Hmm
Note 10 Resolution 1080 x 2280 pixels, 19:9 ratio (~401 ppi density), Infrared port No, 3.5mm jack No
Note 4 Resolution 1440 x 2560 pixels, 16:9 ratio (~518 ppi density), Infrared port Yes, 3.5mm jack Yes
Da li sam ja lud ili ne ne znam ali znam da skoro od mene nece videti ni $. A imao sam sve S serije do S10
to je i meni cudno, vratili su se na S4 nivo sa rezolucijom :smoke: daleko da je los telefon, ali zasto, zasto, zastooo..S6 je imao 2k na 5.1".
 
Neće da može oboje,ili uređaj ili 6 meseci po dinar.

Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
Ne, nego mi je box 4 beli 7.5k umesto 6.5k, zato sto sam uzeo telefon.
Dinar je zato sto sam nov korisnik, nema veze sa telefonom.
Ratu za telefon placam, ali 6 meseci ne placam tih 7.5k.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ne moze edit na mobilnom pregledu, obrise mi celu poruku... Sad vidim da si u drugoj poruci napisao 2950din mesecno, a 200 din u odnosu na sta sad placas...
 
Nazad
Vrh Dno