Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

Stigao Januarski na VIP.
 
I kod mene vip isto, klasika sigurnosni update

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Zasto brate Dakii, zasto???
 
A dosadno mi bilo veceras na poslu ahahahahaha ali bukvalno iz dosade. :)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Aj pa nek je sa srecom ;). I da lepo sluzi masina.
 
Hvala, idem sutra po djuntu, da ne radim veceras bih otisao, pisem utiske kad preuzmem. :)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nije da te crnjačim, ali teško možeš biti zadovoljan kao sa ovim telefonom..


Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Iskreno nadam se da ce bar osnovne stvari da opravda, nisam neki sto kazu "power user", igrice ne igram, nemam instagram, face messenger....najosnovnije stvari i olovka, samo dan da izgura i nocne smene, ako ne bude to to, bice dovidjenja prijatno ajd u oglas.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Mašina je N10+, nema dileme. Ja sam bio malo skeptik kada sam instalirao A11, mislio sam da će nešto da zeznu, ali Boga mi, do sada radi kao podmazan. Još mi je nekako lepši hvat u ruci na N10+ nego na N20 Ultra modelu.
 
^ fenomenalan telefon. Brz, fluidan, odlična kamera, ekran, 12gb sa 256gb... po meni nema mana.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Razmišljam se da li da mu puknem neki skin na leđa. Držim telefon u rugged case-u, i kada ga izvučem da ga prebrišem poželim da ga ne vraćam nazad u case.
 
^ nisi jedini, ali ipak ja ne bih. Ja koristim ringke air providnu i izgleda prelepo pošto je aura glow.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Jel ti izbledela? Providne znam da hoće da požute vremenom. Mislim to su one od 300-500 kinti a verujem da je Ringke ipak kvalitetniji.
 
^ na žalost jeste, poručio sam pre neki dan 2 komada za 21$. Što se tiče kvaliteta je odlična, jedino požuti kao i svaka providna ali ipak treba duži period nego na primer nillkin nature.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
I ja imam isto Aura Glow a pre njega sam imao beli. On mi je bio lep dok nisam uzeo ovaj koji je prelep :). Još da ujurim neko kršteno staklo i da skockam sve.
 
^ ja sam pod folijom iz mobile outtfiters. Probao sam nekoliko stakala i otisak je užasan. Iskreno nisam probao neko bolje tipa 30$+

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Meni je fabrička i dalje na njemu. Otisak prsta radi odlično sa folijom ali sam recimo sa Nillkin staklom imao toliko fail-ova da sam ludeo. Pritom je koštala 4.500 dinara.
 
Zbog stavljanja sam skinuo i zeznuo se. Kao i ti dao novaca i opet isto otisak nula. Vratio se na foliju ali pod rizikom od pada.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
A to i mene najviše brine, ako rokne, roknuo je. Mogu da poručim preko mobilefun whitestone ali su prošli put naši carinici raskupusali paket i to dva puta.
 
^ kod nas uvek *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*izam, ja sam kao i ti prihvatio pa šta bude.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ma uzmete Samsung Original Rugged Case ili Spigen Armor.
Oni imaju podignute ivice i ako telefon padne na ravno (pločice, parket, beton..) u stvari pada na masku a ne na ekran.

Samsung
https://www.amazon.com/Samsung-Official-Galaxy-Rugged-Protection/dp/B07VC4QKMZ

Spigen
https://www.phonelife.se/galaxy-note-10-plus/galaxy-note-10-plus-case-rugged-armor-black

Tu još ima Speck,gore sam dao model.
Imam jedno 10ak kvalitetnih maski, i mijenjam ih nedeljno. Svake nedelje imam osjećaj da imam novi telefon [emoji41]
To znači dobra maska.

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
^ ima i ringke isto izdignuti deo ali opet uvek postoji šansa da padne kako ne treba. Što kažu ne treba biti rob telefona, maksimalno pazimo pa šta bude.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Pa da, ja uzimam za Samsung samo oriđiđi. Jeste da ima cenu i da koštaju ali vrede. Jedino što jurim jeste neko staklo za kameru ali mislim da će da stvara onaj odvratan efekat na kameri kada se postavi.
 
^ jedino da probaš, ako ne valja lagano ga skineš.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Zasto brate Dakii, zasto???������������������
Raspakovao djuntu, nekako mi lepo lego, sa Telenora je pa mu sad ubacujem SEE. N10+ ce u oglase definitivno. :)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Note 20 Ultru, lagao sam sebe da necu uzeti i samo kliknulo na poslu iz dosade i uzeh. :)

Послато са SM-N985F помоћу Тапатока
 
Note 20 Ultru, lagao sam sebe da necu uzeti i samo kliknulo na poslu iz dosade i uzeh. :)

Послато са SM-N985F помоћу Тапатока
I ja sam uzeo skoro jos nosim i n10+ sa njim.Kako si zadovoljan,jesi exy ili snap verziju?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Exy, meni je bitna garancija. Deluje mi ok, sad samo da vidimo kako ce baterija da drzi al to otom potom, i malo mi je cudno zbog rasporeda tastera nekako mi vise ogovaralo kao na N10+ sa leve strane.

Послато са SM-N985F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno