Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

Da ,da on dobija redovno mada mene mrzi da stelujem sve ponovo
Mozda ga flesnem sledeci mesec kad izadje one ui 2.5
 
Poslednja izmena:
Želim premium servis.
Inače info iz prve ruke, ljepši za ruku je Note 10 od Note 20.
Kamera je ista, bateriju nisam mogso testirati u poslovnici.

Ne vidim razloge za prelazak. Ali hoću premium lažni osjećaj da Samsung brine za mene i moju sigurnost[emoji41]

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
Pa naravno da je lepši za ruku kad je skoro cent kraći i pola uži...a pri tome lep momački dizajn [emoji6]

Inače i meni na s10 lite ne prolazi update iz nekog razloga, piše da nema novi iako samsung phone info uredno prikazuje da ima, mada mi samo uslugu učinili [emoji23][emoji23][emoji2960][emoji56]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Stigla nova Note aplikacija od Note 20.
Lag je i kod mene smanjen u odnosu na ranije (svaki dan pišem po nekoliko Notesa).

Ovo sa lagom na Note 20 je bilo u stvari do aplikacije [emoji41]
Ns Ultru je još smanjen zbog Refresh

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Stigla nova Note aplikacija od Note 20.
Lag je i kod mene smanjen u odnosu na ranije (svaki dan pišem po nekoliko Notesa).

Ovo sa lagom na Note 20 je bilo u stvari do aplikacije [emoji41]
Ns Ultru je još smanjen zbog Refresh

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
Evo sad probah novu verziju ,apsolutno bez bilo kakvog laga ,nije ni na staroj verziji bilo ali ovo je instant,bas su popravili,jos jedan razlog manje da se prelazi na n20 ultra
 
Moze neko ko je koristio oba da napise kakva je baterija manjeg notea u odnosu na s10 i s10+?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Meni na modelu n9700 izdrži između 4.30h i 5.30h sati SOTA.

Došao novi upadate, ne vidim promjene osim da mi telefon puni brzinom od blizu 4A. Prije nije mogao premo 3.5A.
Ovo ne piše niđe da je poboljšanje, ali meni je tako...
b8f2c9af3b3b69b18f24f13b826337c2.jpg
91f2d9502808584cf76972163d8a1e9e.jpg
 
Meni na modelu n9700 izdrži između 4.30h i 5.30h sati SOTA.

Došao novi upadate, ne vidim promjene osim da mi telefon puni brzinom od blizu 4A. Prije nije mogao premo 3.5A.
Ovo ne piše niđe da je poboljšanje, ali meni je tako...
b8f2c9af3b3b69b18f24f13b826337c2.jpg
91f2d9502808584cf76972163d8a1e9e.jpg
Koji imas plus ili obican? Meni uvek oko 7h sota nikad manje od 6,5 a ide i do 8. To mi nesto bas slabo kod tebe ako je plus u pitanju i jos sd
Jel one ui 2,5 ili jos uvek nista
Edit: sad vidim da he obican,mislim da je proday imao obican,vidi za sot s njim
 
Poslednja izmena:
Super je on sa običnim N u odnosu na moj bivši...uvek mi je pravio "zazubice" [emoji56][emoji849][emoji3526]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Sa mojim načinom korišćenja ovo je top.
Ne treba mi bolje...

Mada imaš gore, mogu da napravim da bude preko 2 sata SOTa a baterija na 80%.

Meni je stalno upaljen monitoring na preko 20 objekata, plus pratim određen video nadzore, radim support putem telefona ili anydesk sa telefonom.

To je ogromna stvar koju ovaj telefon može da iznese bez pregrijavanja ili štucanja.

Da pomene da oko 2 sata dnevno imam razgovora prosječno, pošaljem oko 50 mailova, i slušam Deezer makar sat i po.


Samo da baterija poživi. 01.09 će biti godinu dana od kupovine a ja sam na 363 ciklusa baterije. Znači svaki dan mi je ciklus jedan ispao.
1468b04bfc6255dae28c2ee7814d952e.jpg


Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Slično i kod mene, uz napomenu da ne igram igre, nemam Facebook i koristim samo jedan sim, za sada. Obično sot bude oko pet sati u mešanom korišćenju (4g/wi-fi).

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Tvoj ne može da se poredi sa onim iznad, bez zamerke (lično iskustvo uz sve to što si naveo da nemaš + lošiji signal) [emoji6]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Očekivao sam takvo neko trajanje baterije, mada sam očekivao i značajno bolju kameru...ali avaj.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa ne daju sve, vidiš da su i ovako već u problemu ;)

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Kada na Note 10 pušte wireless Dex, moći ću da se otresem i Huawei Matebook X Pro uređaja.

Mogu i sada ali mi se ne radi toliko oko kablova a i telefon mi stalno nešto treba.


Note 8 je prvi imao Dex, ali je trebalo postolje (dex Station) na Android 8. Kada je odrađen update na Android 9 (i par mjeseci poslije izlaska Note 9) Dex Station je postao nepotreban (iako je Samsung prvo tvrdio da bez njega ne može da radi). Dex Station je koštao od 80e kada je izašao do 35e pred sami kraj na akcije raznorazne.

Nadam se da će se istorija ponoviti i da će wireless Dex pustiti na Note 10.

Mada time bi definitivno izgubili i ovo malo ljudi što se sprema na upgrade [emoji41][emoji854]

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Odlično, kad me sve smori i nade padnu u vodu, mogu uvek na N9750 [emoji56][emoji847][emoji772]
U ovo doba svake godine sam se bar pixelu radovao, sad više ni toga nema na vidiku [emoji17][emoji849] ...maksimalno pointless godina; čast flip2 ili kako već ime!

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Počeo 2.5 globalno da se pušta na običan i plus model.
 
Kod mene na VIPu će biti ko zna kad.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Zna li neko do kada traje roll out ui2.5 za note10?
 
Skinite sa sam firmware pa flesnite odinom mada mislim da ce na ex brzo,brze sigurno nego na sd
 
Isplati li se kupiti note 10+ sa exynos za ~700€? Tražio sam sa snapdragon al nema šanse naći, bar kod nas u BiH... Ima li neke konkretne razlike u radu, ili je samo razlika u testovima?
 
Isplati li se kupiti note 10+ sa exynos za ~700€? Tražio sam sa snapdragon al nema šanse naći, bar kod nas u BiH... Ima li neke konkretne razlike u radu, ili je samo razlika u testovima?
Ne isplati se...i isprati malo par tema sa samsumg flagovima u poslednje vreme

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Jel dobija wireless dex n10 lite sa 2.5?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja mislim da kompletna n i s serija dobija ,mislim da sam video i lite na spisku
 
Nazad
Vrh Dno