Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

Da osecaj je bas bezveze, kao one kineske silikonske, imam osecaj kao da su mi ruke prljave non stop od te masnoce :)
Ali sta znam, meni gabaritno odgovara, mnogo mi je prijatnije za koriscenje telefona nego bez nje, naravno kupicu koznu pa cu verovatno promejiti misljenje jer je nisam cak ni probao

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Tek sad vidim da je i na note 10 stigla opcija da se ugasi animacija nakon otključavanja pomoću fingerptinta. Opasno me nervirala ona animacija, najzad su se setili da daju mogućnost iskljucivanja. Ko nije, neka proba, meni deluje mnogo fludinije otključavanje.

Sent from my SM-N975U1 using Tapatalk
 
Misliš na remove animation?
 
Meni je to nesta bezveze kad se iskljuce animacije,dosta je lepse na fabrici kako stoji.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ne, mislim na ovo
9850d1ada4f4576b0cfb358cba7f32fd.jpg


Sent from my SM-N975U1 using Tapatalk
 
Stvar ukusa, mada verujem da kada grafika umeša malo prste tu kasni animacija pa onda "otključava" sporije. Lično nikako ne volim prednji fingerprint, kod mene je momentalno otišao samo na pattern.
@salealexic90 To je praktično ono što sam napisao :).
 
Ja ne znam jel ostali imaju problema sa slucajnim otkljucavanjem ali ja poludeh vise. Imam i galaxy watch i kad ga nosim, on disejbluje pin i fingerprint i onda u dzepu 5x dnevno karambol, slucajna snimanja kamerom, slucajne poruke na viberu, otvori instagram pa pusta klipove... aj da se desi ponekad al meni bar 2x dnevno, cini mi se da mi je jedina opcija da disejblujem taj unlock kad nosim gw

Sent from my Samsung Note 10 using Tapatalk
 
Kolege koji Samsung servis preporučujete u BG? Sestri je puklo staklo na kameri pozadi i primetila je da ne radi fokus nakon toga.
Izvinjavam se na off.

Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
 
^ promobi

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Ja ne znam jel ostali imaju problema sa slucajnim otkljucavanjem ali ja poludeh vise. Imam i galaxy watch i kad ga nosim, on disejbluje pin i fingerprint i onda u dzepu 5x dnevno karambol, slucajna snimanja kamerom, slucajne poruke na viberu, otvori instagram pa pusta klipove... aj da se desi ponekad al meni bar 2x dnevno, cini mi se da mi je jedina opcija da disejblujem taj unlock kad nosim gw

Sent from my Samsung Note 10 using Tapatalk
Imaš podešavanja da isključiš to da ti ne otključava kad nosiš sat.

Isključi smart lock, to si uključio.
 
Jeste,i ja sam imao problem sa tim random ukljucivanjem dok mi je smart lock bio ukljucen,iskljucio sam i resen problem
 
Koliko bi koštala popravka na 10 plus zadnje kamere koja ne radi i wi-fi-ja?
 
Ako pitas zbog onog na kp sto primamljivo deluje,batali na vreme.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Malo utisaka oko baterije koja se mislim sada "slegla" kako treba. Izguram 2 dana sa njom, a juče sam napunio telefon, skinuo sa punjača oko 22.30h, ujutru u 5.20h je sa 100% svukao na 96%. 4% za 7 sati mi ne deluje toliko loše, mada je WiFi bio off.
 
@ivankp hvala brate [emoji3], ipak je SD po svemu mnogo bolji od exy.

@darko_note9 sto se tice otiska na N10+ ako je fabricka ili mobile outfitters folija radi odlicno ali vrlo glup polozaj na ekranu po meni mnogo visoko. Sto se tice stakla imao sam nekoliko i otisak je mrtav bilo uv ili full glue dok za white stone ne mogu reci posto ga nisam imao a to moze da kaze neko ko ga je koristio na N10+.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
90% 4G, 10% wifi.
2h 30min razgovora.
25min razgovora preko mesingera.
Vecinu vremena napolju, osvetljenje 70%+...
9160652e04b217c51083776282fb2ac8.jpg


Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
 
Ovo su odlični rezultati...

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Ja ne znam kako izvlačite to, meni 5 sati da izdrži igrao bih od sreće.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Moj je SD.
Danas sam izvukao oko 5h 40min na 13h koriscenja, zadovoljan sam baterijom.

Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
 
4G, 70-80% osvetljenje, 1.5- 2h razgovora.
Od aplikacija FB, IG, viber, whatapp, youtube..., 20ak slika...

Bila je bolja, ali preko 200gb mi je zauzeto memorije, i nisam radio hard reset nijednom od novembra.

Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
 
Ne znam da li da idem sa nekim custom ROM.
Ima ih sada i za SD i za Exy.
Je li neko od vas probao koji?

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Batali radnju i uživaj sa tim što imaš ;)

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Hm, jel se nekome desava sledece, pricam na spikerfon, poklopim gornje rupice i zvuk se prebaci samo da donji zvucnik? Od sterea napravi mono. U cemu je fora? Vrati se zvuk odmah cim otpustim prst odatle.
 
Verovatno proximity senzor registruje kao da je telefon prislonjen na glavu/uvo pa prebaci samo na donji zvučnik, da bi sprečio ''šok'' i moguće oštećenje sluha.
 
Uzasna opcija ako tako radi. Ugasim ekran ne znam zasto ekran onda koristi sezor blizine ako koristim telefon iz ruke. Jel probao neko uopste ovo da li mu tako radi kod sebe?
 
Nazad
Vrh Dno