Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

^ posto su nam rezultati bukvalno isti to je realnost. Meni je to ok posto mi izgura oko 1.5 dan.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Meni nije bez 8h sota,isto ga dosta koristim,sd,nije dual sim. Ide i do 9 sati . Sto se baterije tice prezadovoljan sam, u rangu sa p30pro
 
^ to je taman 20+% vise sa SD. Mada ja sam zadovoljan sa exy.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
^ posto su nam rezultati bukvalno isti to je realnost. Meni je to ok posto mi izgura oko 1.5 dan.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Čuj 1.5 dan [emoji38][emoji38][emoji38], aktivno korišćenje od 9h prepodne do sada, većinski 4g, skinut sa punjača u 00:40, do 9h 2-3% skinuo.

Do večeras 20-21h taman ima da izgura skoro pa dan, sem što sam danas imao nekog posla pa nisam puno drndao... 5h MAX ako izbijem SOT ... doduše 3h sam bio hot spot to mi svuklo 15%+ u džepu [emoji86]


b8c42b3ee0a4d15d8d29a462e2d8523b.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Čuj 1.5 dan [emoji38][emoji38][emoji38], aktivno korišćenje od 9h prepodne do sada, većinski 4g, skinut sa punjača u 00:40, do 9h 2-3% skinuo.

Do večeras 20-21h taman ima da izgura skoro pa dan, sem što sam danas imao nekog posla pa nisam puno drndao... 5h MAX ako izbijem SOT ... doduše 3h sam bio hot spot to mi svuklo 15%+ u džepu [emoji86]


b8c42b3ee0a4d15d8d29a462e2d8523b.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Ako ne vise od 15%, hotspot uboja bateriju
 
Ako ne vise od 15%, hotspot uboja bateriju
Jes vala, nisam ni gledao, oko 15gb potrošilo njih 4 naznačena kod mene [emoji1].

Elem zapanjen sam jedno 70-80% sam bio na 4g danas

Baksuz će izgleda stvarno izvući ceo dan

Po trenutnoj potrošnji sa ovih 24% na 4g bi trebalo da može mavući još jedno 2h SOT-a

( p.s. još jedno 18gb sam uploadovao preko 4g [emoji85] u medjuvremenu i imao oko 3h razgovora...po sat ipo sa budućim Mladama pričao [emoji23][emoji23][emoji23] skupa oko 5h razgovora)

Izgleda stvarno dosta znači kada nauči patern potrošnje.

Sada sam već zadovoljan nikad nisam izgurao 24h ovim korišćenjem.
7806acaebd92fba00b3e2239f59691ed.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Potrebna mi je pomoc ako neko zna gde mogu da kupim ili neko sa foruma ako prodaje masku protective standing cover note 10 plus,i gde moze da se nabavi ili neko ovede isto prodaje neko kvalitetno staklo.
 
Za futrolu kp, vip, mts, telenor, gigatron i bolje opremljene prodavnice (original naravno). A za staklo whitestone iz UK.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Jedna zanimljiva činjenica; ovo mi je prvi samsung telefon (od sigurno 10+ kom) na kojem posle 1000+ sati rada (bez gašenja i reseta) ne dolazi do seckanja prilikom otvaranja/zatvaranja slika u samsung galerija aplikaciji! Da li je do rama, one ui ili su nešto treće menjali, pojma nemam.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Sve je na n10 plus lepo ispeglano,fali samo 90hz i za niansu bolja kamera u low light usoivima i nikada ga ne bih menjao
 
Meni koji sam koristio 90hz mogu reći da pomenuto ni najmanje ne fali i uvek bi realno menjao 90-60hz na uštrb (prilično) bolje autonomije. Naravno kad bat bude mogla da isprati taj skok, zašto da ne ali bez istog se može itekako ;)

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Meni je kamera nocu top brate :-D cak sam je poredio i sa p30 pro bogami ostrije na Note u. Meni je zao samo sto nisu ubacili 855 + ali dobro :-D
 
Ništa spektakularno nije ultra, negde čak i bolji note 10. Zoom mi apsolutno nije potreban u životu, 99% slika mi je sa main kamerom bez zuma.
 
Koja je fora da viber i signal zakaceni na kucni kvalitetan wi fi malo po malo izbacuju notifi. Da im je potrebna mobilna mreza nikad do sad ni na jednom mobu mi nije izlazilo to
 
i meni se to isto dešava od kada sam prešao na eon platformu.
kontam da im to ne radi kako treba (ili im je signal loš).
 
Stigao update neki [emoji3]
c75d66ee9ac419a3ab8b969599ad04ab.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
^Meni na Note 9 stigao jos pre desetak dana.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Jel vam se malo stabilizovala baterija na N10 tipa posle 5-10 punjenja ili je manje vise isto,evo prvo punjenje ispod 4h Sot-a bas malo,bez igrica/soc mreza itd /cak sam i preko adb-a kompletan bloatware izbrisao,kad bi moglo makar 5h ?
 
Na koliko ti je postavljeno osvetljenje ekrana i jel ti na 4G? Pogledaj koji su ti potrošači najveći. Po meni, to je malo i slabo, nadam se da je nešto trenutno jer sam u procesu kupovine N10+ a ne bih voleo da doživim korišćenje i potrošnju baterije kao na S9+.
 
Sve 4g 90% baterije,u kuci ispod 50posto osvetljenje a napolju naravno 100 posto,veci slucaj sam unutra,a za app i merenje moram sve ispocetka jer sam ga dopunio ne vredi,n10 je u pitanju ne 10+
 
Nazad
Vrh Dno