Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

Neprimetno veći od s10 plus za ruku, iako vizuelno deluje veći. [emoji2]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Kad prikacim punjac (25w) pise Brzo punjenje...
Kad zakljucam telefon, na AOD pise, Veoma brzo punjenje.

Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
Evo vezano za ovo
30ada00d17a80cf854a796bb05503097.jpg
 
Super fast charge će pisati ako zabodeš na 45W...da nisi tada slučajno na neki adapter od ultrabooka natako tel?...ili se nešto zaglupilo bilo.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Koliko vam telefon izgubi baterije tokom noći, ako nije na punjaču?
Npr. ja uvek napunim pre nego što odem na spavanje na 100% onda isključim sa punjača i samo ga ostavim. Nemam podešen alarm, zakačen je na kućni Wi-Fi, ne uključujem Airplane mode, AOD nije uvek aktivan, samo na tap po ekranu, znači telefon samo stoji na stolu :)
Ujutru kada uzmem telefon imam 92-93% baterije što mi je jako čudno, najveći potrošači su naravno Google Play Services i neki Samsung Push Service, obe aplikacije aktivno manje od 1min a u pozadini po 6-8h u zavisnosti od toga koliko sam spavao :)
Na Huawei službenom ostane isto baterije kao kada sam ga ostavio, možda spadne 1-2%, a imam otprilike sve iste aplikacije, čak je i Andorid 10 na oba.
 
Zavisi to od dosta stvari, meni bas na Huaweiju koji je poznat po tome da ubija sve u pozadini , skine po 7-8%, ali mi stoji da sve apdejte i sve backupe, a ima ih dosta, radi u 3 ujutru.
 
Nasao sam jedan mali bug, prosto mi je neverovatno da to nisu dovoljno istestirali, olovcica jako lako ispadne iz telefona kad telefon padne i pri najmanjem padu, jedva sam je nasao prilikom pada, olovcica izletela pod ormar. Mislim da ne postoji osoba kojoj nije ispao telefon, delimo se na one kojima je ispao, i na one kojima ce tek ispasti :)
 
Da li resetovati telefon na fabricka podesavanja posle update na 10? Primetio sam da se ponekad telefon( baterija) povremeno malo zagreje?

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
^ ja uvek radim kad su veliki update, tipa 1-2gb ili pri prelasku sa A9 na A10.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Od kako sam na A10 desava se da me zezaju mobilni podaci. U kuci budem na wifi, izadjem, prebaci na 4g ali ne radi. Onda restartujem telefon i posle radi normalno. Ne desava se stalno, ali mi ee desilo 3-4 puta u poslednjih nedelju dana. Vip mreza, Note 10+, snapdragon.
Hard reset nisam radio jer nemam gde da odradim back up (oko 150gb). Radio sam wipe cache par puta. Sta mi preostaje? Reset mreznih podesavanja?

Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
 
Reset mrez.pod ili hard reset.
 
Spigen tough armor

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Da li resetovati telefon na fabricka podesavanja posle update na 10? Primetio sam da se ponekad telefon( baterija) povremeno malo zagreje?

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
Obavezno, contacts ne može da se sync i troši bateriju...


Spigen tough armor

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Bukvalno zadnjih par godina samo nju.
Mada kvalitet nje iz 2017 (P20) 2018 (Note 8) i sada na Note 10 je toliko pao...
Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja koristim ringke air prvi put i jako sam zadovoljan, preporucio mi je @dule2303 i poslao posto mu je bila viska.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Naleteo pre nekog vremena u nekoj prodavnici u Nemačkoj na Baseus Wing Case za Note9. Kupio kasnije, ali nisam koristio, jer sam prodao Note9.

Kupio sada isto to za Note10+ i odlična je - ultra thin 0.4mm tako da već prevelikom telefonu ne dodaje na težini i dimenzijama, a štiti ga makar od ogrebotina.

https://www.youtube.com/watch?v=1ck2CSVccW4

Video se odnosi na N8, ali je isto.

Imam i Nillkin Qin i Nillkin Rubber wrapped i obe su odlične. Možda i bolje od original Samsung-ovimh Leather Case i Silicone Case futrola.
 
Poslednja izmena:
Ima li nekih informacija kad ce biti dostupna lite verzija u prodaji?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Od kako sam na A10 desava se da me zezaju mobilni podaci. U kuci budem na wifi, izadjem, prebaci na 4g ali ne radi. Onda restartujem telefon i posle radi normalno. Ne desava se stalno, ali mi ee desilo 3-4 puta u poslednjih nedelju dana. Vip mreza, Note 10+, snapdragon.
Hard reset nisam radio jer nemam gde da odradim back up (oko 150gb). Radio sam wipe cache par puta. Sta mi preostaje? Reset mreznih podesavanja?

Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
Resetovao juce mrezna podesavanja i danas mi se isto desilo. Morao sam da restartujem telefon da bi proradili podaci.
Ne znam ni sto sam radio azuriranje, ovo je samo jedan od bagova koje sam primetio na A10.

Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ima li nekih informacija kad ce biti dostupna lite verzija u prodaji?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Bilo je pre najava za 23 januar ali nista od toga. Po svemu sudeci moze ce posle 11 februara kad prodje S20 predstavljanje.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
MarkoR brate hard reseeeeeeeeet
 
Posle 3 meseca korišćenja,telefon je poceo da neverovatno baguje i zapinje. Cak i zablokira par sekundi. Uradjen hard reset ,stanje ostalo nepromenjeno

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Posle 3 meseca korišćenja,telefon je poceo da neverovatno baguje i zapinje. Cak i zablokira par sekundi. Uradjen hard reset ,stanje ostalo nepromenjeno

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
Reklamiraj to. Ne bi smeo da zatrza ni malo, a kamo li da zablokira.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
To je neverovatno, da koci i baguje. Pogotovo to da je posle hard reseta isto...ako je stvarno tako onda tel ima neki defekt/hardverski problem. Zena ima Note 8, popunjeno 60 gb memorije, prepun slika i video klipova, glupih programa za slikanje punih reklama, 'sve razbacano po tel'
 
Sigurno je neki hardverski problem, cim se manifestuje i posle reseta. Nosi na reklamaciju i ne brini.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Odneo bi odmah,ali se to ne desava stalno,nego ponekad,tipa jednom dnevno. Cekam da pocne cesce da se desava da mogu da dokazem.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno