Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

^ ne moraš ni to, zato imaš Google photos. Ja kad kog radim reset uvek idem celu instalaciju ponovo, nikad sa backup posebno kad idem na veću verziju androida.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Onaj osećaj kad radiš vraćanje na fabrička pa kao da si kupio novi telefon [emoji16]

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Stigao i na VIP..[emoji4]
4b4cc1ec8b2e428fe37db78c1d6b2961.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Kako su ulazi u Recovery mode, kod mene Volume up i Power dugme ne funkcionise, odgledao sam 10 klipova na YT svi tako ulaze, da nije sad zbog A11 promenjeno nesto, nema sanse da udjem u Recovery mode da mu odradim factory reset.
Onaj osećaj kad radiš vraćanje na fabrička pa kao da si kupio novi telefon [emoji16]

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
To mi je najveca draz, necu razmijati sada o Note 20 ultri sledeca 4 meseca mada sam i oladio od njega.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Kako su ulazi u Recovery mode, kod mene Volume up i Power dugme ne funkcionise, odgledao sam 10 klipova na YT svi tako ulaze, da nije sad zbog A11 promenjeno nesto, nema sanse da udjem u Recovery mode da mu odradim factory reset.To mi je najveca draz, necu razmijati sada o Note 20 ultri sledeca 4 meseca mada sam i oladio od njega.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
Vezi ga kablom na komp pa bi onda trebalo sve da eadi normalno,bar je tako na n20u
 
Samo uštekaj sluške u telefon za recovery mode. Promenili su to. Priključiš ih i onda istovremeno Volume up i Power. Ne mora da se povezuje na komp. Dovoljne su slušalice

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Samo sto sam otkucao poruku i poslao setio sam se da sam se i prosli put tako zezao pa sam morao da ga nakacim na komp da bi tako usao u Recovery pa sam odmah i probao, sad ulazi kad je nakacen na komp.
Hvala @dule2303 i @Superiorni na odgovorima.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Gde kod nas mogu da se kupe folije za ledja u raznim dezenima a da nije onaj preskupi mobileoutfitters?
U kini ima ali retko nalazim

Sent from my SM-N770F using Tapatalk
Ima u Kragujevcu sam ja lepio 1000din, dve sam lepio super su bile. Skinuo sam ih sam kad mi dosadilo i uželeo se lepog stakla

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Mislio je vjerovatno da se uželio naked osjećaja [emoji41]

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Nije losa 11...jedina mana koju za sada imam je sto nema slika u recent call vec samo njihova imena...edge lighting+ ne radi ceka se nova verzija

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam danas dobio update ali neku sigurnosnu zakrpu oko 250mb i dalje sam na a10. Americka verzija.
Da li je moguce instalirati rom za hk na americku verziju s obzirom da su oba sd verzije?
 
Poslednja izmena:
Ja sam danas dobio update ali neku sigurnosnu zakrpu oko 250mb i dalje sam na a10. Americka verzija.
Da li je moguce instalirati rom za hk na americku verziju s obzirom da su oba sd verzije?
Ne. Čekaj i uživaj, neće pobeći nigde nadogradnja niti će ti se nešto drastično promeni user experience

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Koji setup preporučujete za zadnju kameru a koji za prednju? Koji mod pravi najbolje snimke? Većinom snimam u dobrim uslovima osvetljenja.
a1ac9f09a618eaeb98da60cc9a0df73f.jpg


Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Sta uradise sa always on, samo 3 digitalna i 2 analogna sata ima? ClockFace ne radi poslije update-a.
 
Ja koristim prvi mod.
Stabilizacije optičke nema, ali ima neku elektronsku. Sasvim korektno radi.

Tako da prvi mod, najviše zauzima, ali je i najbolji kada se pregleda na velikom ekranu.

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
550 ciklusa baterije.
Stara koka [emoji3]
Impresivni rezultati Vanceda.
6 sati slušanja sa ugašenim ekranom + skoro 3 i po sata gledanja videa.
Tapatalk 40 minuta
Malo igrice


Mogu reći da drži kao prvog dana.
35acd09a4de39fa9e3402c3d8576aa38.jpg
49c2493353b010243c9cdcfe96c28ff3.jpg



1231c3bfc4c5072d48012b1bcaa5bb12.jpg
 
Uradih update na 11 i baterija je drasticno degradirala, koji me djavo terao da ga uradim...
Plus u 11 nema onih par opcija za cuvanje baterija samo da se isti upali ili ne...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Moraćeš da odradiš Factory reset. Sa A11 je baterija bolja, a ne gora. Samo nekad je potrebno (a uvjek poželjno) odraditi clean install.


Sent from my SM-N9700 using Tapatalk

Potpisujem. Meni baterija baš bolja na 11. Odradio sam clean install.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Note 10+ snap dragon varijanta 95% na wifi odlicna baterija, 6h17min SOT i jos 29% baterije.
 
Vazda uvek dobra bila. Ja cekam sutra pa da odradim prvo A11 pa onda sa telefona na telefon da prebacim, da vidimo kako ce to da radi.
 
Ostalo mu je još 30% baterije. Znači još sat i po još baterije ili 8sati ukupno...

To ne može Exy...

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Ne nego valjda da dobije telefon...

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno