Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

Ne znam,al' ja vidim da ima za 760e polovnih, tako da će verovatno biti polovnjaka za 700.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
U Nemačkoj već sad na malim oglasima po 700e novih n10 plus koliko voliš, mora biti i kod nas do nove god!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Bilo je i kod nas par komada po 800, 790 cak i jedan 780€. Posle nekih pola sata vise ih nije bilo na oglasima. Sigurno ce u decembru biti oko 750€ plus minus 20€.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
To to, kupiće se u decembru onda. Dvoumim se između bele i crne verzije. Bela mi izgleda nekako čisto al' je nigde nisam video izloženu

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ja bih pre isao na belu, imao sam mnogo crnih telefona pa mi se ogadila ta boja i iz tog razloga sam uzeo S10+ zeleni. Ako ces koristiti case koji nisu transparentni onda mozes i crni. Ali opet ukusi su razliciti.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ne znam zašto ali meni beli samsung telefoni tako jadno i socijalno izgledaju da to ne mogu objasniti.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Zeleni je po meni najlepši. I onaj žuti s10e je top, jeste da je prejaka boja ali meni izgleda ekstra.
 
Zato i ne vredi raspravljati od ukusima, nekome zeleni, crni, beli... iskreno sve boje su mi lepe ali se po meni cardinal red u S10+ izdvaja mnogo. Imao sam priliku da ga vidim uzivo i odusevio sam se, posebni u providnoj futroli je ekstra posto su mu ledja i okolne lajse crvene.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ja više volim neke neutralnije nijanse jer ako mi se svidi neka drastična boja, to ne traje dugo, tako da mi se sve svodi na crnu, belu ili sivu, iako mi je prošli mob bio plavi. Ali ubedljivo najbolja boja mi je na note 8, deepsea blue. Koristim uglavnom fusion x masku pa mi boja igra ulogu.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Šta znam, ja sam imao S7 Black Onyx pa mi bio malo dosadnjikav. Sad nosim plavi Mi 8 i sviđa mi se kako izgleda, ali mi se zelena na S10 jako jako sviđa. Teško da bih se vratio na crni telefon. Pogotovo što telefon nosim bez maske i onda bi se svaka ogrebotina više primećivala, kao i otisci.
 
To to, kupiće se u decembru onda. Dvoumim se između bele i crne verzije. Bela mi izgleda nekako čisto al' je nigde nisam video izloženu

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Eno ti plus u oglasima od proverenog čoveka za 750e; nek ti spusti 10e kako inače biva i prodaš uag monarch za 40e (mada kad ga vidiš/doživiš verovatno nećeš prodati) i imaš n10+ za 700e mesec ipo pre nove god [emoji6]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Nisam sad pri tolikoj lovi, stavio sam S10+ na oglase. Vidim da ima neki za 650 iz Amerike, al' oglas ne daje nikakve informacije.
 
^ taj iz amerike ima prednost sto je SD, mana je sto garancija sigurno vredi do vrata njegovog stana. Da li se isplati rizikovati za 100€ na tolike pare je na tebi da odlucis.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Zašto mislite da je SD toliko bolji od Exy?
Ja koristim SD a moj kolega Exy, ne vidim neke razlike?

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Pa dosta bolji ako se gleda tako skup uredjaj.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Valjda se SD manje greje i malo je brži u radu ali neznatno, čak i gledajući uložen novac. Prednost EX je u tome što prvi dobiju ažuriranja, čak i mesec-dva ranije. Ovo sam zaključio čitajući na netu, nisam sam upoređivao. Za bateriju ne znam, ali je izgleda bolja na SD. Takođe, na SDu google cam radi bez problema.
 
Azuriranja idu sad identicno vise manje ,mozda je razlika par dana u zavisnosti od regiona Snap ima bolju bateriju jer se ne muci sa signalom.kao ex,ne greje se i sto je meni licno jako bitno renderovanje radi mnogo brze Ja sam dobio pisanu garanciju prodavca koji ima 1400 pozitivnih tako da je garancija ostvariva 100% ako naletis na pouzdanog prodavca. E da i naravno u sd varijantu ide sony senzor dok u ex stavljaju isocell. Da kupujem tel i da imam mogucnost uvek bih izabrao snap sto je izgleda i sam samsung video te za 2 god vise necemo imati ex cipove u flagship modelima
 
Evo već izašao patch za novembar
3d9038d5416deb7a07787381b575b475.jpg


Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Odavno, ja skinuo pre par dana.

Sada gledam, nije isti update...mozda sam ja tek sada neki stari stavio?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
dbdaa114c8e6f8d00d145a54d18d87ed.jpg
 
Poslednja izmena:
Tebi je ovo stari ,stigao i na sd pre 3 dana ovaj novi
Nije stari, sada gledam, za novembar je.

Odavno sam imao to za fingerprint senzor popravku, moguce da ste vi dobili par nedelja kasnije, a ovaj za novembar jos uvek niste?

891144fbbaac138562c6b0709fc8d633.jpg


Edit:
Izgleda da je to, da su vama asK1 i 2, a nama asJ 1 i 2.
Vi tek treba ovaj asK2 da dobijete, koji je kod nas asJ2...?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kako ste zadovoljni baterijom? Meni se čini da je malo bolje sa ovom poslednjom zakrpom za novembar
ae70fa687429ed4d0c9d9ccf2b3cc37a.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
^ tako je i kod mene, izmedju 5-7h sota zavisi da li ima 1 ili 2 dana koriscenja. Generalno gledajuci zadovoljan.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Je l se samo meni čini ili N10+ zaista lošije hvata signal/domet od njegovih prethodnika iz N i S serije?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
WiFi Signal je definitivno na N10 lošiji nego na N8.
Na 4G je bolji N10.

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Kod mene je svaki ex imao los signal zato sto je provajder skinuo repetitor ,od kako sam na snapu tih problema apsolutno nema
 
Eo ga...još samo da nađem vremena i mirnu ruku [emoji847][emoji56]
dbc416329c832d1ca431f2baf8f3e9b1.jpg
9eece8c69ba247486d80ae1d2192e76c.jpg


Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno