Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

Istina za skener otiska prsta, ja ga ni ne koristim, imam gw koji mi drzi otkljucan fon kad su blizu a kad sat nije na meni samo pin i face unlock. Vise bih voleo da su ostali na mehanickom skeneru kao npr na s10e. Telefon ima svoje mane ali je generalno dobar. Prednja kamera mi je smesna u odnosu ma zadnju. Gotovo sve slikam zadnjom pa cak i kad treba sebe da slikam okrenem telefon, nema kompromisa kad je kvalitet slike u pitanju.

Sent from my Samsung Note 10 using Tapatalk
 
Nikada nisam koristio Smart unlock , nije mi delovao nešto sigurno, sad kad su mi klinci porasli možda bih mogao probati...Reci mi na kojoj udaljenosti od sata radi unlock, komplet dokle je domet ? Može li se kombinovati sa akcelerometrom, tipa da istovremeno detektuje i blizinu sata i da se telefon podiže, pa ga otključa?


SM-N975F
Pa radi na udaljenosti na kojoj je povezan na sat, prosto.

Meni je to recimo super, posto mi je u telefonu sluzbeni nalog sa O365 ukopanim u Knox i onda mi je svako umanjenje kucanja PINova manje nervoze. (Svakako me PINovi cekaju u MS aplikacijama)

Kad odem da bacim djubre, a ne ponesem sat npr, vec u liftu trazi fingerprint/PIN. Kad se setkam po stanu, a sat bleji na punjacu telefon se i dalje otkljucava na Smartlock sam.

Kad budem imao decu verovatno cu morati da to palim samo u kolima npr, ali za sada mi je safe.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Bas sam skinuo neku zahtevniju igricu Call od Duty, posle 20min igranja, telefon je zagrejan, 4g ukljucen, osvetljenje 80%.

Jel i kod drugih tako? U pitanju je NOTE 10+ SD dual sim verzija.

Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
 
Ako si jos igrao royal,jos 4g,pa jos to osvetljenje mora se grejati.Jel ti opao fps,koja je temperatura bila?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Multiplayer, 4G, osvetljenje oko 80%... Nije opadao fps, normalno je radilo. Evo sad cu ponovo da probam, pa cu pogledati temperaturu.

Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
 
Multiplayer, 4G, osvetljenje oko 80%... Nije opadao fps, normalno je radilo. Evo sad cu ponovo da probam, pa cu pogledati temperaturu.

Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
Mp nebi trebao previse da ga greje,al 4g i jako osvetljenje to utice bas dosta.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
40min igranja, 50% osvetljenje, 4G.
Ugrejao se samo u gornjem delu ekrana.

e212b7d0edf838007ccb81364310eff4.jpg
48644efe8422e0f1070a94bde9abecac.jpg


Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
 
Normalno je to na 4g,probaj u kuci na wi fi i na 30% osvetljenje videces koja je razlika.Jos je tebi snapdragon,exy bi se usijao tu.[emoji3][emoji3]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ljudi ja peglam Call of duty lagano na 4g..i ne greje se nestospec..bas malcice..i to posle nekog vremena...nikakav problem nisam primetio , kamoli da se usija..
note10+ iz mts-a
 
Pisao sam vec o tome dosta puta. Igrao Call Of Duty na Note 9 Exy i SD i igrao na Note 10 Plus Exy i SD. I na Androidu 9 i 10. Znam temperature i fps na svim varijantama. HIGH detalji MAX FPS na svim krece se prvih 10 min na 60 fps, nakon nekog vremena EXY pada i do 40 - 45 fps na SD (Android 9 ) drzi stabilno gotovo sve vreme 60 fps sa malim dropom na 58 fps. Na Android 10 EXY ista prica SD su usrali sa zadnjim updateom i pada/varira od 45 - 60 fps. Temperature na EXY idu od 40 - 50 c, SD od 38 do 42 c. Toliko.
 
Izašao majski patch. CDT1
Šta uradiše sa ovim novim update om?
844f3e4013229ea65135fce4aebb8ac5.jpg


Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Sta je sa baterijom?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Čovek je na snapdragonu... možda samsung rešio da smanji razlike [emoji23][emoji56][emoji2957]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ja sam naučio da na svakih 25% baterije imam 90 minuta SOT.
To mi dođe oko 5.5 sati do punjenja.

Sada mi duže drži poslije update.
Sada sam na 80 posto baterije a 109 minuta SOTa.
+ koliko razgovora i jedan razgovor na Duo video poziv od 10 minuta.

Baterija je fenomenalna.

Naravno power save mode je ugašen i sve stavljeno na Optimized.
Izgleda da Samsung može kada hoće...
7829ec33de0c11d49cb984deb1717c79.jpg


Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Znači kontra...omg, još jedan razlog da menjam tel!!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Meni se cini da se brze prazni posle poslednjeg azuriranja. Note 10+ SD.

Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
 
Znači kontra...omg, još jedan razlog da menjam tel!!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Evo da nam prođu praznici, jer ovih dana telefon izigrava i ruter i navigaciju i miksetu.. Pa na neki normalno korišćenje od 2 sata razgovora, 1 sat YouTube, 2 sata Deezer i 1 sat ostalo da kažem koliko mi pretekne baterije.
Na starom sistemu je umirala poslije ovog, a na ovom mislim da neće...

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Jel ima neko ovu samsungovu flip cover masku i kakva su vam iskustva sa njom? Da li bolje uzeti nju ili led cover? Obe su po 35e

Sent from my SM-N975U1 using Tapatalk
 
Jel ima neko ovu samsungovu flip cover masku i kakva su vam iskustva sa njom? Da li bolje uzeti nju ili led cover? Obe su po 35e

Sent from my SM-N975U1 using Tapatalk
Mislis na clear view,lepsa je od led cover i za nijansu tanja.Sto se tice kvaliteta nema greske ni sa jednom ni sa drugom bas su dobrog kvaliteta.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja to ne koristim. Šta će ti maska ? Da posle nekom prodaš mint uređaj ?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Originalne maske su odlicne,i bas note dobije neki poseban filing sa njom.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja to ne koristim. Šta će ti maska ? Da posle nekom prodaš mint uređaj ?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Pa recimo da ne bih godinu dana gledao u skrcan ekran kao što sam gledao na s7. Ne nosim folije na ekranu, a hteo bih da imam neku zastitu ekrana jer često idem na planinarenja, voznju bajsom... I onda ne želim da razmisljam dal ce da se izgrebe dok je u rancu, dzepu...

Sent from my SM-N975U1 using Tapatalk
 
Mislis na clear view,lepsa je od led cover i za nijansu tanja.Sto se tice kvaliteta nema greske ni sa jednom ni sa drugom bas su dobrog kvaliteta.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Da, da na nju mislim. Ona mi se vise svidja zbog always on prikaza, ali ova led mi na slikama deluje nekako više premium. Kao da je materijal kvalitetniji

Sent from my SM-N975U1 using Tapatalk
 
Ima moja keva, odlična je maska, lepo leži, nikad nije koristila te flip maske ali odmah se navikla
 
Jeste led malo kvalitetnija al i clear je dosta kvalitetna.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Meni su na prethodnom telefonu dve led umrle same od sebe (prestao da radi led), sada na N10+ imam clear view i dosta mi je zgodnija zato sto mogu da vidim ko me zove. Na led se vidi samo broj sto mi ne znaci puno jer moram zapravo da otvorim telefon da bih video ko me zove.
 
Meni su na prethodnom telefonu dve led umrle same od sebe (prestao da radi led), sada na N10+ imam clear view i dosta mi je zgodnija zato sto mogu da vidim ko me zove. Na led se vidi samo broj sto mi ne znaci puno jer moram zapravo da otvorim telefon da bih video ko me zove.
I meni je davno jedan led crkao na s7 edge,i velika prednost je sto sa clear view mozes da potopis u vodu i ovako da je izribas i operes,dok led ne moze crkao bi odma.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno