Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

To je to brat. U proseku drze ceo dan uz neko osrednje koriscenje. Doduse kad igram igre onda to bude i 2 x dnevno
 
Poslednja izmena:
Zato note 10 tuga kada se forsira mobile data, posebno u duos izvedbi i sa lošijim signalom [emoji17] Žao mi što nemam plus (i snap) da poredim koliko je bolji u ovim uslovima.
e8bd1780c4e9c401ba0fab0722700b55.jpg


Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Kad smo budale... kupujemo exynos, em ga skuplje placamo nego ovi u USA, em nije snapdragon [emoji16]. Ja stajem sa s10+, ne isplati se, previse brzo pada cijena Samsungu.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Osim Iphonea, ne znam koji to mobilni bolje drzi cenu od Samsunga?

Budal.a je samo onaj koji je kupio nesto i ako je znao da ce da mu smeta sto je 10% losije od verzija koja se prodaje na drugim kontinentima.

Ne vidim sto smo mi ostali budale, kada nam je telefon super.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kad smo budale... kupujemo exynos, em ga skuplje placamo nego ovi u USA, em nije snapdragon [emoji16]. Ja stajem sa s10+, ne isplati se, previse brzo pada cijena Samsungu.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Ja da sam na tvom mestu odmah bi prodao telefon i kupio bilo koji SD, toliko kukas na samsung a koristis S10+. Sto kaze kolega @heroj87 ja sam zadovoljan.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Niste probali snap,tek kada budete probali bice vam jasno sta covek prica
 
Padaju cene svemu , Note 9 je prošle godine bio isto oko 800-850€ po oglasima a sad polovan star 1g. košta 400-450€ , kupi iphone za 1.200€ sada i vidi posle godinu dana za koliko se prodaje . Ko neće da puno "gubi" na telefonu neka kupi Xiaomi za 120-160€ i miran :) ... a i radi za sve pare .

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
@dule2303 Probao sam ga odavno jos na S8+ od isto pouzdanog coveka sto si uzeo N10+. Da je SD bolji u odredjenim stvarima jesta ali tolika kuknjava kao da koristi J7. Ako toliko kudi exynos proda ga i uzme SD.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ma retko se nalazi ,evo iskreno i ja posle koriscenja note 9 i note 10 plus sa obe varijante vise nikada ne bih uzimao EX varijantu iskreno,na obe varijante sa ex sam imao problema sa prijemom signala(veza pucala,ganjao se sa operaterom bezpotrebno) dok na sd toga nema uopste,radi kao sat
 
^ slazem se da je signal na SD mnogi bolji, ali sa exynosom do sada nikad nisam imao problema da sam nedostupan ili neki drugi problem.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Padaju cene svemu , Note 9 je prošle godine bio isto oko 800-850€ po oglasima a sad polovan star 1g. košta 400-450€ , kupi iphone za 1.200€ sada i vidi posle godinu dana za koliko se prodaje . Ko neće da puno "gubi" na telefonu neka kupi Xiaomi za 120-160€ i miran :) ... a i radi za sve pare .

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

A ti gledas Samsung na oglasima a iphone u istylu/
 
^ nije govorio o istyle nego o kp, 11 pro max 64gb 1150€ a od 256gb 1300€. Da su cene iz istyle od 256gb kosta 1667€.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Legalno, sa racunom u prodavnici, Note 10+ je 1150e, a Ip Pro Max 256 je 1650e, oba u istoj prodavnici.

Na KP, sa "garancijom" je 800 i 1250e.
 
Poslednja izmena:
^ to je realno poredjenje kao sto je i @zoreli rekao

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
I Exy i SD rade fenomenalno, a onde gde SD najvise prednjaci (Note 9 i Note 10 Plus) jeste u igrama i stabilnosti FPS - a. Jednostavno je bolji za gejming. Note 9 SD je jaci od Note 10 Plus Exy..
 
Pola wifi, pola 4G.

Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
5b759438f558396cc1c67ddcd1a09a5f.jpg
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanje,na Note 9 mi je power button bio dosta cvrst i precizan a na Note 10 je onakao malo labaviji,da kazemo malo vise lufta u samom dugmedu? Jel primetio ko slican nedostatak?
 
Jedno pitanje,na Note 9 mi je power button bio dosta cvrst i precizan a na Note 10 je onakao malo labaviji,da kazemo malo vise lufta u samom dugmedu? Jel primetio ko slican nedostatak?
Možda trolujes ali rizikovacu da ti ipak odgovorim [emoji1]
Na mom Note9 dugme je zategnuto preko case, ali kad se isti skine, relativno je labavo...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Hahah to je to znaci
 
Poslije 2 mjeseca korišćenja N9700 (dual sim Honkg Kong varijanta), mogu da kažem da mi jedino nedostaje ono 3D dugme od Note 8.

Fingerprint je smeće, ali je Face unlock prebrz.
Telefon sam po sebi nikad ne štuca, baterija može lagano 5sati SOTa.
I ono što vas se najviše tiče je da se u CG može kupiti N9700 u prodavnici.

https://www.tehnoplus.me/artikli/mobilni-telefon-samsung-n9700-note-10-256gb-(w)

I naravno za sve vas u SRB imate mogućnost da vratite PDV OD 21%.

https://www.tehnoplus.me/tax-free

Takođe ako nekog znate u CG, možete ga dobiti od 3 do 6 rata ukoliko ima račun U Hipotekarnoj banci i to bez kamate.
Moj tako košta oko 150e mjesecno na 6 rata.

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
A u opisu telefona exynos i mali!?!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
To i mene cudi? Pogresili na sajtu? Sad gledah spec po netu, Snapdragon je, izgleda da su pogresili ipak na sajtu. To sa vracanjem PDV a bude ok cena onda.
 
To i mene cudi? Pogresili na sajtu? Sad gledah spec po netu, Snapdragon je, izgleda da su pogresili ipak na sajtu. To sa vracanjem PDV a bude ok cena onda.
Pre su pogrešili oznaku, nema logike da se legalno uvozi Snap u CG, zna se koji misli idu kod nas...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Da ali čoveku uredno piše N9700 u potpisu, što opet implicira da ima snap...ili se igrao u podešavanju za potpis na tapa ;)
Uzgred jel još neko ima problem da mu phone info+ app ne pokazuje firmware tab?
Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da ali čoveku uredno piše N9700 u potpisu, što opet implicira da ima snap...ili se igrao u podešavanju za potpis na tapa ;)
Uzgred jel još neko ima problem da mu phone info+ app ne pokazuje firmware tab?
Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Ali, mislim da on nije kupio u toj radnji, ako sam dobro ispratio...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja prvi put vidim ovakav punjač 25w! Kod mene i na svim što videh je usb-c na usb-c

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Jeste 25W, videh na sajtu, ali nije ovaj za Note.
Note ima super fast charger i puni na 3 ampera, a ovaj ima max 2.1 ampera.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zvao sam Samsung radnju u Uscu, 4000din originalni punjac za Note.

Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
 
Tako je. C na C
 
Nazad
Vrh Dno