Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

Ne bi trebalo da bude najbolji nego će jednostavno biti najbolji! Iskreno sramota je više ovo što rade sa cipsetom, razlika je očigledna a evropa plaća više slabiji procesor!

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
S10+ (5G) sa olovkom i boljim blurom (bokeh). Cena preko 1000e. Glavna kamera opet ista 12MP, 1/2.55", losiji Exynos 9820 od SD855 (baterija)... Sta to vredi cekati? :) Pixel 4 XL ce biti bolji po pitanju kamere, softvera, SoC i baterije, a verovatno i jeftiniji. Razocarao me Samsung ove godine, ocekivao sam za 10-godisnjicu nesto bolje.
 
S10+ (5G) sa olovkom i boljim blurom (bokeh). Cena preko 1000e. Glavna kamera opet ista 12MP, 1/2.55", losiji Exynos 9820 od SD855 (baterija)... Sta to vredi cekati? :) Pixel 4 XL ce biti bolji po pitanju kamere, softvera, SoC i baterije, a verovatno i jeftiniji. Razocarao me Samsung ove godine, ocekivao sam za 10-godisnjicu nesto bolje.
Ne znam šta si očekivao... Iskoristiće istu platformu, niži troškovi, sve će se grunuti u marketing i svi srećni...I ovce koje plaćaju to i Samsung koji povećava maržu...

Note 9 kad padne na 400 će biti dobra kupovina...

F1
 
Mislim da je n9 vec sad ok kupovina ali pasce mu cena sigurno na 450 do izlaska n10 tako da ce to biti pravi pogodaka mada vec u segmentu do 550e imamo ozbiljne telefone(xiaomi,one plus...)

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Džaba sve ako nije snapdragon u njemu. Razlika je ogromna, ma šta mislili uporedite jedan pored drugog exynos i snapdragon.
 
Evo ne znam kako smo do sada koristili exynos procesor.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Pa opšte je poznato da je na Samsungu sa SD bolja autonomija i bolji signal.
 
A to prosečan korisnik baš može da oseti? Ne pravite toliku famu oko procesora jer uopšte nije tolika razlika koliko se ovde potencira.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Verujem, evo ja se prosto cudim kako smo do sada ziveli bez SD, meni je toliko bitna stavka u zivotu da se upravo lomim da prodam telefon i odem da kupim nekog comija od 50 evra koji pravi umetnicka dela sa gcam.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Ne kazem da je exynos loš, vec da je samsung sa snapdragonom bolji. Prosecnim korisnicima ne znaci, meni bi recimo znacilo kada bi bio snapdragon kao sto se koristi u USA. Samo iznosim dokazano. Ne vodim se youtube klipovima niti pljujem exynos.
 
Ja sam to primetno osetio, pogotovo za signal. Gde sam sa S7e imao 3 crte signala i 3g sada sa Mi 8 imam pun signal i lte+. Tamo gde sam imao samo e, sa ovim imam H+. S7e Sd je izvlačio bar 20% veći sot od exynos. Lično proveren podatak.
 
Zar nije svaki Note do sada bio najbolji ? The best samsung phone ever :) Naravno da je svaki koji izidje nov najbolji do sada.
 
Džaba sve ako nije snapdragon u njemu. Razlika je ogromna, ma šta mislili uporedite jedan pored drugog exynos i snapdragon.
Džaba i snapdragon ako nemaš podršku za dve kartice (duos mod)...lično ću uvek pre tome da dam prioritet nego boljoj autonomiji i par fps više u igrama.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Naravno, chipset=fps u igrama+baterija, sta drugo [emoji23]

Da nije smesno bilo bi tuzno :D
 
Poslednja izmena:
Nemojte ljudi vise o tome, ne vredi pisati ovde jer se situacija nece promeniti, to ne zavisi od nas. Jedino sto mozete dobiti su poeni za flame. [emoji23]
Vise ne pisem na tu temu. Meni licno najvise odgovara SD, ali nista ne fali ni Kirinu ni Exynosu. [emoji4]
 
Dobar je exynos u radu, samo da malo manje ždere bateriju. Za svakodnevno korišćenje baš me briga da li otvara app sekundu ili dve brže.
 
Apsolutno. Inace, mislim da je malo rano za ovu temu. [emoji4]
 
Bitno je ako vidis da je razlika sot-a sat vremena i vise i ako je signal drasticno bolji na sd ,i mene bas briga da li ce otvarati aplikacije 0.2 sec brze ali baterija i jacina signala na sd je neuporecivo bolja

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Taman da jedan mogu da zavale za 1500-1700 a drugi za standardnih 1000-1200...
Polako oni stigoše do profitnih stopa Apple-a

F1
 
Samo nek bude jedan sa ravnim ekranom, lako ćemo za pare i ostalo! ;)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno