Šta je novo?

USB slusalice za PS4 Pitanje kompatibilnosti

aleksandra74

Cenjen
Učlanjen(a)
10.06.2012
Poruke
208
Poena
170
Ako sam kojim slucajem u pogresnu kategoriju postavio Temu neka Admini prebace jer ne znam gde da svrstam pitanje .

Zanima me :

Da li Slusalice (bilo koje) sa Mikrofonom (naglasavam Mikrofonom) sa USB konekcijom mogu da rade na Konzoli Sony PS4 kada se prikljuce na USB u Konzolu ?

Ne mogu da pronadjem ni na Internetu odgovor, trebao bih da kupim klincu pa sam u nedoumici.
Moze i po koja preporuka za neke :banana: koje su Ok. Cene neka idu max do 50-tak EU
 
Jedino da vidis od madjara da ti neko naruci sa kp Corsair HS50 ili XyperX Cloud Stinger imas i kod nas al opet jeftinije su i ove kod madjara.
 
Pa za pocetak imas one koje si dobio uz konzolu, a ako ces neke bolje, HyperX preporuka..

Treba ti uglavnom dongle sto spaja i mic i zvuk u jedan 3.5mm i to bocnes u dzojstik, podesis posle zvuk kako ti odgovara u podesavanjima na konzoli i to je to.

Uz HyperX sluske dobijas sve sto ti treba.
 
Gledao sam i njih ali mi je puno dati novca za tu "igracku" jer ce ih klinac skasiti veoma brzo, zato bih mu uzeo neke do 50e sto mogu da progutam uz manje buke :,,:
 
Iskreno ako bih "bacao" novac na headset isao bih samo na HyperX (rebrand Takstara 80, koje su pak odlicna kopija Beyerdynamic ali svakako odlicne tj provereno dobre sluske za tu cenu ).

Druga, nesto jeftinija opcija ti je Logitech g430 (isto ima 2x3,5mm cinch -> usb konvertor), ali ne znam koliko zvucno opravdavaju cenu.

To je cenovno neki sweet spot (zvucno/kvalitet izrade/dobijeno za novac) i licno smatram da je ponuda ispod/iznad tek bacanje novca... Razmisli, pogledaj sta ima na trzistu pa sam presudi, samo da te na kraju jeftinija opcija ne kosta skuplje... :)

Znam da se gaming headset ne uzima zbog muzike, ali "budget headphones" koje imam - SHP9500 (koje se vise ne proizvode) mogu da obrisu pod sa vecinom ponude do 150e, sto opet sonicno dosta govori o istim. Zato i kazem da Takstar 80/HyperX Cloud nisu uopste losa opcija.
 
Poslednja izmena:
Ako nije bitno da budu sa usb-om nego može i obične bananice onda je moja preporuka hyperx singer. Koristim ih neko vreme i odlične su, tu su ti negde u budžetu tvom
 
HyperX Cloud Stinger Core - 40e

HyperX Cloud Stinger - 60

Cene madjari, KP.
 
Nazad
Vrh Dno