Šta je novo?

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

Ako to kazes za HL 3 postajes besmrtan zasigurno

ahahahahahh :laugh:

Ne kapiram zasto se ljudi (bar vecina, sudeci po komentarima) tako lako nahajpuju. Zar nista nismo naucili u prethodnim godinama sa silnim nastavcima matorih igara? Vecina njih je bila samo OK u najbolju ruku (cast izuzecima). Treba sacekati i videti na sta ce ovo liciti kada izadje, jer veca je sansa da bude neki prosek nego stvarno dobra igra.

Super je sto na igri rade Mitsoda i Avellone, ali nazalost ni to vise nije nikakva garancija da ce ceo paket biti dobar. Igru radi studio koji iza sebe nema iskustva u RPG igrama, sto samo po sebi ne mora nista da znaci, ali ipak ostavlja sumnju na sta ce to na kraju da lici. Takodje, Mitsoda i Avellone su vec radili na nekim nastavcima kultnih igara, koji su kao i u ovom slucaju bili maksimalni ishajpovani, pa je konacan rezultat tih igara bio "meh". Npr. ko danas uporedjuje Tides of Numenera sa Planescape: Torment? :)

Sta znam, ja cuh da radi ceo originalni tim na igri?
U svakom slucaju srecni smo sto je ovako nesto uopste najavljeno, a tek cemo videti na sta lici, kad izadje neki gameplay... meni je cudan malo ovaj parkour, ko da je Dead Island ili Ass Creed, taj deo mi ne ide sa ovom igrom, ali videcemo, par stvari i obecava, svidja mi se onaj ogroman krvavi talas sto se nadvija nad gradom.
 
Kad smo vec kod vampira, bilo bi top kad bi uradili nastavak Legacy Of Kain, Soul River... Mozda i neki Bloodrayne :)
 
jxP8M.gif
 
Uhh, Kain, Soul Reaver...koje su to igretine bile u svoje vreme, kako sam slatko uzivao :)
A ni BloodRayne nsabija, secam se koja je to tada grafika bila, pa lanci, ludila... :)
Bilo bi lepo da nastave sa tim starijim serijalima.

Za sada, da se nadamo da ce Vampire M2 valjati :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Tesko je nesto reci kada najboljojoj igri ikada najave nastavak posle 15 godina...a u medjuvremenu se gaming toliko promenio...mislim da ne treba da bude ista, da se trudi da lici na prvi deo jer to ce onda da bude fail...nije to mogce ali ono sto moze je da ponudi atrmosferu, kakvu god, samo da bude uverljiva kao sto je bila ona prva sto je opet tesko izvodljivo...takodje da ponudi questove koji nisu tipa tw3 ili skyrim...donesi 10 kesica krvi i sl. tome...i da ribe dobro djuskaju i da su NPC-ovi nevidjeno cool kao u prvom delu..s tim da je to opet tesko izvodljivo jer prvi deo je vrh....e da..treba da ostave licnog goola...neku ribu kao u provm delu...da me ceka kuci kad se vratim po postu :D...*mjau**mjau**mjau* definitivno cu da kupim novu konfu koja ce da gura ultra max ako bude licila po smeku bar malo na prvi deo...bice dovoljno kakve su sada igre mislim bice vise nego doovoljno...
 

dopada mi se ovo sto sam procitao...politicki kontekst...to je na neki nacin i bio deo orginalnog VTMB...sada to smestanje u novo okruzenje i novi kontekst je prava stvar jer ovo je nastavak i nije LA 2004...volim kadaase vodi racuna o detaljima...tek ako vidim neko poznato muzicko ime koje nije mainstreem na soundtracku bice ono pravo...ipak su Ministry pravili soundtrack za orginal...voleo bih da vidim Nick Cave-a...on je idealan da napravi sountrack za ovakvu igru...
 
Poslednja izmena:
Ako planirate opet da obrnete prvi deo na TVu sa gempadom ovo mnogo pomaže:
I use Xpadder (bought from xpadder) with an xbox one controller, charging kit, wireless adapter (so the last bit will work) and a chatpad (qwerty, even though computers here have azerty). here's what I do:

Left Stick: WASD (move)
Left Click: CTRL (crouch)

Right Stick: mouse (look)
Right Click: F (feed)

Left Trigger: Right Mouse Button (use discipline)
Right Trigger: Left Mouse Button (attack)
Left Bumper: Scroll up (Next Discipline)
Right Bumper: E (use)

Y: H (holster)
X: R (reload)
A: space (jump)
B: I (inventory)
(I switch weapons from inventory)

D-pad Up: 1 (first dialogue option)
D-pad Right: 2 (second dialogue option)
D-pad Down: 3 (third dialogue option)
D-pad Left: 4 (fourth dialogue option)
(I noticed you never get more than four choices so ... D-padded that stuff.)

Back: L (Logbook)
(you can access the character sheet from there too. just use the right stick and the right trigger as mouse)
Start: ESC (menu)

There we go! All set!

edit
sve podesio i odma tu na početku mora šifra za sef da se ukuca :D.. sreća pa imam bežičnu tastaturu.
 
Poslednja izmena:
Ima jos dosta da se radi na igri, ne deluje lose, podseca na prvi deo u nekim aspektima, sto je dobra stvar.
 
ne deluje lose, ali gde nadjose da je izdaju u slicno vreme kad i cyberpunk... nadam se da ce izaci tipa u januaru (mada cisto sumnjam), pa da ima dovoljno lufta izmedju igara, tj vremena da se odigra sve kako dolikuje.
 
^ Ocekuj da ce u tom periodu da izadju jos i FF7 remake, Last of Us 2, mozda cak i Ghost of Tsushima - sto su poprilicno heavy hitter naslovi...
Sto vrlo lako moze da ih pokopa, prakticno najgori moguci period su izabrali.
 
Ako se dobro secam, ja mislim da su oni cak i prvi deo izdali u najgori moguci momenat, kad je jedan drugi veliki hit izasao.
 
Gužva je sa naslovima u tom periodu ali ako ga izbace najkasnije do kraja marta onda su dobri. FF7 je 03.03, CP2077 16.04
 
Borba place za peglanjem.
 
Imaju fore da to ispeglaju, samo pitanje da li će. Nekako je cela igra prošla kroz brz razvoj. Lično, očekivao sam je pred kraj 2020, možda čak i kasnije.
 
Ako stvarno izadje u martu sledece godine, onda bas i nemaju mnogo vremena da peglaju sistem borbe. U tom slucaju imaju jos max 4 meseca razvoja gde mogu da dodaju nove stvari i znacajno menjaju postojece.
 
Mozda gledaju da maksimalno ispostuju prosli deo, te da borba ne bude ni trunku bolja :d
 
Koje sviranje qrcu... Sta su bre navalili sa tim RTX-om u svakoj igri, ko da je to sad najbitnije... Nek poprave oni bagove u igri, fajt, itd a ne da gruvaju grafiku...
 
Treba im razlog da prodaju RTX karte. :d A i moraju da uvode polako, sledece godine rt dolazi na nove konzole.
 
Ako neko planira pre-order - info da je na turskom Epicu igra bas jeftina:

Obicno izdanje je 92 lire
Deluxe 109 lira
Premium (Blood Moon) 129

Moguce da ce skociti cene kao sto se desilo i za Horizon Zero Dawn
 
Nazad
Vrh Dno