Šta je novo?

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

Insomnium X

Slavan
Učlanjen(a)
16.12.2011
Poruke
1,821
Poena
265
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel Core i7-11700F + CM MasterBox MasterAir MA612
Matična ploča
ASUS PRIME B560-PLUS
RAM
Kingston Fury 32GB 3200MHz
GPU
Gigabyte RTX 3060 Gaming OC
Storage
Kingston KC2500 250GB + 500GB SSD
Zvuk
Logitech Z623
PSU
Chieftec Element Series 700W
Kućište
Cooler Master MB600L V2
VAMPIRE: THE MASQUERADE - BLOODLINES 2





k97MnI5.jpg


C7IIeHz.jpg


NNGBw79.jpg


c9A14g9.jpg





a3rP7ha.jpg



Najezih se na poslednjoj recenici trejlera, zamalo mi suze nisu potekle :D:D:D
 
Poslednja izmena:
Biće na Steam-u sigurno ali ne znam da li će biti istog dana ili godine :). The Outer Worlds developeri su dodavali steam achievements-e i onda su odjednom postali Epic ekskluziva :trust:
 
happy_happy_joy_joy_by_richardmeeker-d9q95eh.jpg
 
Biće na Steam-u sigurno ali ne znam da li će biti istog dana ili godine :). The Outer Worlds developeri su dodavali steam achievements-e i onda su odjednom postali Epic ekskluziva :trust:

Ne bi smeli da odlazu Steam ako vec sada moze pre-order. U najgorem slucaju bi morali da ispostuju pre-ordere sa Steam kljucevima, kao sto je bilo sa Metroom.
 
Do dzaja... Jos da izadje u slicno vreme kad i cyberpunk 2077 i mogu slobodno da uzmem neplaceno dva meseca....

Mozda ce potencijalna buduca epic eksluzivnost naterati ljude da ranije preorder-uju na steamu, da se osiguraju na vreme.
 
Jedna od najboljih igara koje sam ikada igrao! Bravo čestitamo! :)
 
Prvi deo je tako bio bagovit, da nisam mogao da je igram.
Bio sam odustao valjda prerano, pretpostavljam da su je pokrpili kasnije.
 
^Imas Vampire the masquerade bloodlines unofficial patch (10.3ver), koji resava i ispravlja sve zivo. Probaj s tim.
 
Uh, uzbudih se ko malo dete. :D Sad treba izdržati još godinu nekako...
 
Tek godinu dana posle Epic Store izlazi na Steam-u.Kakav bedan nacin da privuces korisnike
 
Hmm plasim se da ce biti razocarenje, prosla igra je bila bagovita i nezavrsena, ali i pored toga predstavlja jedan od najboljih western RPG-a, ali sansa da ponove to mi nekako mala, ali aj mozda gresim.
 
Poslednja izmena:
Za sada je tako, pitanje je koliko ce se to u godinu dana promeniti.
 
Hmm plasim se da ce biti razocarenje, prosla igra je bila bagovita i nezavrsena, ali i pored toga predstavlja jedan od najboljih western RPG-a, ali sansa da ponove to mi nekako mala, ali aj mozda gresim.

Haha pa ponavljane "bagovita i nezavrsena" dela je lagano, 99% igara ispunjava ovaj uslov, "jedan od najboljih western RPG-a" je ono gde nastaje problem.
 
@kartelusm
Heh da trebao sam da odvojim te dve stavke :D
 
Bice i GOG verzija :)

Ceka se ovo sa nestrpljenjem
 
Vau, kako dobre vesti!
Pa ovo s neba, pa u rebra, uopste nisam ocekivao, niti mislio da ce ikada biti nastavka.
Vrh, prvi deo mi je u top 5 igra svih vremena.
 
Jos da najave half life 3 za 2020. i da slobodno predam papire za pemziju. [emoji51]
 
Jos da najave half life 3 za 2020. i da slobodno predam papire za pemziju. [emoji51]

Ja sam svojevremeno, kad je Half Life 2 bio najavljen govorio " Daj da odigram jos Half Life 2, pa mogu i da umrem ".
Sad sta bih rekao za Half Life 3, ne znam... deluje da nikad nece biti nastavak, ali onda opet, suvise je velika igra da niko nikad, ako vec debeli nece, ne napravi nastavak, ali to onda vec zavisi od toga ko bude imao prava na igru.
Ja se jedino nadam, da se eventualni HL 3 moze iskoristi za proboj VR, HTC Vive uredjaja, to bi islo ko pleve kad bi napravili kvalitetnu VR igru, pa da je to jos HL3, ali to bi se do sad desilo da je to slucaj, jedino ako ne cekaju da VR dodje do odredjenog kvaliteta i postane zastupljeniji, mada sve ovo su moja nagadjanja i mastarije.
Realno, ako zbog necega mrzim Steam, to je sto je obesmislio HL3 za debelog.
 
Znam ja da nema nista od HL3 i to ne za 2020. nego mozda ni za 2050., ali kad ovi najavise Vampire, a tada se isto ocekuje Cyberpunk (ako ne ranije), reko pa ajde da najave jos i HL3 i da zavrsim na intezivnoj :D
Sto se tice samog HL3, bar sa ove tacke gledista, ne bih voleo da izlazi za VR. Zamisao da bih satima drzao ono cudo na glavi me uzasava.... Ajde sto nece da izbace trojku, nema veze, ali mogli su bar da izbace tu epizodu 3 i zaokruze celu pricu sa HL2...

Inace, sad videh da preko (meni neproverenog) 2game sajta ima da se kupi "Blood Moon" verzija za ~70e uz promo kod "DLCOMPARE" i kod njih se zapravo vidi da je dan izlaska 31.03.2020., tacno na moj rodjendan...

giphy.gif
 
Ne kapiram zasto se ljudi (bar vecina, sudeci po komentarima) tako lako nahajpuju. Zar nista nismo naucili u prethodnim godinama sa silnim nastavcima matorih igara? Vecina njih je bila samo OK u najbolju ruku (cast izuzecima). Treba sacekati i videti na sta ce ovo liciti kada izadje, jer veca je sansa da bude neki prosek nego stvarno dobra igra.

Super je sto na igri rade Mitsoda i Avellone, ali nazalost ni to vise nije nikakva garancija da ce ceo paket biti dobar. Igru radi studio koji iza sebe nema iskustva u RPG igrama, sto samo po sebi ne mora nista da znaci, ali ipak ostavlja sumnju na sta ce to na kraju da lici. Takodje, Mitsoda i Avellone su vec radili na nekim nastavcima kultnih igara, koji su kao i u ovom slucaju bili maksimalni ishajpovani, pa je konacan rezultat tih igara bio "meh". Npr. ko danas uporedjuje Tides of Numenera sa Planescape: Torment? :)
 
Nazad
Vrh Dno