Šta je novo?

Airpods 2

Ne treba mi 2 druga za njega,a mislim da njemu ni 2 druga ne bi pomogla kad bih ga dohvatio, neki prcopevac je u pitanju. Al problem je sad doci do njega. Da ne gusim temu, pamet u glavu, ne budite glupi kao ja da verujete ljudima....

Nije poenta da ga dohvatiš, već prisustvo više osoba koje prave drugačiju atmosferu gde je nivo vrdanja smanjen. Ako kreneš da ga "fataš", oprosti se od para.

Sa srećom svakako.
 
Malo sam pregledao slike originalnih airpods 2 na internetu i ove sto ti je lik prodao mi djeluju kao fake. Prvo što ljudi kažu folija je očajna, drugo sam serijski broj kao što si rekao nije u redu, treće, na originalnim kutijama su bukvalno naljepljeni ti podaci u 2 dijela (koji su na bocnim stranama kutije) i sam tekst se ne poklapa sa onim na originalnoj kutiji. Ovdje mi ne djeluje tako. Ili je neko toga lika prevario, pa mu nabavlja 1:1 kopije i prodaje mu priču ili on to svjesno radi. Ako svjesno radi onda ga lijepo prijaviš i uzmeš pare nazad, a silom nećeš nista postići, još i da kaznu popiješ. Ovako mu lijepo objasni da si provjerio sve i da su kopija, nađi par slika na netu kutije, ili još bolje otidji negdje gdje imaju originalne i uporedi.
 
Poslednja izmena:
Znam sve, pogresio sam sto nisam odvojio vise vremena za googlanje pre kupovine, kad vec nemam iskustva sa Apple uredjajima i ne znam da prepoznam fake. Nije mi do novca, nego mi je bas mucan osecaj u kakvom drustvu zivimo i koliko je prevaranata (mahom omladine) koji te gledaju u oci i lazu.
 
Poslednja izmena:
Pa cena u startu ti sve govori.
Svi bi da prodju jeftinije, a na kraju kupe s...e



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kakve kopije prave, strasno. Kad se pogleda specifikacija i izgled, ta kopija ne kaska mnogo za originalom. Ali ipak to nije to.
Ako bih kupovao opet, da nemam original pakovanje pored sebe da uporedim, opet bi bilo tesko provaliti. Jedina razlika je u nalepnici koja se sastoji iz 2 dela i u kvalitetu postavljanja celofana. Cak ni onaj datum proizvodnje i mesto proizvodnje ne mora da se nalazi na originalnom pakovanju.
Jedini siguran nacin provere je preko SN.
Hvala na informacijama.
 
Poslednja izmena:
Doduse, ovo je kopija 1:1, makar tako djeluje, kao sto imas satove AAA+ kopija rolexa i slično neke poznate marke, koju malo ko može da prepozna, tek kada se otvori i pogleda mehanizam. Sat u prodaji, 1000, 1500 eura, a kopija 450, 500. Imao priliku da se uvjerim.
 
Ima li neko problem na Airpods 2 da nesto slabije puni desnu slusalicu, ili da nekada uopste nece da je napuni... Deluje mi kao da gubi kontakt kada se stavi u case u nekim slucajevima. Probao sam neke yt savete ali nije pomoglo pa reko i ovde da priupitam ako ima neko resenje
 
Imam Airpods 2, skoro kupljeno u MTSu nema ni mesec dana, kada se ne sluša muzika, pogotovu kad je tišina , imam osecaj kao da nešto zuji, sum, više na desnoj slusalici, da li je neko imao slično iskustvo, sem toga sve radi super, ali jako iritira kada imam slusalice u ušima, ne slusam ništa, a okolo je tišina tad se jedino oseti, planiram da odem do Istyle da pogledaju, verujem da bi mi zamenili za druge?
 
Nazad
Vrh Dno